Skocz do zawartości
nrl

Razer Deathadder

Rekomendowane odpowiedzi

Według wszelkich informacji i spekulacji nie wyrabiają z produkcją i tyle w Polsce jeszcze są resztki bo u nas 240 zł to pokaźna cześć pensji ale dla USA i GER to drobniaki w kieszeni wiec wszyscy ja rozdrapali !

Nie ma dostaw wiec moim zdaniem logicznym działaniem tłumów będzie szukanie sensacji ! Mam ja w domu i wszystko z nią ok ! Jest mała akceleracja dodatnia ale to kwestia nowego sterownika lub biosu myszki !

 

Moje prywatne zdanie oczywiście!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według wszelkich informacji i spekulacji nie wyrabiają z produkcją i tyle w Polsce jeszcze są resztki bo u nas 240 zł to pokaźna cześć pensji ale dla USA i GER to drobniaki w kieszeni wiec wszyscy ja rozdrapali !

Nie ma dostaw wiec moim zdaniem logicznym działaniem tłumów będzie szukanie sensacji ! Mam ja w domu i wszystko z nią ok ! Jest mała akceleracja dodatnia ale to kwestia nowego sterownika lub biosu myszki !

 

Moje prywatne zdanie oczywiście!

 

w 100% się zgadzam :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo wiesz, niby to tylko dwie ;p

Ale imo lepiej poczekać i zobaczyć, czy naprawdę poprawią ten "lift-off" i akcelerację.

A nuż wyjdą inne wersje, z już poprawionymi flakami? Ja tam bym nie pakował 200zł w niepewny sprzęt...

Jeszcze istnieje ryzyko, że trafi Ci się gorsza - taką, jak mają ludzie na zagranicznych serwisach i to już nie będzie fajnie ;/

Zresztą widać, że coś jest nie tak z nimi - ja mam taką małą akcelerację a inni mają bardzo dużą... Razer namieszał...

Podsumowując - poczekać nie zaszkodzi.

 

BTW: Kupiłem Logitech MX300, teraz tylko czekam aż przyjdzie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Częstotliwość pracy

 

Niestety w obecnej wersji sterowników istnieje błąd nie pozwalający przestawić myszy w tryb 1000Hz. Teoretycznie mysz powinna pracować już z tą szybkością, lecz fizycznie pracuje z 250Hz.

 

To cytat z twojego testu !

 

Nic takiego nie zaobserwowalem ani kolega! Zmiana czestotliwosci pracy jest normalnie dostepna z poziomu sterownikow winxp sp2 drivery 1.03 fw1.04

 

Wiec nie jest to wada myszki w twoim tescie cos u ciebie nie zagralo !

Edytowane przez MaD_LU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie zaobserwowalem ani kolega! Zmiana czestotliwosci pracy jest normalnie dostepna z poziomu sterownikow winxp sp2 drivery 1.03 fw1.04

 

Wiec nie jest to wada myszki w twoim tescie cos u ciebie nie zagralo !

A zmierzyłeś, czy rzeczywiście się zwiększa? Czy tylko mówisz, że taka opcja jest? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Nie mi jedynemu tak działa...

W każdym razie mówię jak było u mnie na dwóch epoxach.

Na esports mieli to samo, na ggl to samo. Może zależy to od konfiguracji.

Ja już nie wiem... Ta mysz jest dziwna ;]

I nie wada myszki, tylko oprogramowania.

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się DeathAdder 1.05 BETA Firmware

 

Release Notes

1.1 – This firmware is meant as a beta release and is meant for expert users only or those who specifically have an issue with liftoff. It is not intended as a general update for people who do not experience any issues.

 

1.2 – Lift distance on affected surfaces improved.

 

1.3 – Reboot bug addressed.

 

*Note – This firmware is meant for Win XP 32-bit only

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkamilowi padł od tego DA ;]

 

BTW: ciekawe czemu nie poprawiają akceleracji jescze ;]

Dokładnie ja czekam głownie na naprawę akceleracji dystans mi nie przeszkadza jest w moim przypadku nie wielki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stalo sie mam DA xD. Mycha zajefajna tylko musze sie przyzwyczaic po przesiadce z mx510.

Mam jednak problem a wlasciwie dwa. Mianowicie nie do konca wiem czy dobrze wszystko robie poniewaz jest to moj pierwszy razer ale nie dziala mi on the fly sensitivity i nie moge tez wgrac nowego firmware'u aktualny 1.03. Probowalem 1.04 i 1.05 za kazdym razem pisze mi, ze update failed. Moze juz ktos sie spotkal z podobnym problemem, moze do updatu firmwareu razera wymagane sa specjalne ustawienia systemu?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stalo sie mam DA xD. Mycha zajefajna tylko musze sie przyzwyczaic po przesiadce z mx510.

Mam jednak problem a wlasciwie dwa. Mianowicie nie do konca wiem czy dobrze wszystko robie poniewaz jest to moj pierwszy razer ale nie dziala mi on the fly sensitivity i nie moge tez wgrac nowego firmware'u aktualny 1.03. Probowalem 1.04 i 1.05 za kazdym razem pisze mi, ze update failed. Moze juz ktos sie spotkal z podobnym problemem, moze do updatu firmwareu razera wymagane sa specjalne ustawienia systemu?

 

pozdrawiam

co do drugiego pytania to chyba mam odpowiedź ;) po odpaleniu firmwaru przyciskasz START i czekasz chwilkę po czym odpali Ci się instalator nowego sprzętu w windowsie :] oczywiście instalujesz !! po zakończeniu instalacji samoistnie odpali się wgrywanie biosu :-P

 

edit

Razer DeathAdder Firmware v1.10

 

Release Notes

 

1. – Positive Acceleration fixed.

 

*Note – This firmware updater is meant for Win XP 32-bit only.

http://www.razerblueprints.net/index.php?o...6&Itemid=69

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do drugiego pytania to chyba mam odpowiedź ;) po odpaleniu firmwaru przyciskasz START i czekasz chwilkę po czym odpali Ci się instalator nowego sprzętu w windowsie :] oczywiście instalujesz !! po zakończeniu instalacji samoistnie odpali się wgrywanie biosu :-P

A jezeli przy pierwszej probie updatu nie zainstalowalem nowego sprzetu, moge to jakos ponowic teraz? W tej chwili juz mnie o to nie prosi.

 

Ciekawe, ze na oficjalnej stronie nie ma tego frmware'u jeszcze :)

pozdrawiam

 

edit------------------------------

i poradziłem sobie ;) odinstalowalem stery, zminilem port USB i zainstalowalem sterowniki ponownie. Po tym wgralem firmware 1.05 i tu jest najwazniejsza rzecz w momencie prosby windowsa o instalacje sterowników nalezy je zainstalować za pomoca klawiatury (port myszy usb zazwyczaj odlaczony) inaczej nie pojdzie firmware.

Potem wgralem do 1.10 i wszystko dziala, takze "on the fly sensitivity" i powiem wam, ze coraz bardziej sie mi zaczyna podobac ta mysz :D

Aha, podczas szybkiego testu w grze nie stwierdzilem acceleracji natywnej :D

 

pozdrawiam

Edytowane przez marciano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kształt i waga sucks :P

No i te przyciski tą takie sobie ;/

W ogóle ta mysz jest bez sensu :D

Do lowsens się nienadaje taka ogromna i ciężka krowa, do highsens też tak sobie ("tylko" 1800DPI). Nadaje się do mid..... Tylko w takim wypadku nie potrzeba ani super 1800DPI ani kosmicznych szybkości max ;/

Ech, ten marketing :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...