Skocz do zawartości
Free'

Witamy W Zespole Purepc.pl !

Rekomendowane odpowiedzi

Liczylem troszke F@H wiec wypadlem z formy

ale sie zabieram :D

 

CZy ktos wie jak wygalda liczenie seti CUDA na 2 GPU ??

Pierwszy GPU to GTX260 i o nim nic nie pisze w wiadomosciach klijenta

natomiast widac tylko to

2009-04-25 20:13:07 CUDA device: GeForce 9800 GTX+ (driver version 18250, compute capability 1.1, 512MB, est. 91GFLOPS)

2009-04-25 20:13:07 CUDA device (not used): GeForce 9800 GTX+ (driver version 18250, compute capability 1.1, 512MB, est. 91GFLOPS)

 

GPU nr 2

Edytowane przez Zulusman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Może jestem w błędzie, ale na F@H czytałem coś, ze przy Viście obie karty muszą byc fizycznie podpięte pod monitor, albo przez skpecjalną "złodziejkę" udającą monitor :-)

 

W każdym razie zacznij od ściągnięcia najnowszego managera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczylem troszke F@H wiec wypadlem z formy

ale sie zabieram :D

 

CZy ktos wie jak wygalda liczenie seti CUDA na 2 GPU ??

Pierwszy GPU to GTX260 i o nim nic nie pisze w wiadomosciach klijenta

natomiast widac tylko to

2009-04-25 20:13:07 CUDA device: GeForce 9800 GTX+ (driver version 18250, compute capability 1.1, 512MB, est. 91GFLOPS)

2009-04-25 20:13:07 CUDA device (not used): GeForce 9800 GTX+ (driver version 18250, compute capability 1.1, 512MB, est. 91GFLOPS)

 

GPU nr 2

utwórz plik o nazwie cc_config.xml w folderze .....all users\dane aplikacji\boinic

a w pilku tym napisz coś takiego:

<cc_config>

<options>

<ncpus>3</ncpus>

</options>

</cc_config>

 

w miejsce trójki wpisz sume procesorów klasycznych i graficznych ;) czyli jeśli masz kłada to wpiszesz 6 jeśli jakiegoś dualcora to 4 po restarcie boinca w wiadomościach powinna się ukazać wiadomość "preferences limit # CPUs to i twoja liczba procesorów"

spróbuj czy to działa

 

Oczywiście posiadasz najnowszego klienta 6.6.20 i najnowsze stery czyli z 182.50 ??

Edytowane przez sparki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Ooo, w sumie i dla mnie to bardzo istotne, gdyż mam 3 różne karty potrafiące liczyć, ale próbowłem na nich włączać kompa to zawsze jakiś problem wynika

 

rozumiem ZULUS, że też masz dwie różne karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z 2 GPU sie rozwiazala sama po zainstalowaniu nowszego managera.

 

Co najciekawsze, w poszukiwaniach optymalek do seti pod nowa platforme, odnalazlem nawet optymalke do CUDA :)

Klopot w tym ze nie obsluguje 2 GPU :(

Teraz walcze z boinciem o przywrocenie dzialania CUDA(AP, APv5 i MB CPU zCrunchowany juz dziala OK)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

No ja właśnie odpaliłem na jednym kompie 9600GT + GTS 250

niby zaczął liczyć na dwóch GPU ale jak dokończył jedną próbkę to drugiej nie zaczął :-)

 

Zaraz zobacze jak to dalej się potoczy :-)

 

a co do tej optymalki CUDA to mógłbyś na PW ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa 2 zasadnicze optymalizacje.

Jedna jest doskonala dla maszyn z 1 GPU : TZW TEAM - zasada jest prosta - GPU wspomaga prace CPU. ogolnie ponoc zapierdala - sam nie testowalem, wiec nie powiem.

Druga, to opcja dla wiekszej ilosci GPU: V11 Cokolwiek ma to znaczyc...

 

Jest wiele roznych optymalek z roznym softem zaimplemetowanym. Nawet z czyms co nazywaja VLAR (Verry Low AR) remover zdaje sie.

 

Dzieki modowi AP v5.5 za kazde 8h liczenia jednej probki mam 1200 pkt.

 

Aktualnie licze scrunchowana AK V8 + AP + APv5 i nie umiem uruchomic z tym CUDA :(, ale zapytanie na forum poszlo, moze cos z tego bedzie to udostepnie wsio pliki i manuala jakiegos

Edytowane przez Zulusman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...