Skocz do zawartości
nrl

Razer Deathadder

Rekomendowane odpowiedzi

no padło na deathaddera i mam kilka pytan,

po pierwsze co mnei juz strasze zdenerwowało, to to ze slizgacze nie sa rowne !! kiwa mi sie na boki, denerwuje mnei jak cholera, ma ktos jakis pomysł ? drugie problem to moze byc spowodowane tym ze sie jeszcze nie przyzwyczaiłem, nie moge trafic w mniejsze rzeczy, na starej myszcze (creative 3000 optical xD) leciałem jak burza, tu sie znowu denerwuje :?

 

najgorsze sa wlasnie te slizgacze, i jak cos nei wymysle to w pi*du ide oddac do empiku --,--. pozdro

 

i działam na 500hz i 1800dpi

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra dałem rade, po chamsku odlepiłem i troszke pozycje zmieniłem. i jest o wiele lepiej.

jak za te pieniadze to nei spodziewałem sie takich rzeczy.

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slizgacze przekleiłem w inne miejsca i jest ok.

ale teaz inny problem. mam ja niecaly tydzien, a juz pojawiły sie na niej takie wytarte place. cała jest czarny mat, a te place jakby lekko siwe ! tez tak macie :/ nie podoba mi sie to. nie za te pieniadze -,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj kolejny Razer dołączył do mojego pc'towego sprzętu :) Póki co jestem z DA zadowolony , i to bardzo - jest to najlepsza myszka z jaką miałem do czynienia , ponad to nie jest jakaś specjalnie droga...co to jest 130zł za taką mychę :}

 

Podkładka - QcK póki co , a to dlatego że chodziłem sobie po empiku nie myśląc wcale o zakupie myszki , ale patrze 130zł... i QcK obok no to cóż , skusiłem się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos kto posiada zarowno Razera i IE3.0 moze zrobic male porownanie jesli chodzi o ksztalt?

 

Blagalbym o fotki z roznych perspektyw gdzie obie myszy sa obok siebie.

 

I glupie pytanie ale... czy razer trzymany nietypowo, tzn. dla mnie kiedy reka wskazuje pólnoc zas mysz jest w poprzek, z przodem wskazujacym NW i tyl SE jest wygodna? Tak trzymam IE3.0 momentami, samymi paluszkami w czasie normalnej pracy. Fotki pozniej zapodam.

 

Waga razera vs stosunku do IE3.0?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos kto posiada zarowno Razera i IE3.0 moze zrobic male porownanie jesli chodzi o ksztalt?

 

Blagalbym o fotki z roznych perspektyw gdzie obie myszy sa obok siebie.

 

I glupie pytanie ale... czy razer trzymany nietypowo, tzn. dla mnie kiedy reka wskazuje pólnoc zas mysz jest w poprzek, z przodem wskazujacym NW i tyl SE jest wygodna? Tak trzymam IE3.0 momentami, samymi paluszkami w czasie normalnej pracy. Fotki pozniej zapodam.

 

Waga razera vs stosunku do IE3.0?

 

Ja czasami gram tak ze łokciem strzelam a psa prosze aby łapą staty sprawdzal, jesli jest mama pod reką to scrolem zminia mi bron. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aurorra001

 

IE co prawda nie mam ale moge się wypowiedzieć odnośnie DA

 

Co do wagi , myszka jest bardzo lekka - ogólnie dobra podkładka (QcK wystarczy) i prowadzi się ją świetnie , chyba że jesteś bardziej wymagająca to ew. coś lepszego - icemat + inne ślizgacze..ale mnie wystarcza ten zestawik.

Ręka na myszce jak dla mnie leży idealnie , bo jest świetnie wyprofilowana ew. mogą drażnić na początku boczne przyciski..ale to kwestia przyzwyczajenia :)

 

Co do IE - ja bym nie wziął jej ze względu na:

- Producenta - M$...

- Plastikowato-kiczowaty wygląd

- No i cene...która jest porównywalna z DA , jednak imo Razer to Razer...płaci się bardziej za wykonanie niż za markę:)

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez neverdie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem wymagajacy, swego czasu gralem z top PL w CS'a.

 

Ale to juz przeszlosc, co nie zmienia faktu iz ostatnia zmiana mychy powoduje coraz wieksza frustracje, dzieki mojemu bratu, ktory nie zajal sie dobrze moja mysza w czasie mojej nieobecnosci i kabelek czasem nie lapie co powoduje jeszcze gorsza frustracje.

 

Wiec mysle nad proba reperacji badz kupienia nowej IE badz Razera gdyz jest podobny, a cena praktycznie ta sama.

 

Co do wagi to swietnie ze jest lekka.

Martwi mnie jedynie stwierdzenie iz mouse4/5 sa niewygodne, ale myszy nie kupilbym bez sprawdzenia jej przez tydzien u siebie. Neverdie, przypadkiem nie miales logitechow wczesniej? Ja to nazywam zboczeniem uzytkownikow tych myszek, tam to dopiero mouse4/5 sa niewygodne ;) Ale jak wiadomo to kwestia reki.

 

Jesli chodzi o pady to zaden icemat czy steel. Przynajmniej za moich czasow kiedy mialem stycznosc z chyba wszystkimi markowymi padami. Przynajmniej te 2-3 lata temu i dalej nie spotkalem sie zeby jakikolwiek pad mial lepszy poslizg niz stary dobry fUnc sUrface na szorstkiej stronie, oczywiscie z dobranymi slizgaczami. Dla malego porownania, wystarczylo "pstryknac" w IE aby przeleciala na druga strone prawie nie tracac inercji. Ale cos za cos, taki pad nadaje sie do wywalenia po gora 4 latach, jak ktos jest powazny to 2 lata trwalosci max. Nadal uzywam funca (9 lat) chociaz jakby dalo sie pokazac szczegolowe fotki tego co zostalo xDDD

I ten BRAK haczenia przy powolnych ruchach czego niestety icemat nie daje, metalowe steel'e swego czasu tez mialy ta wade. Juz lepsze pod tym wzgledem sa szmatki, swego czasu polecilbym szmaty z MM, byly cos za 8zl, standardowa wielkosc. Jednobarwne, czarny spod i czerwony material na topie. Dobry poslizg i brak haczenia.

 

A i nowe steele ( nie wiem jaki model, plastikowo materialowy, dosc miekka powierzchnia ) nie sa tego pozbawione. Meczylem sie z tym przez tydzien na G5. Apropo G5, cos jest z nia nie tak, nie wiem ale mialem wrazenie, ze nie da sie na niej grac na very low sensie.

 

Sorry za maly offtopic.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm biorąc pod uwagę obecną proporcję ceny Razera i I.E ja wziąłbym Razera. Miałem możliwość sprawdzenia obu myszek. DeathAdder jest znacznie wygodniejszy, przyciski boczne sa wedlug mnie bardzo dobrze rozstawione i nie musialem sie do nich jakos wyjatkowo przyzwyczajać. Razer jest wyzszy co sprzyja komfortowi użytkowania. I.E jest dla mnie zbyt płytka i taka wygięta... DA wydawał mi się lzejszy. Mam dosyc mała dłon, I.E była za dluga na moje palce razerek jest idealny. No i ostateczna kwestia uwazam ze 400 DPI to juz troszeczke za mało :( biorąc pod uwage fakt ze pracuje na panoramicznej 22'.... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i myszko jedzie jutro do naprawy :] po prawie 14 miesiącach użytkowania padł lewy przycisk :( mam nadzieję, że reklamacja przebiegnie błyskawicznie i nie dostanę myszki ze skrzypiącą rolką :(.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurfa, co sie dzieje, jakies fatum... u mnie tez wczoraj zdechl lewy klawisz,,, tylko ze w mx518 (szkoda tylko, ze juz gwarancji ni ma :-P)

 

Co do reklamacji to moje DA byly wymieniane bez mrugniecia okiem i szybciutko ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurfa, co sie dzieje, jakies fatum... u mnie tez wczoraj zdechl lewy klawisz,,, tylko ze w mx518 (szkoda tylko, ze juz gwarancji ni ma :-P)

 

Co do reklamacji to moje DA byly wymieniane bez mrugniecia okiem i szybciutko ;-)

Jak one Wam "zdychają"? Mikrostyk po prostu nie działa ? (nie ma nawet kliknięcia ?) Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak one Wam "zdychają"? Mikrostyk po prostu nie działa ? (nie ma nawet kliknięcia ?)

Klikniecie jest, ale bez przelozenia na "action"... :( Tzn dokladnie rzecz biorac, raz action jest, raz nie ma... z naciskiem, na nie ma ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak one Wam "zdychają"? Mikrostyk po prostu nie działa ? (nie ma nawet kliknięcia ?)

Jest kliknięcie, a nawet jest ich za dużo :D tak średnio przy jednym kliknięciu mikrostyk klika 2-3 razy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mycha już wróciła :D nowa. Serwis MMV jest naprawdę szybki i bezproblemowy. Spotkał się ktoś z was z folią przylepioną ochronną na spodzie myszki ? Bo nie wiem czy to odlepiać czy zostawić :] Z folią myszka działa dobrze.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj zaliczam sie do szczęśliwych posiadaczy "dawcy fragów". Mysz leży w mojej dłoni idealnie, nie musiałem sie przestawiać, szyta na miarę.

 

Szkoda tylko, że myszka nie jest w całości pokryta tym fajnym materiałem a ślizgi cóż, poniżej krytyki.

Czeka je wymiana( ktoś pomoże ?).

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od dzisiaj jestem szczesliwym wlascicielem tej myszki, wczesniej mialem marnego logitecha lx3, bez porownania... myszka cudna, przesiadawszy sie z podrzednej myszki na taka roznice zauwaza sie ogromna, jeden maly szczegol, ktory mi przeszkadza to znaczek razer, ktory mozna ustawic na migajacy lub calkowicie wylaczony, osobiscie wolalbym zeby swiecil non stop no ale to szczegol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...