Skocz do zawartości
nrl

Razer Deathadder

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od wczoraj poznego wieczora jestem posiadaczem tej myszki Razer DeathAdder i jak narazie jestem z niej bardzo zadowolony :) ale mam do was takie pytanko czy wykrywa ja wam w Menadzerze urzadzen jako Razer DA czy jako zwykla myszke zgodna z HID ?? bo mi wlasnie tak ja wykrywa jako Zgodna z HID.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam od wczoraj poznego wieczora jestem posiadaczem tej myszki Razer DeathAdder i jak narazie jestem z niej bardzo zadowolony :) ale mam do was takie pytanko czy wykrywa ja wam w Menadzerze urzadzen jako Razer DA czy jako zwykla myszke zgodna z HID ?? bo mi wlasnie tak ja wykrywa jako Zgodna z HID.

Mysz zgodna z HID.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie wiem bo nie uzywalem ,ale posiadam Qck (kucyka) i nie zaobserwowalem jakis dziwnych zachowan :)(

wiesz ze QCK to szmata? :P :)

 

corepada mam, szmata, dobry jest ale zastanawiam sie po prostu nad jakimś plastikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktos z S&S lub 5D używał? dostałem info że OK, ale wole jeszcze u nas na forum potwierdzić.

Z S&S nie będzie problemów:]

5D? 1 raz słyszę :P Chodzi Ci o 4D ? Jeśli tak to DA ma podobno problemy na gładkiej stronie :\ Na chropowatej all chodzi bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba zaryzykuje i kupie tego S&S ... fajny plastik może być, a mój DA powinnien sobie poradzić. szmatka jest spoko, ale licze ze ze S7S będzie lepiej.

 

mam pytanko: to plastik nie zetrze mi slizgaczy za szybko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S&S sie dosc szybko zuzywa (sciera). Predzej martwilbym sie o pada niz o slizgacze. I nie chodzi tu juz o efekt jakiegos maksymalnego starcia ktory widac golym okiem z daleka, bo na to jednak potrzeba troche czasu, ale nawet stosunkowo niewielka zmiana struktury powierzchni powoduje juz odczuwalne roznice w tarciu w zaleznosci od miejsca na padzie.

Juz chyba qck wiecej wytrzyma niz ten s&s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu aerial to nie fajnie ... brat właśnie do G5 sobie kupił i nawet udało mi sie woczraj użyć ją z DA i było dobrze, na pierwszy rzut oka lepiej niz na corepadzie ... ale jak ma byc mało trwały to mam gdzies taki interes za 100zł ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zmieniam zdanie co do Razer'a DA + Steel QcK - porpostu wg mnie ta podkladka chyba raczej nie za bardzo sie nadaje do tej myszki jesli ktos gra w CS'a. Gram na Sensie tak w granicach 1.7-1.9 i jakos tak dziwnie mi sie gra na tej podkladce. Tak jakby zbytnio hamowala mi myszke nie ma takiego plynnego przemieszczania sie myszki po szmatce. Stad moje pytanko do was , a szczegolnie do pwli bo testowal ta myszke jaka byscie polecili podkladeczke najlepiej do tej myszki - kwota tak do hmmm 120 zl ja myslalem o czyms takim http://www.ckznak.pl/index.php?cid=1&s...antisControlMat

Edytowane przez Kicha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zmieniam zdanie co do Razer'a DA + Steel QcK - porpostu wg mnie ta podkladka chyba raczej nie za bardzo sie nadaje do tej myszki jesli ktos gra w CS'a. Gram na Sensie tak w granicach 1.7-1.9 i jakos tak dziwnie mi sie gra na tej podkladce. Tak jakby zbytnio hamowala mi myszke nie ma takiego plynnego przemieszczania sie myszki po szmatce. Stad moje pytanko do was , a szczegolnie do pwli bo testowal ta myszke jaka byscie polecili podkladeczke najlepiej do tej myszki - kwota tak do hmmm 120 zl ja myslalem o czyms takim http://www.ckznak.pl/index.php?cid=1&s...antisControlMat

Sam posiadam DA i Mantis control. Musze cie zdziwic ale lepszy slizg jest na qck. Jak chcesz szmacianke z szybka powierzchnia to wez mantis speed albo everglide monster mat.

 

Jezdzilem DA po wszystkich najpopularniejszych szmaciakach no i na mniej popularnych takich jak firmy sharkoon. Najbardziej mi przypadla do gustu mantis control ale jak tobie qck hamuje myche to lepiej zebys sie zastanowil troche nad wyborem bo ta podkladka ktora zes wybral moim zdaniem jest jeszcze wolniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Control - kontrola, czyli pad będzie powolny... Prędzej speed, ale nie miałem z nią do czynienia.

Hmm, trudny wybór co do podkładek, ogólnie DA chodzi na wszystkim, zatem wątpliwości dotyczace kompatybilności możesz spokojnie Plastki odradzam, bo szybko się zetrą... Spróbuj może jakiegoś QPAD-a, ale one drogie są i stosunkowo szybko się ścierają... Albo Everglide Titan...

QcK imo jest bardzo ok, do każdej myszy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qck to taka uniwersalna nawierzchnia na ktorej chyba najwiecej ludzi gra, punkt odniesienia. Z tego co mowi chce polsizgu, to trzeba by szukac czegos szybkiego. Szybsze sa plastiki lub ew szklo/metal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie skusze na tego pada Everglide Titan MonserMat'a tylko ,ze u mnie w miescie nigdzie w sklepach go nie ma ;/ wiec bede musial zaryzykowac i kupic przez neta, ale dzieki jeszcze wam za to ,ze odpowiedzieliscie. No i czekam jeszcze na innych uzytkownikow DA co posiadaja jakioes inne pady na wypowiedzenie sie Pozdro :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zakupilem jakis pol roku temu to co w podpisie

 

X-ray pad aqua3 technology

 

JESTEM Z NIEJ mega zadowolony... mialem w reku qck'a... icemanata szklanego

 

nic nie przebije szmacianki od x raya...

 

mozna wziac mniejsza wersje aqua2 i kosztuje okolo 25 pln

 

a ta duza cos kolo 60 chyba....

 

polecam!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Od wczoraj jestem szczesliwym posiadaczem tego gryzonia. Niestety, szczesliwym - ale nie do konca. Przyciski boczne oraz klik rolki nie jest rozpoznawany w grze Battlefield 2. Mam najnowsze sterowniki do DA, firmawre'u nie moge update'owac, bo mam Viste. Wie ktos czemu tak sie moze dziac i jak temu zaradzic?

 

Z gory dzieki za pomoc,

 

Danny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobilem, zaznaczylem tez opcje "Uruchom jako administrator". Nie dziala :(

 

@wkamil

Jak to zrobic? W konsoli? Bo szukalem pliku configu w folderze i nie ma :(

Edytowane przez Danny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Od wczoraj jestem szczesliwym posiadaczem tego gryzonia. Niestety, szczesliwym - ale nie do konca. Przyciski boczne oraz klik rolki nie jest rozpoznawany w grze Battlefield 2. Mam najnowsze sterowniki do DA, firmawre'u nie moge update'owac, bo mam Viste. Wie ktos czemu tak sie moze dziac i jak temu zaradzic?

 

Z gory dzieki za pomoc,

 

Danny

Zbinduj klawisze. Powinno zadzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy się przesiadać z ie 3.0 black (+everglide titan fnatic edition) na Razer Deathadder?

dotychczas grałem na ie1.1a i ie3.0 + 2 dni na razer chamerlon, czy coś takiego, i razer mnie na kolana nie rzucił) słyszałem ze da to bardzo zbugowana mysz. prosze o podpowiedzi.

 

//update

czy moze warto trochę dopłacić i brać copperhead'a?

jest jakiś temat porównujący te 2 myszki?

Edytowane przez moto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy się przesiadać z ie 3.0 black (+everglide titan fnatic edition) na Razer Deathadder?

dotychczas grałem na ie1.1a i ie3.0 + 2 dni na razer chamerlon, czy coś takiego, i razer mnie na kolana nie rzucił) słyszałem ze da to bardzo zbugowana mysz. prosze o podpowiedzi.

 

//update

czy moze warto trochę dopłacić i brać copperhead'a?

jest jakiś temat porównujący te 2 myszki?

graj na 1.1a albo ie 3.0 DA nie jest bynajmniej lepszy a dla niektórych którzy nie kupują wszystkiego co nowe i świecące może wydać się nawet gorszy ']

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam myszke juz z 2 tydnie jestem z niej naprawde zadowolony w cod 2 gra sie na niej swietnie nie gubi sie super precyzja a podkladka hmmm ja mam x ray-a aqua 2 jest naprawde super z myszka dziala jak powinno mam jeszcze szklanego icemata ale ten x-ray malo ze tani to swietny i lepiej mi sie na nim gra niz na icemacie!! Serdecznie polecam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dostałem wreszcie tą myszkę i zaskoczyła mnie nieco negatywnie. otóż mam taką podkładkę verbatima: http://multimedia-shop.hit.bg/images/MOUSE...%20VERBATIM.jpg (sorry za fote ale lepszej nie znalazłem) i Razer gubi się na białej powierzchni (chmury, plaża). co ciekawe mój wiekowy mx310 radzi sobie z nią bez problemu. po myszce o tej renomie nie spodziewałem się takich kwiatków. zmienię podkładkę na Revoltec'a i mam nadzieję, że będzie ok.

Edytowane przez _Dugi_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100zł za podkładkę? chyba zostanę przy tym Revoltec'u GamePad Precision Advanced (33zl w action)

 

jak na razie wrażenia z użytkowania pozytywne. jedynie ten gładki plastik na bokach mógłby być inny - np. guma jak w starym rewelacyjnym Logitech'u Mouseman Wheel ;)

Edytowane przez _Dugi_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...