Skocz do zawartości
Maniakalny

Moje Zapinki

Rekomendowane odpowiedzi

A są kanciaste backplaty ? ;] Z czego będą te na grafy ? z alu ? czy z pcv ? i jak będą wglądać :-P :D

będą kanciate backplaty, zapinki na grafe będą ze specjalnego tworzywa

 

Nie wiem czy to ja źle widze czy co, ale powieszchnia tego pcv jest strasznie "parchata", a nie tak ja zawsze lekko chropowata, to było zamierzone czy jak ?

tak kanciate zapinki mają "parchatą" powierzchnie (jakies PCV złe mi dali <_< ) ale jest to ledwo widoczne

reszta jest OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

noo zapinki prezentują się piknie :> chyba czas o fc pomyśleć :) szkoda jednak że nie prezentuje się w budzie tak łąnie jak wc :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapinki chlopcze mialem 5 miesiecy przed etylenem, jedno na drugie nie mialo wplywu <_<

Widze , że jednak nie załapałes. Chocby to była idealna kopia twojej zapinki która byłaby idetyczna pod względem wymiarów, chropowatości materiału i wszytkiego to i tak twoja lepsza...

 

 

Owszem, Mania miał kilka wpadek, ale ostatnim czasem znacznie poprawił jakość swoich produktów i sprzętu jaki sprzedaje i teraz mało co jest juz prawie nowe ;)

Nie wiem czemu sie czepiają niektorzy tych zapinek, są OK. co to ma za znaczenie, czy powierzchnia jest taka czy sraka, prawie tego nie widać, przeglądacie sie w zapinkach ? :|

Ja sie nie czepiam, po prostu pytam. Lata mi to koło rzyci, jak dla mnie to może byc nawet w prazki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatkowe smaczki :lol:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

przy robieniu tego zielonego gosc sie spieszył i źle wrzucił projekt na laser i w efekcie ułamał sie jeden listek :/ , ale przynajmniej tyle ze za free go dostalem

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zabardzo :damage_wall: mógłbyś wymyśli inny kształt bo to wygląda jak prostokat z doklejonymi kółkami, naprzykład jakieś niestandardowe wzięcie z boku np półkole albo zapinka w kształcie sześciokontu będzie bardziej elo pro młodzieżowo :mrgreen:

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...