Skocz do zawartości
KaZi

Sylwester 2006/2007/2008

Rekomendowane odpowiedzi

heh

23:30 - wyjście na świat zewnętrzny żeby się przewietrzyć

23:50 - otworzenie puszki tyskiego

0:00 - dopijanie tyskiego

0:10 - powrót do domu i bluzganie na debili strzelających petardami...

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0:10 - powrót do domu i bluzganie na debili strzelających petardami...

Powystrzelać wszystkich!!

 

Właśnie wróciłem z kameralnej imprezki z kumplem i jego dziewczyną, ogólnie fajnie ale pierwszy tak raz tak "trzeźwy" o nowym roku (czyli 0:00) byłem mimo spozytego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

no no bylo super, wlasnie skonczylem balowanie, byla mala imprezka w domu z 13 osob, calkiem ciekawie bylo, nie wiem jak do szkoly trafie bo jutro moze byc ciezko, juz czuje w kosciach ze nie bedzie ciekawie ale oby wieciej takich sylwestrow, sasiedzi wszyscy zjednoczeni, to mi sie podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak do szkoly trafie bo jutro moze byc ciezko

No coś ty do szkoły? jeszcze przeszło 24 godziny masz, toć jeszcze drugi razi idzie pobalować... :P

 

Ja tam najbliższe edukacyjne zajęcia w środe o godz. 17 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i [ciach!]llo , witamy 2007 rok

mimi=o tego ze na Trafalgar Square i okolicy bylo ponad 2 miliony ludzi i nie dostalismy sie do Thames river ;/

probably

Greatest New Year in Europe

 

 

bye

spilem sie na maxa

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie bawiłem w remizie :lol2: i też było z.a.j.e.b.i.ś.c.i.e powrót do domu o 4:30 i już nie moge zasnąć wiecej a jestem zmęczony piekielnie :? jeszcze ten kac <_< chyba ide pomachać hantelkami szybciej przejdzie :D

jutro do szkoły :mur: a jeszcze musze dziś zakuć kilka układów anatomicznych człowieka ehh..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no bylo super, wlasnie skonczylem balowanie, byla mala imprezka w domu z 13 osob, calkiem ciekawie bylo, nie wiem jak do szkoly trafie bo jutro moze byc ciezko, juz czuje w kosciach ze nie bedzie ciekawie ale oby wieciej takich sylwestrow, sasiedzi wszyscy zjednoczeni, to mi sie podoba

No niestety jutro do szkoły :( Właśnie wróciłem z imprezki i czuję się troskzu niedysponowany. Musze napisać 4 eseje na historię + Jakiś test zrobić. Eeeee jedynie z chemi jestem przygotowany :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dopiero w środę zajęcia ale i tak czarno to widzę :P Za dużo do zrobienia a święta jakoś tak przeleciały dziwnie :lol: Mało fajerwerków widziałem w tym roku, w przyszłym chyba coś sobie zakupię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że większość imprez udanych :D

Był ktoś w Krakowie na rynku?

Ja z kumplami sie zdecydowalismy o 15 co robic - padło na Kraków.

To co się działo w pociągu jest poprostu nie do opisnania :D (pozdrowienia dla ekipy jadącej z Torunia :D)

Na samym rynku pełno ludzi ale to nic, było super. Lubie Kraków i atmosferę, która tam panuje - choć po imprezie został niezły syf ;)

Powrót - do pierwszego pociągu nie udało się wbić :D Mieliśmy "wchodzić" przez okna ale uznaliśmy, że byłoby grzechem tak szybko kończyć imprezę (godz 2) więc poszliśmy na kebaba. Następny pociąg o 4 - oczywiście full komplet ludzi i kupa śmiechu przez 2 godziny drogi (pozdr dla ekipy z Mysłowic :D)

Ogólnie jeśli ktoś nie był to polecam - super impreza, dużo nowych znajomości itp itd ;)

 

ps.

oczywiście jazda pociągiem obowiązkowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Sorry ale strasznie to dziecinnie zabrzmiało te "z podwórka" :lol: No ale grunt byś się bawił dobrze :) A co do picia wódki to prawda jest taka że : pusty żołądek i to bez popity... ew jakiś ogóreczek na zagrychę. Broń Boże jakieś soczki itp ,bo zamulisz sobie żołądek ,włączy się helikopter i po zabawie :)

Może i dziecinnie ale taka prawda, bo wszyscy mieszkamy w bloku lub w bliskiej jego okolicy ;]

 

Było fajnie :P

 

Szczęśliwego nowego roku :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, impreza była fajna, ale wiara już nie bardzo. Większość zalana, jedna laska żygała krwią, a ja zostałem ożygany przez jednego kolesia, który dostanie za to po mordzie jak tylko go spotkam (bo go znam). Ogólnie impreza na plu. Za dwa tygodnie powtórka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nie pije.

Ja też :D (za tydz kumpel ma urodziny o nieeee :-| rzygi)

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie pije ;) do nastepnego razu;) Generlanie to sylwester na ogromny + mimo iż wydarzenia na -: dziewczyna kumpla chciała się z emną upodlić ale ja byłem twardy i nie przyprawiłem mu rogów czym zyskałem jego dozgonną wdzięczność. Takie wydarzenia zbliżają facetów ;) Oczywiście jest to juz była dziewczyna ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nie pije.

Ja też. Masarka jeszcze mnie brzuch boli. Zaraz się pochlasatam książkami. Mam ich sporo, ponieważ musze napisać 3 eseje na jutro i pojutrze a bania dalej mnie boli :/ Blee...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to mnie jeszcze teraz skręca na myśl że 0.7 stoi u mnie pod biurkiem ;/

Mnie skręca że wczoraj nie miałem kasy żeby kupić 1L i musieliśmy pić 07 na dwóch co jak powszechnie wiadomo jest prawie nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...