Skocz do zawartości
Xalpha

Zainfekowane Gg!

Rekomendowane odpowiedzi

hmm kucyk, slasher, dziwna sprawa, ja przy nodzie32, firefoxie i konnekcie nic nie wyłapałem. po kliknieciu w zarówno link o dziwnej sprawie i polskich drogach, strona w firefoxie się ładowała, ładowała, ładowała i ładowała i zaniechałem bo dluzej na ten shit nie mialem czasu czekac;]

Edytowane przez mlodass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila dostalem jakies dwa linki od osob,ktore zastrzegaja sie ze mi ich nie wyslaly :) Wyglada na to,ze ten syf kontratakuje ;)

Ku przestrodze:

 

www.hsqvyrpzeh.info/?wdedcy.jpg

 

www.hsqvyrpzeh.info/?ffobee.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila dostalem jakies dwa linki od osob,ktore zastrzegaja sie ze mi ich nie wyslaly :) Wyglada na to,ze ten syf kontratakuje ;)

Ku przestrodze:

 

www.hsqvyrpzeh.info/?wdedcy.jpg

 

www.hsqvyrpzeh.info/?ffobee.jpg

Nie dzialają na FF....

Sprawdzone organoleptycznie...^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Majkel

Wiem pewnoe odemnie też dostałeś poca bo ja Ciebie mam. To jest coś takiego, że jak na to klikniesz to nic sie nie dzieje z tego co widze pozatym, że rozsyla sie ten sam syf do wszystkich osób na twojej liscie :| Ja za to dostałem bana na gg... :/ kliknąłem bo myslalem ze to jakas kartka swiateczna albo cos ;/ Za jaja powiesic tego kto to zrobił <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo :)

od kilku godzin co chwilke dostaję różne linki na gg, prawdopodobnie to jest wirus. Niewiem jak działa w windowsach, w linuksie po otwarciu takiego linka zostaje przekierowany na adres http://66.185.*.*:1080/vnew/

Jak ktoś macie jakieś info. na ten temat, to prześlijcie, z góry dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Majkel

NIE KLIKAć !Ten syf przybiera jak widać różne adresy ale poczatek jest ten sam.

www.hsqvyrpzeh.info/?feoecu.jpgwww.hsqvyrpzeh.info/?abfiwu.jpgwww.hsqvyrpzeh.info/?aiwfwf.jpgwww.hsqvyrpzeh.info/?ucudie.jpgwww.hsqvyrpzeh.info/ieifeb.jpgwww.hsqvyrpzeh.info/?aybbyb.jpgwww.hsqvyrpzeh.info/?dfuddw.jpg

Ja dostałem to s[ciach!]ysyństwo pod taką postacią od wielu osób (nawet od kucyka :/) i oczywiście pod wiadomością z życzeniami więc nie zastanawiajac sie - klyknąłem... Jeżeli w to klikniesz to rozsyła się do każdej osoby na twojej liście co w moim przypadku zaowocowalo banem na gg. Czekam aż zdejmą ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z EKG i Firefoxa, więc nie wiem jaki jest skutek na GG+IE.

 

Ale [gluteus maximus] jakaś, mam nadzieje, że to nic poważnego, bo jeden już otworzyłem.

 

www.jhjhaliwgpee.info <-- ten link też czasem podaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Majkel

Korzystam z EKG i Firefoxa, więc nie wiem jaki jest skutek na GG+IE.

 

Ale [gluteus maximus] jakaś, mam nadzieje, że to nic poważnego, bo jeden już otworzyłem.

 

www.jhjhaliwgpee.info <-- ten link też czasem podaje.

No ja korzystam z gg+ff ale oprócz samorozsyłającego sie linka to żadnych innych zmian nie zauważyłem (no i oprócz bana, którego dostałem na gg :/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jaja co sie dzieje..:) gg brak ja pisze nikt nie dostaje odemnie wiadomosci

co teraz zrobic zainstalowalem od nowa gg, ja dostaje od kogos wiadomosci ale odemnie nikt nie dostaje..

Edytowane przez zajaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.jhjhaliwgpee.info

dostałem to dziś od koleżanki, myślałem ze to moe jakieś życzenia świateczne. Firefox 2.0.0.1+avast. Przegladarka sie zamkneła i poza tym nic dziwnego sie nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.jhjhaliwgpee.info

dostałem to dziś od koleżanki, myślałem ze to moe jakieś życzenia świateczne. Firefox 2.0.0.1+avast. Przegladarka sie zamkneła i poza tym nic dziwnego sie nie dzieje.

No ja też kliknąłem... :mur: Wczytywało się coś pare sekund a potem zamknęło samo... włączyłem sobie grę, pograłem trochę a za jakąś godzine odezwało się do mnie z 10 zupełnie nieznajomych osób co od nich chcę... :blink:

Wyrzuciłem tego syfa gg, już od dawna się nosiłem z takim zamiarem. :?

A tak btw. wie ktoś jak to coś usunąć? Bo się ludzie pytają...

Edytowane przez Dziobak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem jeszcze takie cudo

www.hsqvyrpzeh.info/?bcwcff.jpgwww.hsqvyrpzeh.info/?eoodod.jpgwww.hsqvyrpzeh.info/?bucuid.jpgwww.hsqvyrpzeh.info/?dwiwcf.jpg

FF sie zamknał, po chwili firewall (Kerio 2.1.5) zablokował połączenie z pliku C:\U.exe. Dziada najpierw trzeba wywalic z procesów dopiero pozniej mozna usuwać. Narazie wszystko jest ok, pierwsze linki dostałem 2h temu.

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dziwo w pierwszej fali tego śmiecia pare tygodni temu nic do mnie nie dotarło, byłem czysty.

Ale włąśnie przed chwilą do mnie przyszło, pewnie kumpel z listy kliknoł i się porozsyłało.

www.hsqvyrpzeh.info/?edidbf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z whois:

 

Search results for: 66.185.126.34

 

OrgName: ServerFlo, Inc.

OrgID: SERVE-22

Address: 1531 King George ct.

City: Palatine

StateProv: IL

PostalCode: 60067

Country: US

 

NetRange: 66.185.112.0 - 66.185.127.255

CIDR: 66.185.112.0/20

NetName: SERVERFLO-NETWORKS

NetHandle: NET-66-185-112-0-1

Parent: NET-66-0-0-0-0

NetType: Direct Allocation

NameServer: RDNS01.SERVERFLO.COM

NameServer: RDNS02.SERVERFLO.COM

NameServer: RDNS03.SERVERFLO.COM

NameServer: RDNS04.SERVERFLO.COM

Comment:

RegDate: 2005-12-29

Updated: 2006-11-06

 

RAbuseHandle: ABUSE1483-ARIN

RAbuseName: Abuse Dept

RAbusePhone: +1-866-863-7896

RAbuseEmail: abuse@serverflo.com

 

RNOCHandle: SDH22-ARIN

RNOCName: Dhillon, Sean

RNOCPhone: +1-866-863-7896

RNOCEmail: admin@serverflo.com

 

RTechHandle: SDH22-ARIN

RTechName: Dhillon, Sean

RTechPhone: +1-866-863-7896

RTechEmail: admin@serverflo.com

 

OrgTechHandle: SDH22-ARIN

OrgTechName: Dhillon, Sean

OrgTechPhone: +1-866-863-7896

OrgTechEmail: admin@serverflo.com

 

Palatine w stanie Illinois ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dzisiaj dostalem chyba od 6 osob z listy a od jednej 2 linki w odstepie 3 sec. Odemnie narazie nic nie wychodzi (nikt sie nie skarzy), moze dlatego ze nie mam listy kontaktow gg na serwerze? uzywam Tlena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minutę temu wszedłem na gg a tu przez 4 godziny 16 wiadomości z tymi linkami :/ a od wielu osób dostałem zwykły link do google a smsowałem z tymi osobami i odziwo wszystkie te osoby nie wysyłały ich osobiście i nie mogą się zalogować na swoje nr gg. To jest jakaś epidemia :/ pomyśleć sobie że teraz może czytać to kretyn który to wymyślił i cieszy gruchę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...