Skocz do zawartości
pluszek

Komputer Nie Chce Sie Wyłaczyc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkiech...

 

Otoz moj kochan kochany komputerek ma kilka problemow a wlasciwie jeden glowny mianowcie kiedy wciaskam Zamknij system, wlacza sie ekran "zamykanie systemu" slychac prace dysku i nagle cisza nic sie nie dzieje, pomaga tylko reset. Wystepuja tez problemy z praca pragramow, gdy np chce wlaczyc Deamona lub HD Tacha, system sie wiesza, wchodze wtedy do Moj komputer a tan nie widac ani dyskow ani napedow, w menadzerze zadan pisze ze "moj komputer - brak odpowiedzi" moge wtedy wlaczyc inny program lecz nie moge przegladac dyskow. Sprawdzalem tasmy i dysk, go podpiolem jako Secondary jednak nadal jest to samo, SMART jest OK, a HDD regenerator nic nie wykryl, reinstalowalem juz stery od chipsetu i sprawdzalem wszystkie dyski CHKDSK/R niby wykrylo bledy i je naprawilo ale nic to nie pomaga......Podglad zdarzen ten nic nie mow, nie ma zadnych bledow

 

 

MA ktos jeszcze jakies pomysly, czy czeka mnie format wszystkich partycji??

 

Dziekuje z gory

Edytowane przez pluszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem identyczny problem, ale u mnie wystepowalo to zaraz po instalacji systemu...

 

1 podejscie windows xp z nlite + autopatcher z sp2 itd instalowalem deamona kilka restartow i wtedy nie wlaczala sie wiekszosc progsow z autostartu klikajac na progsy nie bylo zadnej reakcji tylko na niektore odpowiadal (Fifa 07 ;)) wlaczajac moj komputer bialo i nic

 

na innych pecetach ten system dziala normalnie.

 

2 podejscie win xp z sp1 aktualizacja do sp2 wszystkie progsy zainstalowalem i to samo

 

3 podejscie - Windows Nemesis 2.0 potem wszystkie programy i wszystko chodzi jak nalezy.

 

nie wiem w czym tkwi problem bo Twoj link nie dziala (wklej pelen adres)

Edytowane przez chedder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się pod temat. Mój komp też NIE ZAWSZE chce się wyłączyć i pozostaje w stanie podobnym jak opisał pluszek. :blink: Miałem kiedyś zainstalowanego Demona ale reszty problemów przedpiszących nie odnotowałem. Chodzi mi tylko o to żeby pucha chciała się wyłączyć od strzału a nie po włączeniu przycisku resetu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się pod temat. Mój komp też NIE ZAWSZE chce się wyłączyć i pozostaje w stanie podobnym jak opisał pluszek. :blink: Miałem kiedyś zainstalowanego Demona ale reszty problemów przedpiszących nie odnotowałem. Chodzi mi tylko o to żeby pucha chciała się wyłączyć od strzału a nie po włączeniu przycisku resetu...

 

sprawdz bledu w podgladzie, wpisz kod bledu w google i poczytaj mi to pomoglo :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie, dość często, bez wyraźnego powodu win xp home wyłącza (lub wylogowywuje) się z 5 minut :wink:; poza tym komp hula no problemo;

 

podgląd zdarzeń czasem podaje - Unserw 1524/1517 - "System Windows nie może zwolnić pliku rejestru klas - plik jest ciągle używany przez inną aplikację lub usługę. Plik zostanie zwolniony, gdy nie będzie używany./System Windows zapisał rejestr użytkownika JAKE\Jake79, kiedy aplikacja lub usługa nadal użytkowała rejestr podczas wylogowania. Pamięć używana przez rejestr użytkownika nie została zwolniona. Rejestr zostanie zwolniony, kiedy nie będzie używany." - choć nie jest to skądinąd skorelowane z długimi wylogami.

 

łatka UPHCLEAN, konfig usług, reinstalka sterów, odinstalowanie rozmaitych programów w niczym nie pomaga :-| ;

 

przeszukałem sieć wzdłuż i wszeż i nic sensownego nie znalazłem :wink: jedyna wskazówka to chyba tle, że przed utworzeniem drugiego konta na kompie "przymuł" przy wylogu (zamykaniu) nie występował :wink:

 

dajcie prosze jakieś wskazówki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...