Skocz do zawartości
KaZi

Sylwester 2006/2007/2008

Rekomendowane odpowiedzi

Za miesiac sylwester 2008/2008... i jak zwykle troszke spoznilismy sie z planowaniem, choc moze niekoniecznie. Co roku byly spontany, bardzo udane, jednak w tym chcielsmy cos sutalic wczesniej. Jak myslicie beda jeszcze jakies wolne domki w gorach w polsce lub na slowacji, ewentualnie jakies lokale do wynajecia? Myslelismy jeszcze nad jakims balem, mial ktos z tym doczynienia? W tym roku mam ten problem/przyjemnosc ze musze zajac sie jeszcze kobieta, wiec dlatego tez mega spontan odpada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już dostałem z 5 propozycji spędzenia sylwestra, a pomyśleć, że rok temu trzęsłem spodniami 5 dni przed że nie mam co robić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już dostałem z 5 propozycji spędzenia sylwestra, a pomyśleć, że rok temu trzęsłem spodniami 5 dni przed że nie mam co robić :D

5 Dni przed to ja zaczalem go obchodzic :lol: :wink:

 

Ale w tym roku skromnie bedzie i sie nawet z tego ciesze :)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Nie, nie zwariowałem :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 Dni przed to ja zaczalem go obchodzic :lol: :wink:

 

Ale w tym roku skromnie bedzie i sie nawet z tego ciesze :)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Nie, nie zwariowałem :-P

dlaczego? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z nielegalnego zgromadzenia wybiera się do Zakopanego? Myśleliśmy nad zwykłym wynajęciem pokoi w hotelu bez jakiegoś specjalnego party. Nie wiecie jak z reguły zakopczanie obchodzą sylwestra? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie jak z reguły zakopczanie obchodzą sylwestra? icon_wink_smile.gif

jak ich znam to raczej mocno zakrapianie :P...znaczy wielka impreza na Krupówkach zapewne...

 

właśnie się zastanawiam czy sylwek w Zakopcu czy w Krakowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za miesiac sylwester 2008/2008... i jak zwykle troszke spoznilismy sie z planowaniem, choc moze niekoniecznie. Co roku byly spontany, bardzo udane, jednak w tym chcielsmy cos sutalic wczesniej. Jak myslicie beda jeszcze jakies wolne domki w gorach w polsce lub na slowacji, ewentualnie jakies lokale do wynajecia? Myslelismy jeszcze nad jakims balem, mial ktos z tym doczynienia? W tym roku mam ten problem/przyjemnosc ze musze zajac sie jeszcze kobieta, wiec dlatego tez mega spontan odpada...

Ja polecam poszukanie jakiegoś domku w górach, sam gdyby nie fakt że musze być na balu :? pewnie zaszyłbym sie sie właśnie z panną i znajomymi w górach, jak dla mnie taki sylwester ma wyjątkowy urok , a jak lubisz sie zabawić to w centrum zakopca będzie pewnie jak zawsze niezła imprezka :) Nie wiem tylko czy znajdziesz teraz jakiś wolny domek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak ja myslalem... troszke chyba przyspalismy. Sprobuje jeszcze podzwonic po jakis nieodleglych domkach, chociaz watpie zeby cos mozna bylo znalezc. Z górskich miejscowosci jeszcze wisła, ustron, szczyrk moga byc atrakcyjne. Przynajmniej z tych w zasiegu 70km odemnie.

W krakowie w tym roku bedzie cos ciekawego? Bylem 3 czy 4 latka temu i byl wyapsik. Jak jest z rezerwacja miejsc w knajpach obok rynku, tez sie spoznilem, czy jeszcze bylaby opcja ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Zakopanego to jestem w tej komfortowej sytuacji, że mogę nawet w Sylwestra rano przedzwonić i mam miejsce w pensjonacie, więc decydować się mogę w ostatniej chwili :D

 

co do Krakowa...jak z miejscami w knajpach to nie wiem, muszę się przejść przepytać, ale pewnie już odpowiedni czas na rezerwację (o ile już nie jest za późno)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie jak zwykle. Chyba że zdarzy się cud.

Super, czyli jak? Tym postem nie wniosłeś nic...

 

Wyjątkowo w tym roku mam głęboko w poważaniu czy się zabawię w sylwka.

Jak nie to stos filmów i będziemy oglądać.

Tak jeszcze w życiu nie spędzałem sylwka a wszystkiego trzeba spróbować.

:lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaaban jak wejdziesz w dorosłe życie (praca, studia, pełno spraw do załatwienia "na teraz" ) to zrozumiesz dlaczego czasem nic się nie chce :] .... ja też póki nie miałem 'powyższych' na głowie nie mogłem sobie wyobrazic aby gdzieś nie wbić na sylwka.

 

ps

Ty masz ferie a ja nie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, czyli jak? Tym postem nie wniosłeś nic...

:lol: :lol:

I co Cię tak śmieszy dzieciaku ? To jak kolega ma zamiar spędzić sylwestra ?

 

 

Ludzie czasem mają masę rzeczy na głowie (praca ,szkoła ) i bywa tak ,że olewają takie sprawy jak załatwianie sobie porządnego sylwestra. ,albo robią to na ostatnią chwilę . Bywa tak, że z braku jakichkolwiek chęci zostają w domu z dziewczyną tudzież mała grupką znajomych i oglądają jakieś filmy czy słuchają muzyki i gadają. Nie widzę w tym nic złego i uważam ,że tak można również spędzić miło sylwka. Byle tylko nie siedzieć samemu.

 

Ja w tym roku idę do klubu z grupą znajomych z pracy (miało być inaczej ) . Część z nich nawet nie lubię,ale i tak mi to nie przeszkadza. To tylko sylwester i nie zamierzam jakoś się bardziej angażować. Jak wyżej brak chęci.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzisz na sylwestra do kościoła ? no ciekawy sposób spędzenia tej nocy, nie powiem.

Wolny kraj, wolni ludzie. Co ciekawe w sylwestra niektóre kościoły pękają w szwach, choć uczestnikami takich czuwań są w większości starsi ludzie. Osobiście, wolę jednak inne formy spędzania tej nocy :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo z dziewczyną spędzę gdzieś albo... będę pisał prace inżynierską :lol: Jakoś mi się ostatnio nie pali na zabawy w młodszych latach to sie wybawiło ;)

 

Wolny kraj, wolni ludzie. Co ciekawe w sylwestra niektóre kościoły pękają w szwach, choć uczestnikami takich czuwań są w większości starsi ludzie. Osobiście, wolę jednak inne formy spędzania tej nocy :-P

 

Ja np. z reguły jeszcze o 18 w sylwka chodzę na mszę uroczystą ukończenia roku :) W sumie takie życie ministranta jest ;) (Choć na ministranta już za stary sie czuję 22 lata ;) ) ale szedłem z własnej woli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie w Wawce można spedzic sylwka? Chodzi mi o jakąś imprezę, ale nie za sztywną, znaczy się bal i gajer odpada. Cos bardziej studenckiego by pasowało, moze w jakims klubie/pubie.

Troche pozno, ale ja jak zwykle zaczynam temat w ostatniej chwili :) Podlaczam sie do pytania, wie ktos cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche pozno, ale ja jak zwykle zaczynam temat w ostatniej chwili :) Podlaczam sie do pytania, wie ktos cos?

Znowu Cie "znajomi" olali jak w zeszłym roku? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...