Skocz do zawartości
Xalpha

Zainfekowane Gg!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaaban

5 stron dyskusji o jakimś niszowym komunikatorze który rozsyła syf po całym necie LOL. GG używają dzisiaj chyba tylko 11'latki w kafejkach internetowych.............żal

niestety zdziwił byś się ile osób tego niestety używa, co zmusza m. in. mnie do posiadania nr gg chociaż wcale tego nie chcę... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GG używają dzisiaj chyba tylko 11'latki w kafejkach internetowych.............żal

I studenci niektórzy elektroniki i telekomunikacji, ja i pare osób co znam ze swojej grupy używa gg 6.0 i nie narzekają, ja też nie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość #1 : www.hsqvyrpzeh.info/daueou.jpg

Wiadomość #2 : www.hsqvyrpzeh.info/uyudbb.jpg

Wiadomość #3 : www.hsqvyrpzeh.info/ewafwc.jpg

 

Przesłane od GG# 6145557.

Naiwniak, myślał że otworze, a dostał prezent świąteczny w postaci dodania do mojej ulubionej listy :lol:

To mój pierwszy raz. :D Używam Tlena.

polecam wtyczke za'ha'dum i jej odpowiednie skonfigurowanie

 

zwykly smiertelnik nie przejdzie przez to B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh nie zauważyłem tego tematu w "gorącym okresie" trojana a teraz go przewertowałem od początku do końca. Oj wtedy dostawałem różne linki ale najczęściej z googlami. Byłem twardy nie klikałem na to :D . Ale nie wiem czy to zauważyliście, że osoba wysyłająca zasyfiony link nagle robiła się niedostępna bo tak sprawdzałem paru ludzi od których najczęściej dostawałem te linki ( A ile razy prosiłem aby zeskanowali a w najgorszym razie sformatowali dysk bo czytałem, że ten trojan nieźle rozwalał dysk. Oczywiście te osoby nic nie robiły sobie z tego i nadal te stronki od nich przychodziły.Ech nie ma to jak nie wiedza i brak odpowiedzialności :mur:) . Ale wracając do wysyłania tych linków w momencie kiedy ta osoba robiła się niedostępna zastanawiam się czy ten trojanek potrafił kontrolować GG bo czasem się pytałem się czy dana osoba była na GG to mówili nie mimo że byli dostępni. Hmmmm. To tylko moje przypuszczenia o kontroli kontem danym GG przez trojana ;)

 

Narazie dałem se spokój z GG i przesiadem się na AQQ ale chyba aby uniknąć nie potrzebnych problemów trzeba będzie do neta dać jakiegoś Linuxa B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie dzisiaj pierwszy raz to przytrafilo, a juz myslalem ze mam cos z siecia ;D o dziwo na mirce ;O i nic nie otwieralem, jesli juz do IE sie samo otworzylo... freeAntyvir nic nie widzi, ad-aware tez

 

co ciekawe, od 3 dni mam blue screena miedzy godzina 3, a 8 rano (nie wiem dokladnie o ktorej bo spie:P dumpa nawet nie zapisuje ;O) po prostu ze "aplikacja wymagana do poprawnej pracy systemu zostala zamknieta" LOL

a najlepsze jest to ze zaczelo sie tak dziac po instalacji autopatchera - no to połatałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zauważyłem ten temat :rolleyes:

Jakiś czas temu dostawałem regularnie od tylko jednej osoby (mamy siebie na listach) różne rzeczy:

zdziwiło mnie www.google.com/url?sa=L&q=%68%74%74%70%3A%2F%2F%77%77%77%2Eiquackquack%2Ecom/computer16373%2Ephp
Potem już dostawałem tylko i wyłącznie wiadomości w stylu

yewduu <niedowiarek>...<winko> deficu...<tak> uyodue...dweebw:)
itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie w ap cos sie instaluje co nie dziala tak jak powinno. Ale nie wiem, co tam siedzi bo korzystam z wlasnego programu.

sukces, po odsyfieniu - dzisiaj rano tylko mi gg rozlaczylo zamiast blue screen'a ;)

a po chwili stracilem net - restart i jest ok, dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem na GG linka www.*zehnders.*org/*ouyouy.*php ... tylko że nie raz czy 5, dostaje to pierd*lone [ciach!]o co 1 SEKUNDE od różnych osób, później przerwa i znowu seria. W życiu nie byłem tak wnerwiony na lamy używające GG. Jak ktoś ma miesiąc PC to można mu wybaczyć, ale żeby normalny user takiego shitu uzywal?:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

15:42:12 Bandito (GG# xxx)

coś o Polsce http://www.helffrich.net/polska20494.php

 

11:07:09 GG# 6256531

wybuch w niemczech www.supercqb.com/material_2006_19_11_20034.html

 

11:06:58 Jarek (GG# xxxx)

wybuch w niemczech www.supercqb.com/material_2006_19_11_22192.html

 

Dodam tylko ze nie pamietam kiedy ostatni raz rozmawiałem z tymi numerami :|

Edytowane przez Wodnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dostaję od różnych numerów NA RAZ jakieś dziwne wiadomości typu: krystian krystian krystian, albo nupku xD albo manelu co robisz. Otwieram jedną wiadomość i jest 10 następnych. Co najmniej tak 2x dziennie :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

To zaznaczcie sobie Nie pokazuj wiadomości od nieznajomych i po sprawie..

no co Ty taka gwiazda jak MaSell nie mogła by sobie na to pozwolić, przecież do niego pewnie codziennie pisze ktoś w jakieś ważnej i "Zawodowej" sprawie :P ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez to dostaje ciagle. Ale teraz jest ciekawy motyw nie mozna sie zalogowac bo pisze ze podaje zle haslo :) i to na kazdym nr.

Mi prawie serce stanelo, myslalem ze ktos mi wykradl gg ;D

na szczescie kolega ma to samo i jak widac kazdy... uFFF ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...