Skocz do zawartości
nrl

Razer Deathadder

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa zabawka od Razera :] wygląda bardzo podobnie do Microsoft Haby.

Premiera przewidziana jest na styczeń :] cena ma być niższa od ceny habu.

Żmija śmierci będzie posiadać 2000DPI i nowy czujnik optyczny 3 generacji :) (widać laser nie jest taki wspaniały)

 

Stronka domowa

http://www.deathloomsnear.com/

 

Kilka zdjęć

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

http://tech.sina.com.cn/h/2006-10-12/0825123240.shtml

http://images.google.co.uk/images?q=razer%20deathadder

 

Chyba jednak poczekam na żmiję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optyka > laser. Tylko strach sie bac co chca powiedziec przez '3cia generacje'. Bo gubiacego sie optyka na 2000dpi tez mozna zrobic :wink:

 

Swoja droga dosc ciekawy klon, bo mamy razera (przyciski), ksztalt ie 3.0, a zlaczenie przyciskow z obudowa z logitecha mx5xx :) Totalna hybryda.

Dla mnie btw stanowczo za wielka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa myszka ... ciekawe jak będzie z akceleracją wst. przy tych 2000 dpi .

 

Btw, nie sadze aby ta mysza dalo sie tak wymachiwac:

 

http://spidermew.moo.no/mew_playing_06.avi

 

:lol: (mx300 w 'akcji') & prawdziwy low-sens :)

O mało się biedak tym kabelkiem od myszki nie zabił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żmija śmierci oficjalnie :]

Ciekawie wygląda prześwit pomiędzy L i P klawiszem :D

Nazewnictwo i design (lampki) zabijaja u razera. Ciekawe czy nei wsadza jakiegos miniglosniczka co syczy jak zmija :)

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technical Specifications

 

* 1800 dpi 3G Infrared Sensor Technology

* 1000Hz Ultrapolling™ / 1ms Response

* 5 Programmable, Ultra-large Non-slip Buttons with Hyperesponse™

* 16-bit Ultra-Wide Data Channel

* Zero-Acoustic Ultraslick™ Teflon Feet

* Always-On™ Instant Response

* Award-winning On-The-Fly™ Sensitivity Drivers

* Right-handed Form Factor

 

Musieli dać te "3G", żeby głupio nie wyglądało, że z mega-super-zomgwtfbbq-pr0-elo lasera zmieniają z powrotem na zwykłego optyka z diodą LED ;]

Ech....

Ale może wreszcie wyjdzie mysz doskonała! W przystępnym kształcie, dużą rozdzielczością i krótkim czasem reakcji (1ms).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre jest to ze cala gorna pokrywa jest z tego fajnego plastiku co przyciski w razerach. Szkoda ze bok z przyciskami juz lsni, i bedzie sie szybko natluszczal w trakcie uzytkowania. Zreszta podobnie to wyglada w habu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się ten plastik z klawiszy razera nie podoba, a jak się poobciera to nie wygląda fajnie...

A tak w ogóle to bardziej mi odpowiada plastik taki, jak mam w IntelliMouse 1.1A - po prostu zwykły (w ogóle gdyby ta mysz miała trochę więcej DPI, to by była idealna). Na wyszystkie mega super gripy nie zwracam uwagi, natomiast to coś na przyciskach razera nawet mnie denerwuje - różny syf lubi się tam zatrzymywać i przecierac trzeba... Na dłuższą metę nieciekawa rzecz jak dla mnie.

 

EDIT:

EEEE OMG LOL? WTF?

Cytat z h4g

Umarł Król, niech żyje Król...

Chciałoby się tak powiedzieć, tylko kto jest lub będzie tak naprawdę następcą InteliExplorera 3.0 ? Myszki IE3.0, które na chwilę pojawiły się w sprzedaży, tak szybko zniknęły z naszych półek, że sami nie wiemy czy na pewno je w ostatnich dniach sprzedawaliśmy ;)

Czy Microsoft-Razer Habu™ okaże się godny swojego legendarnego poprzednika czas pokaże. Nam pozostaje tylko żałować, że powrót Króla był taki błyskawiczny i Microsoft nie zdecydował się na utrzymanie produkcji swojego najbardziej udanego produktu.

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy bedzie taki sam problem z dostepnoscia jak habu?( na stronce razera, od pazdziernika jest dostepna :P)

 

Mysz godna zaiteresowania, brak lasera i problemow z nim zwiazanych, porzadne 1800dpi i cena powinna byc nizsza.

 

EDIT

Wyceniono ja na 59 USD

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysz godna zaiteresowania, brak lasera i problemow z nim zwiazanych, porzadne 1800dpi i cena powinna byc nizsza.

Hmmm to tyle ile ma A4tech X-718 ( też porządne - nie do zgubienia ) ... może ten sam sensor ? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ważne ile kto podaje ważne jak się to wszystko zachowuje ...

Logitech DUAL-OPTICAL też miał miec 800DPI a gubił się jak głupi ...

prawda jest taka że A4-TECH zachowuje się teraz bardzo dobrze i moim zdaniem jest to najlepsza myszka jaka do tej pory ujzała światło dzienne za te pieniądze :]

Natomiast co do razerów / MS <-- te mają inne zalety :]

Ja poczekam na tego razerka bo nie wygląda jak lampka choinkowa :)

 

Natomiast i tak moim marzeniem pozostaje kompletnie nie zmieniona obudowa MS IE 3.0 + sensor z HABU albo tej nowej + najlepiej jak by wcale nie świeciła ... <-- oto moja wizja myszki idealnej...

 

PS. swojej IE 3.0 używam 8 lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast i tak moim marzeniem pozostaje kompletnie nie zmieniona obudowa MS IE 3.0 + sensor z HABU albo tej nowej + najlepiej jak by wcale nie świeciła ... <-- oto moja wizja myszki idealnej...

Sensor z HABU (laser) to jak sensor z G5 czy Copperheada - gubi sie. Juz lepszy sensor jest w a4techu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez przesady z tym gubieniem ...

Hm no dla mnie to ma znaczenie, nie moge grac na g5, na srednio-niskim sensie przy 2000dpi mysz sie poporostu gubi. Nie mowie ze kazdy tego doswiadczy - zalezy od sensa, ale tak jest, szczegolnie na icemacie (ale nie tylko - dzieje sie tak na kazdym padzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...