Skocz do zawartości
KaZi

Sylwester 2006/2007/2008

Rekomendowane odpowiedzi

el_gringo_dado - Widzę że nie jestem sam..Miałem iść do kumpla,miał mieć wolną chate a tu duup.Mówi wszystkim 3 dni przed sylwkiem ze chaty ni ma..I jakoś chęci na zabawe mi odeszły,zostanę z rodzicami w domciu,pociupie na kompie,obejrze kevina i spac ;) Chyba że jeszcze pójde na rynek,ale srednio mi sie chce bo jeszcze tam kogoś spotkam i bede musiał zostać na dłuzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, ja sie wokóle przestałem tym przejmować. Przynajmniej wleci noc filmowa, Od zmierzchu do świtu i Pulp Fiction i inne. Jakoś nie mam ochoty na żadną impreze, a to że panna wyjeżdża? Życze jej dobrej zabawy, choć miałem cichą nadzieje ze wpadnie do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje sylwestra będą wyglądały przed telewizorem hehe... ta wspaniała noc upłynie pod znakiem smarkania i dreszczy :/ fakk

Hmm... Chyba mnie zaraziles ;). Wczoraj mnie rozlozylo. Moze i dobrze, bo nie mialem zadnych planow na sylwestra - problem sie sam rowizal.

 

// Hmm... pasowaloby by jakis film/serial sciagnac i ogladac jutro. Jakies propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi jak zwykle plany sie wysraly, mialem jechac 27 z dziewczyna do karpacza na narty ale zabraklo kasys sicc.... pojechala sama, no trudno :[ ale alternatywa jest, kumpel wjezdza do mnie z kompem, pod biorkiem stoja 3 wina polskie musujace gazowane zawierajace siarczany a w szufladce poslusznie czeka 0.5 finlandi cytrynowej, wiec plan wyglada mniej wiecej tak: 19-23 cs czy jakis inny fpp :P, 23 wyazd na dwor, rozstawiamy sprzet do straszenia zwierzat domowych ;) i swietujemy nowy rok ;] jak wrocimy poogadamy troche z finlandia pozniej moze znow cs i kima wiec powinno byc spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

// Hmm... pasowaloby by jakis film/serial sciagnac i ogladac jutro. Jakies propozycje?

Z seriali to "Kochanie zmniejszyłem dzieciaki", a film "Kevin sam w domu" tudzież Nowym Jorku. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tej porze jutro bedzie już od 5 minut o8 ;)

 

imo coś nie tak z dziewczynami jak najpierw planują gdzie a potem czy razem szczególnie sylwestra [;

 

mój plan rodził się w bólach z 2 tygodnie,,, próbowałem zorganizować ludzi na imprezkę w stylu domówka + wyjście do klubu na 3-4h. 2 dni temu poddałem się ;) kupiliśmy bilety do lubelskiego klubu 68, fajna opcja bo impreza all inclusive, papu na ciepło, miejscówki siedzące, kanty kurde ;] + będzie trochę znajomych,, podwójny filtr antyburakowy w postaci nieniskiej ceny i wspomnianych kantów. muzyka,, hymm tu się boję 60s-2007,, to co ? bob dylan ? ;p will c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym "podwójnym filtrem antyburakowym" yo mnie po prostu rozbiłeś :D ; jeżeli chodzi o mnie to ide do kumpla na taką małą domówkę ~ 8 osób, największa dolina jest taka, że jest trochę ludzi np z uczelni jakie by się pozapraszało ale w moim wypadku 90+% jest spoza poznania i jak wyjechali na święta tak dopiero w nowym roku wracają, a szkoda ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem ludzi którzy mają dziewczynę i piszą, ze zostają w domu, a ona wyjechała czy idzie gdzieś na imprezę, to w końcu jesteście razem czy nie? żeby nie było tak całkiem ot to moja opcja - tajniak na dużej imprezie na wsi zmieniła się w normalnego gościa, choć dalej to wieś mam nadzieje, że nie wrócę z bronami w plecach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nigdzie się nie wybieram, jak zawsze zresztą (nikt mnie nie lubi, laski brak), obejrzę o 0.40 szopkę noworoczną, wstanę we wtorek o 14, przejdę się gdzieś, a w środę do pracy ;).

 

Jestem zły, PC się sypie odkręcony i po o/c (zwiechy, mysz nie reaguje), chyba to mobo, cpu przechodzi super_pi, ramy sprawne, grafa sprawna. Chyba przejdę do niebieskich po nowym roku. Wszystko pięknie banglało, a w święta przestało banglać, jak na złość k...

 

Jestem rozdrażniony, zdenerwowany, mam gdzieś ten cały Nowy Rok.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak u forest kila zbila, tez mamy miec taki filtr. Martiwe sie jedynie tym ze jak w tancu opaske zgubie, to mnie juz na gorny (zamkniety) poziom nie wpuszcza ;) Ahhh i ten powrot, 2h pociagiem, w tym 1h poswiecona na przesiadke. Moze byc -23.7 C, moze padac snieg, byle by nie bylo deszczu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja idę na domówkę do koleżanki (jakieś 8-10 osób), a przed 24 na Skwer Kościuszki zobaczyć fajerwerki :P

Generalnie sylwester kojarzy mi się z wymuszoną zabawą i presją związaną z tym, że "TRZEBA" się bawić :|

 

Jeśli chodzi o sylwestry w domu to też nie tak źle, parę razy tak się "bawiłem" i nie było źle :D

Szkoda, że w tym roku śniegu nie ma :\

 

Wszystkiego dobrego w nowym roku dla wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak u forest kila zbila, tez mamy miec taki filtr. Martiwe sie jedynie tym ze jak w tancu opaske zgubie, to mnie juz na gorny (zamkniety) poziom nie wpuszcza ;) Ahhh i ten powrot, 2h pociagiem, w tym 1h poswiecona na przesiadke. Moze byc -23.7 C, moze padac snieg, byle by nie bylo deszczu...

i byle by było czym się grzać ;D

 

czas się poczilautować godzinkę i zbierać,,

 

już teraz wszystkim życzę najlepszego w nowym roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 pak Guinnessa wrzucony już do bagażnika. Życie kierowcy ;] Jeszcze Apap w kieszeń. Dorobiłem się dwóch zębów mądrości w tym samym czasie...

 

Od 21:00 zaczynamy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 pak Guinnessa wrzucony już do bagażnika. Życie kierowcy ;] Jeszcze Apap w kieszeń. Dorobiłem się dwóch zębów mądrości w tym samym czasie...

 

Od 21:00 zaczynamy ;]

Bardzo niemądre jest łączenie paracetamolu z alkoholem :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apapem ja bym nie eksperymentował ,jak ktoś nie chce zaznać dziwnych odczuć. Lepiej w czasie maratonu łykać 2kc. Na następny dzień ja zawsze się czuje lepiej niż reszta towarzystwa. :)

 

Szczęśliwego. W tym roku raczej nie zajrzę po północy na forum. A szkoda, bo od dwóch lat to już taka tradycja :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...