Skocz do zawartości
Gość fuqs

Najdłuzej żyjący Windows ;]

Rekomendowane odpowiedzi

O właśnie - wiedziałem, że ten link gdzieś był. ;)

 

No i "pierwszy lepszy" użytkownik z tej strony (właściwie rekordzista) to na chwilę obecną ma:

5y 91d 23h 46m 54s (Windows 2000) :]

 

Wszystko sprowadza się do tego, w jaki sposób ktoś używa kompa. Ja osobiście mam kilka instalek w roku. Niektóre z konieczności, niektóre wręcz z nudów - tak dla samego instalowania. :]

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale mowimy o windowsie dlatego ULISSESS podal z winem chyba ze sie myle ?

Moj win stoi jak narazie niecaly miesiac z powodu zakonczenia triala na Win 2003.

Kiedys jak sie jeszcze neta nie mialo to przynosilem plyte z jakimis instalkami od kumpla ktory to zlatwial od kumpla kumpla kumpla (lol) ktory to mial neta :D i sie instalowalo dla samej instalacji wtedy reinstal byl co miesiac max.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój/moje XP [kilka instalacji] chodzą już 3-4 lata przynajmniej, wszystko śmiga, trzeba dbać i używać z głową. Przywracanie systemu kilka razy było w użyciu [ostatni raz jakieś 3 lata temu]

btw można gdzieś sprawdzić datę instalacji?

lokacja inna niż log bo raczej tego już dawno nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie średnio 40 dni, bo kończy się ważność demka Nod32 i jakiś czas zbieram siły na format(przeważnie 10 dni;p) - mała szczypta pikanterii bez zabezpieczeń jest pociągająca ;).

 

U brata celek 266 z win98 działa już 5 rok - brak neta, tylko pisanie dokumentów i druk, nic więcej, ale i tak muli niemiłosiernie, strach formata robić na tym kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już ponad 3 lata mam win2003 server (niedawno zainstalowałem SP1) i nie miałem z nim najmniejszych problemów. Gry chodzą świetnie (wbrew temu co twierdzą co niektórzy). DOOM3, FEAR, Q4, cała seria NFS, niezliczone programy do overclockingu, wszystko działa bez najmniejszych problemów. Ze sterami też problemów nie ma, każdy sterownik przeznaczony do Win XP działa też pod win2003. System ładuje się mi w niecałe 10s, podczas gdy brat na swoim dysku ma WinXP który potrzebuje na uruchomienie ok. 20 s (zaraz po formacie:)). Co chwila zmienia stery, bo bez przerwy coś jest z którymś nie tak. Od czasu kiedy mam wina 2003 to ten winXP był może z 10 razy reinstalowany. Win2003 to chyba najstabilniejszy system jaki kiedykolwiek wypuścił MS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...