Skocz do zawartości
Sallinger

Zawiedziony Na Marce Toshiba!

Rekomendowane odpowiedzi

Ja np poszedłem do sklepu gdzie kupiłem laptopa, babka wypaliła mi Windowsa XP Home na płytke i tyle.

Czy ważny jest nośnik?? Musi byc orginalny??

Chyba nie, najwazniejszy to jest kluczyk, a z czego instalujesz to kogo to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz mnie zmartwiliscie :/ juz od 2 miechow planuje jako prezent sobie kupic lapka pod choinke i wlasnie jedyne co znalazlem za odpowiednia sumke to Thoshibe A100-147

 

Bylem juz w sklepie i widzialem jak wyglada i musze przyznac ze podoba mi sie, choc bedzie to moj pierwszy laptop to jednak chcialbym aby byl jak najtanszy i jak najlepszy :P

 

Jego konfig to:

 

# Intel Core Duo T2050 Processor 1.6GHz

# 533 MHz FSB

# 2 MB Cache

# 1024 MB RAM

# 60 GB Hard Drive

# DVD ReWriter SuperMulti

# 15.4" Widescreen TruBrite Display

# Microsoft Windows Media Center

# 128mb Intel UMA 945 integrated Graphics

# 1 year FREE warranty

 

a cena to jedyne 2800zł (z darmowa dostawa do domu), oczywiscie poza granicami naszego kraju,a dokladniej to w anglii :P

 

 

I chyba nie chcialbym aby po kilku miesiacach zaczelo mi cos pekac :/ masakra :(

Edytowane przez Szpakos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapoznaj się z zasadami licencjonowania zanim kolejny raz napiszesz coś takiego.

To nie jest takie oczywiste. Z punktu widzenia licencji MS, musisz posiadać oryginalną płytę z systemem. Ale jak do komputera takiej nie dostałeś to znaczy że nie masz oryginalnego systemu? Nie. Warto by było napisać do MS aby przedstawili swój punk widzenia w sprawie systemów dołączonych do komputera na zasadzie licencji OEM bez nośnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...