Skocz do zawartości
MOS

Czlowiek widmo in real?

Rekomendowane odpowiedzi

"Czy można się stać niewidzialnym za pomocą "magicznego" płaszczu? Oczywiście, że nie, ale można być przezroczystym. Dotychczas wyobraźnia twórców bajek i filmów fantastycznych, a dziś rzeczywistość.

Naukowiec i wynalazca Susumu Tachi stworzył bowiem płaszcz, który daje złudzenie oku, jakby człowiek, ktory go założył był przezroczysty.

Dowodem tego są zdjęcia i filmiki zamieszczone na stronie Ananova

za****ista sprawa :lol: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh niezłe :D kiedyś na discovery widziałem taki samchód chyba jakiś furgon dla anty terrosrystów. normalnie samochód był jakimś prototypem że zlewał się z otoczeniem i nie było go widać wogóle, miał podobne zachowanie do osmiornicy jak wiadmomo ona ma zdolność kamuflażu (też umie dopasować kolor i kształt do otoczenia tak że jej wogóle nie widać). To było extra pierwszy raz coś takiego widziałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh niezłe  :D  kiedyś na discovery widziałem taki samchód chyba jakiś furgon dla anty terrosrystów. normalnie samochód był jakimś prototypem że zlewał się z otoczeniem i nie było go widać wogóle, miał podobne zachowanie do osmiornicy jak wiadmomo ona ma zdolność kamuflażu (też umie dopasować kolor i kształt do otoczenia tak że jej wogóle nie widać). To było extra pierwszy raz coś takiego widziałem  :D

O tak, też to widziałem. Dobre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nie długo każdy będzie mógł byc predatorem, ale i tak chłopcy ze 101-wszej dokopią im do <font color="#FF0000">[ciach!]</font> ;D

Hej R4DOS potrzebuje 6 odcinek (Bastogne) w jakiejs dobrej rozdzielczosci, bo u mnie wyskakuje blad CRC. Nie wiesz moze skad zdobyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nie długo każdy będzie mógł byc predatorem, ale i tak chłopcy ze 101-wszej dokopią im do <font color="#FF0000">[ciach!]</font> ;D

Hej R4DOS potrzebuje 6 odcinek (Bastogne) w jakiejs dobrej rozdzielczosci, bo u mnie wyskakuje blad CRC. Nie wiesz moze skad zdobyc?

mam na VHS, i na DVD cała kompanię ale przedtem ssałem z Kazy ;], poszukaj tez na DC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie to i dalej piszcie ze to fotomontarz ;PPPPP :D

http://www.star.t.u-tokyo.ac.jp/projects/M...EDIA/xv/oc.html

 

zwlaszcza filmy ROX!

 

(link z posta ktory zostal usuniety.. niepamietam kto go napisal :( )

hyhy, ja go napisałem, ale zobaczyłem że już jest post na ten temat i swój skasowałem. A filmy faktycznie niezłe, zwłaszcza bone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nie długo każdy będzie mógł byc predatorem, ale i tak chłopcy ze 101-wszej dokopią im do <font color="#FF0000">[ciach!]</font> ;D

Hej R4DOS potrzebuje 6 odcinek (Bastogne) w jakiejs dobrej rozdzielczosci, bo u mnie wyskakuje blad CRC. Nie wiesz moze skad zdobyc?

mam na VHS, i na DVD cała kompanię ale przedtem ssałem z Kazy ;], poszukaj tez na DC.

Na Kazie szukalem, ale sa w kiepskiej jakosci. Mam wszystkie w 6xx*3xx ale (bastogne) mi nie dziala :( A to jest bardzo fajnt odcinek, k.....a :D !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nie długo każdy będzie mógł byc predatorem, ale i tak chłopcy ze 101-wszej dokopią im do <font color="#FF0000">[ciach!]</font> ;D

Hej R4DOS potrzebuje 6 odcinek (Bastogne) w jakiejs dobrej rozdzielczosci, bo u mnie wyskakuje blad CRC. Nie wiesz moze skad zdobyc?

mam na VHS, i na DVD cała kompanię ale przedtem ssałem z Kazy ;], poszukaj tez na DC.

Na Kazie szukalem, ale sa w kiepskiej jakosci. Mam wszystkie w 6xx*3xx ale (bastogne) mi nie dziala :( A to jest bardzo fajnt odcinek, k.....a :D !!

powiedz żeby ktoś Ci sprezentował coś z aukcji ceny DVD oscylują 200-250zł, a VHS 50-80 zł.

ja sobei zakupiłem samemu DVD, bo nikt mi nie chciał kupic :((( ale i tak cieszę się że mam własnego BoB-a ;], są jeszcze grtais bonusy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam kit, fotomontaz, taki efekt zrobisz w co drugim lepszym programie do obróbki Video, także zdjęcia modyfikowane były w PSP z włączonym filtrem przezroczystości dla layer'a w tym przypadku płaszczu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu o tym w TV nie gadali???????

a czy gadali w wiadomosciach np. o nowym procku amd, badz intela :)

swoja droga pewnie znalazl by sie program, ktory to mil na antenie jakies discovery, avante czy cos w tym stylu na pewno to mialo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tv o prockach nie gadają bo to dla zwykłyh ludzi nie ma znacznia, a takie coś mogą wykożystwać szpiedzy, np wojskowi aby ukryc sie w lesie czy cos w tym stylu.

Może nie mówili bo to kit, fotomontaż.

Te filmiki wyglądają bardzo prawdziwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakto nie bylo w tv?? przed chwilą chyba w Panoramie pokazywali ;)

a co do rentegó to chyba was troszke poniosło.. ;) przeciez to jest trick ;) uzyteczny ale nie aż tak .. zrestza poczytajcie na stronce jak to dziala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu o tym w TV nie gadali???????

a czy gadali w wiadomosciach np. o nowym procku amd, badz intela :)

swoja droga pewnie znalazl by sie program, ktory to mil na antenie jakies discovery, avante czy cos w tym stylu na pewno to mialo :)

hehe, bylo o tym przed chwila w "Kurierze" na TVP3, raczej nie wygladalo na fotomontarz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bylo w wiadomosciach o 15 na tvp1. No plaszcz to tylko tak dla picu bo najwazniejsza jest kamera ktora stoi za tym gosciem(sekwencja z gosciem w plaszczu na ulicy) no i jeszcze jakis "rzutnik" i nie widac takiego efektu z kazdej strony!!! Taki maly wizualny walek :)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu o tym w TV nie gadali???????

a czy gadali w wiadomosciach np. o nowym procku amd, badz intela :)

swoja droga pewnie znalazl by sie program, ktory to mil na antenie jakies discovery, avante czy cos w tym stylu na pewno to mialo :)

Jak bys ogladal Panorame to tam bylo kiedys o P4 3.06 i teraz niedawno podczas relacji z Expo bylo rowniez o Hamerze! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...