Skocz do zawartości
nrl

Razer Deathadder

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam IE 3.0 i Razera...

przesiadłem się jakiś miesiąc temu...

w kształcie te myszki są niemalże identyko (dla dłoni)

troszkę się musiałem przyzwyczaić do dokładności razera ale trwało to dosłownie dzień ...

 

może nawet dziś machnę foto ...

yyyy przyzwyczaić się do dokładności ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn że myszka rejestruje ruch nawet jak na nią chuchniesz :)

a poważnie to łapie podczas jak się ją podnosi na ok 1cm, więc w stosunku do IE 3.0 (którą miałem 8 lat) przy małym sensie (bo taki mam w grach) trzeba nauczyć się podnosić mychę wyżej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły sie dethaddery na alllegro tylko ciekawi mnie czy to już nowy rzut.

Czy z pudełka można odczytać wersje myszki lub firmware ?.

Niestety z pudła nie idzie odczytać wersji fw

 

//edit. dostałem odpowiedz na moj email od razerguya: nowa seria DA będzie dostępna za 3-4 tyg...

Edytowane przez FsH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Razer DeathAdder™ Gaming Mice - Limited Units! Get yours while stocks last! "

 

Ciekawe ile ich wyprodukowali że na stronie piszą limited units ... :/ mam nadzieje że starczy coś dla nas ;]

Edytowane przez FsH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do właścicieli Deathaddera :) też wam tak skrzypi rolka ?? bo ja już nie mogę znieść tego skrzypienia :(

Moja nie skrzypiala, ale za to z deczka klekotala - tzn dzwiek klekoczacy wydawala ;-) Zobaczymy jak bedzie nowa sztuka, mmv wymieni ale nie ma na stanie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko to stwierdzic, chyba ze ogladajac testy. Szybkosc db i rozdzielczosc zaspokoi chyba kazdego. Inna sprawa to ksztalt, gdzie db ma wielu przeciwnikow. Nie ma co ulegac marketingowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja nie skrzypiala, ale za to z deczka klekotala - tzn dzwiek klekoczacy wydawala ;-) Zobaczymy jak bedzie nowa sztuka, mmv wymieni ale nie ma na stanie :lol2:

ile już czekasz na myche ?? daj znać jak mmv będzie miał na stanie nowego razerka to oddam na gware :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić wreszcie DA, pojawiło się ich trochę teraz, ale nikt nie potrafi odpowiedzieć mi, czy myszki te pochodzą z nowej, poprawionej wersji...

Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś wskazał mi źródło zakupu nowego DA.

Z góry dzięki.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile już czekasz na myche ?? daj znać jak mmv będzie miał na stanie nowego razerka to oddam na gware :]

A wez... jak Bozia przykazala czekalem 21 dni z malym haczykiem, wczoraj koles mi mowil, ze przekazuje paczke do kuriera, wiec jutro w okolicach poludnia (najpozniej) powinienem miec. Jesli nie, to kogos w mmv czeka telefoniczna zjebka ;-)

 

Chciałbym kupić wreszcie DA, pojawiło się ich trochę teraz, ale nikt nie potrafi odpowiedzieć mi, czy myszki te pochodzą z nowej, poprawionej wersji...

Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś wskazał mi źródło zakupu nowego DA.

Jesli sprzedawca bierze od mmv, a nie z jakiegos zagranicznego zrodla, to powinny byc z nowej dostawy poniewaz oni dostali nowa partie w tym tygodniu na poczatku - wczesniej bylo 0 w magazynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jak tam mega wymiatacz 3G optical led? Dokladniejszy od diamondbacka? (jest to ktos wogole to stwierdzic? :lol: - zauwazyć? )

diamondback - my love :wub:

ponad dwa lata razem i nic nie skrzypi czy klekota. plastik na przyciskach wcale się nie brudzi czy wyciera jak ktoś tutaj wątpił.

design weterana to mistrzostwo świata - wierzę że kogoś może drażnić nadmiar światła ale ten gryzoń robi to tak subtelnie, że nie odrywa uwagi. jednocześnie patrząc na niego można jedynie zachwycać się geniuszem projektanta :) poprzeczka wysoko ale młodszy brat wygląda niczego sobie :) jednak zbyt mocno przypomina konkurencję :/

Edytowane przez dymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw, nie sadze aby ta mysza dalo sie tak wymachiwac:

 

http://spidermew.moo.no/mew_playing_06.avi

 

:lol: (mx300 w 'akcji') & prawdziwy low-sens :)

 

 

Da sie sie nią tak wymachiwać, a nawet jeszcze bardziej.

Poza tym ten sens mnie tak nie dziwi bo w promode'a gra sie wlasnie na takim sensie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie sie nią tak wymachiwać, a nawet jeszcze bardziej.

Poza tym ten sens mnie tak nie dziwi bo w promode'a gra sie wlasnie na takim sensie...

No ale jaki jest sens grania w promoda na low-sens? Wiadomo ze wszedzie sa wyjatki, i jakis % graczy (nawet tych bdb) sie znajdzie z taka konfiguracja. W ogolnosci jednak w grach nastawionych na movement i szybkosc (szczegolnie defrag) wiekszosc dobrych zawodnikow gra na hi-sens. Nie liczy sie tam statyczny aim, jak np w cs'sie, ale bardziej szybkosc poruszania sie po mapie, czesta zmiana celow itd. Moznaby dlugo teoretyzowac, ale za tym przmawiaja najlepiej dema/filmy z takich gier gdzie latwo okreslic po sposobie celowania jaki sens jest w uzyciu.

Sam gram w tf, grze wybitnie nastawionej na movement i duza szybkosc - wsrod najlepszych rzadzi wysoki sens (z paroma wyjatkami).

 

A juz pomijam fakt kolesia w rekawiczce. Imo stosowanie takich wynalazkow to komedia. Gdybym uzywal, napewno bym sie tym nie chwalil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile już czekasz na myche ?? daj znać jak mmv będzie miał na stanie nowego razerka to oddam na gware :]

Chyba dostalem nowa rewizje, bo rolka nareszcie pracuje prawie idealnie, jeszcze nie jest to co w Habu, ale jest git! :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ślizgacze nie wydają się być grubsze?

 

Sie wydaja ;-) Ale i tak umywaja sie do tych z Habu.

 

Wieczorem zrobie fotkie porownawcza dla tego madrali co to chcial mx518 i DA ogladnac ;-)

post-15144-1173462811_thumb.jpg

 

Prosze.

Edytowane przez wkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta myszka jest strasznie nabugowana :///////////////////

sensor sczytuje polozenie myszki nawet po uniesieniu jej na wysokosc 1cm, ponadto ma positive acceleration, no i czasami przy szybkich ruchac (nie bardzo szybkich) sie gubi :///////////

mam najnowsze FW i stery, podobno razer tego niezuwazyl i teraz pracuje nad tym problemem :o

 

czegos tu nie rozumiem, wydaje 230 zeta na myszke ktora ma takie bledy ???

to jest NIEDOPUSZCZALNE ://

IMO jedyna niezawodna myszka to mx518. eh...

 

No ale jaki jest sens grania w promoda na low-sens? Wiadomo ze wszedzie sa wyjatki, i jakis % graczy (nawet tych bdb) sie znajdzie z taka konfiguracja. W ogolnosci jednak w grach nastawionych na movement i szybkosc (szczegolnie defrag) wiekszosc dobrych zawodnikow gra na hi-sens. Nie liczy sie tam statyczny aim, jak np w cs'sie, ale bardziej szybkosc poruszania sie po mapie, czesta zmiana celow itd. Moznaby dlugo teoretyzowac, ale za tym przmawiaja najlepiej dema/filmy z takich gier gdzie latwo okreslic po sposobie celowania jaki sens jest w uzyciu.

Sam gram w tf, grze wybitnie nastawionej na movement i duza szybkosc - wsrod najlepszych rzadzi wysoki sens (z paroma wyjatkami).

 

A juz pomijam fakt kolesia w rekawiczce. Imo stosowanie takich wynalazkow to komedia. Gdybym uzywal, napewno bym sie tym nie chwalil :)

no wlasnie bardzo duzo osob gra na dosc niskim sensie w PROMODE'a :)

a to ze promode jest najbardziej dynamiczna FPP nie znaczy ze wymaga duzego sensa.

tam jest zupelnie inny movement niz np w vq3 gdzie trzeba machac szybko na prawo i lewo by zwiekszac predkosc (no chyba ze ktos skacze half-beat'em :)) )

ogolnie przyjedz kiedys na jakis PRO turniej PM i sam zobaczysz jak sie gra i dlaczego na low-sens,

problem w tym, ze juz malo jest Lanowych turnieji w PM :)

moze zorganizuja znowu Gliwice CPMA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta myszka jest strasznie nabugowana :///////////////////

sensor sczytuje polozenie myszki nawet po uniesieniu jej na wysokosc 1cm, ponadto ma positive acceleration, no i czasami przy szybkich ruchac (nie bardzo szybkich) sie gubi :///////////

mam najnowsze FW i stery, podobno razer tego niezuwazyl i teraz pracuje nad tym problemem :o

Najwyrazniej jest bardzo slaba kontrola jakosci w Razerze :-| , bo to moj drugi DA (pierwszemu "troche" pomoglem przeniesc sie do krainy wiecznych fragow) i ani ten stary ani ten nowy nie wykazuje takich objawow jak Twoj. A juz to czytanie polozoenia z 1 cm to juz masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie bardzo duzo osob gra na dosc niskim sensie w PROMODE'a :)

a to ze promode jest najbardziej dynamiczna FPP nie znaczy ze wymaga duzego sensa.

tam jest zupelnie inny movement niz np w vq3 gdzie trzeba machac szybko na prawo i lewo by zwiekszac predkosc (no chyba ze ktos skacze half-beat'em :)) )

ogolnie przyjedz kiedys na jakis PRO turniej PM i sam zobaczysz jak sie gra i dlaczego na low-sens,

problem w tym, ze juz malo jest Lanowych turnieji w PM :)

moze zorganizuja znowu Gliwice CPMA...

Imo promode wcale nie jest najdynamiczniejszy, jest jeszcze qw, czy pk. Chociaz jezeli chodzi o dynamike - jest w czolowce.

Co do samej techniki poruszania sie i turniejow - wiem o tej grze nieco wiecej niz mogloby sie wydawac, ale to nie miejsce (temat) na tego typu dochodzenie.

eot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyrazniej jest bardzo slaba kontrola jakosci w Razerze :-| , bo to moj drugi DA (pierwszemu "troche" pomoglem przeniesc sie do krainy wiecznych fragow) i ani ten stary ani ten nowy nie wykazuje takich objawow jak Twoj. A juz to czytanie polozoenia z 1 cm to juz masakra...

 

tzn u Ciebie nie ma w ogole tego efektu z podnoszeniem ??

sprawdz u siebie to ok ??

nie wiem ale z tego co czytalem na esreality to wszyscy maja problem z tym podnoszeniem.

a co do gubienia sie to jest to dla mnie coraz wiekszy problem ://////////////////

nie wiem co zrobic, ta mycha IMO jest duzo lepsza od 518 ale ten dziwnie dzialajacy sensor eh...

 

moze z tym sensorem u Ciebie tego nie widac bo ja gram w q3 i wykonuje bardzo szybkie ruchy a w windzie tego sie nie sprawdzi...

qrcze jak najnowsze sterowniki tego nie zmienia to wymieniam ta myszke na nowa :///////

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn u Ciebie nie ma w ogole tego efektu z podnoszeniem ??

sprawdz u siebie to ok ??

nie wiem ale z tego co czytalem na esreality to wszyscy maja problem z tym podnoszeniem.

a co do gubienia sie to jest to dla mnie coraz wiekszy problem ://////////////////

nie wiem co zrobic, ta mycha IMO jest duzo lepsza od 518 ale ten dziwnie dzialajacy sensor eh...

 

moze z tym sensorem u Ciebie tego nie widac bo ja gram w q3 i wykonuje bardzo szybkie ruchy a w windzie tego sie nie sprawdzi...

qrcze jak najnowsze sterowniki tego nie zmienia to wymieniam ta myszke na nowa :///////

Nie no :-) Tez wystepuje problem z "wysokim" sensorem, ale panie, nie na 1 cm :-) Natomiast jesli chodzi o gubienie sie, to moze DOD:S nie jest tak szybki jak Q3, niemniej tez zdarzy mi sie machnac tam nieco gwaltowniej niz przy przegladaniu stron w Operze :lol2: (no moze nie az tak szybko jak potrafi pwlj :-P) no i... nie gubi sie

Edytowane przez wkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z kilku sklepów dużych (m.in.Circut City, Micro Center, CompUSA) i kurczę niegdzie Deathaddera nie mają... A już chciałem sobie kupić :(. Cieżko widzę z dostępnością tej mychy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...