Skocz do zawartości
KaZi

Sylwester 2006/2007/2008

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jest kilka opcji, albo wynajmujemy jakąś chałpę z kumplami i biba, albo idę z kumplem (jako para) na jakąś imprezkę. Ewentualnie u kogoś w chałpie, oczywiście nie na krzywy ryj ;). Niestety panienek brak jakoś, poprostu się nie przelewa ostatnimi czasy. Tak w ogóle to od 24.12-4.1.09 mamy przestój w pracy :). A może ktoś jest z Sosnowca i okolic i coś zaporoponuje? Po kilku głębszych, nawet i bez, zawieranie przyjaźni to bułka z masłem.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie sylwestra... w jakich miejscowosciach szukac tanich noclegow w gorach?

W Aspen :twisted:

Mhm, kolejny sylwestr się zbliża, jak tam panowie, jakieś plany? jak nastroje, ochota na zabawę?

Jak od paru lat tak i teraz planuje spedzic Sylwka w jakiejs europejskiej stolicy, a w ktorej, to sie jeszcze zobaczy. Najwyzej pojedziemy na rympal i juz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest kilka opcji, albo wynajmujemy jakąś chałpę z kumplami i biba, albo idę z kumplem (jako para) na jakąś imprezkę. Ewentualnie u kogoś w chałpie, oczywiście nie na krzywy ryj ;). Niestety panienek brak jakoś, poprostu się nie przelewa ostatnimi czasy. Tak w ogóle to od 24.12-4.1.09 mamy przestój w pracy :). A może ktoś jest z Sosnowca i okolic i coś zaporoponuje? Po kilku głębszych, nawet i bez, zawieranie przyjaźni to bułka z masłem.

:-|

 

Ja wolę nie planować, jak zwykle spontan. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...