Skocz do zawartości
wawroch

Kaskada Wawrocha

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to będzie działało w miarę dobrze, to może bym się w jakiś weekend mógł wybrać do Szczytna (tylko ~50km ;) ) z ciekawym hardware za grube $$ :D

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

tak, tak....wlewaj se :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://img64.imageshack.us/my.php?image=obraz0091dp5.jpg dobra jako tako koniec juz ale nie oceniac narazie wygladu bo została rzucona tak i nie jest jeszcze wszystko dokładnie poukładane nie mam jak odpalić gaz od ravena jeszcze nie doszedł a etylen bedzie dopiero po świętach. W tym tygodniu poukładam sprawdzę szczelność dokładniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to -100 zaliczone ledwo ale zaliczone niestety foty nie mam bo nie sadziłem ze etylen od luka dzis dojdzie wiec nic nie pozyczałem :) w wolnej chwili pozycze aparat i odrazu wrzuce na forum fote.

 

Podziekowania wielkie

Dla

LUKAXE i RAVENA Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem nie wiem co jest kaskada nie chodzi jak powinna normalnie waliła -100 a teraz ostatnio zauwazyłem ze wali na -50 i dalej nie chce co jest cisnienia sa takie jakie były szczelna jest i nie wiem co jest :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było tak kaskada chodziła jak porabana ssaca i wszystko było zaszronione az armaflex sie zrobił bardzo twardy z evapa para leciała -104 było i wyłączyłem po zabawie włączam ponownie po upływie ok 3h i już nie działała jak powinna było 17 bara na tłoczeniu wiec dodałem etylenu do 19 i tak to nic nie zmieniło :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czym tak wogole proznie robisz? aha i jeszcze takie pare pytan:

1. jakie dlugie masz kapilary na obu stopniach

2. po co takie dlugie slhx i inter stage hx?

 

 

PS. sprawdz solenoid, ja ze swoim mialem male problemy, nie oddzielal idealnie ssania od tloczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak kompresor którym robie to Danfoss fr8.5g

1.KApilare na obu stopniach to 2,4m

2. Hx wymieniam teraz na płytowy a slhx Luke mówił ze sa akurat.

 

Ale chyba znalazłem przyczyne bo z dusepheater kapało troche oleju ale dziwne bo cisnienia cały czas takie same były teraz zaspawałem to i jeszcze raz nabije. i zobaczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiej firmy był ten solenoid ?

hgw :P wygladal jak nowy, bez zadnych nazw, dostalem go po zrobieniu kaskady i to byl drugi solenoid jaki mialem w rekach i przeciekal, wiec dalem sobie z nimi spokoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...