Skocz do zawartości
nrl

Razer Deathadder

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Niestety także w moim DA zauważam magiczny problem ze stykami a konkretnie lewy klawisz znacznie gorzej łapie w stosunku do prawego. Trzeba go mocniej nacisnąć i idealnie w wyprofilowaniu bo inaczej potrafi nie zadziałać.

Czy jak u was pojawił się dwu, trzy-klik to też zauważyliście że styki chodzą wam ciężej?

Czy może wszystko było normalnie poza efektem dwu-kliku?

Ps: Swojego DA mam 19 miesięcy i problem zauważyłem niedawno.

Serwis uznał usterkę i myszka została wymieniona na nową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok moj sie też spierd...

 

klikam, slysze dźwięk styku, niestety brak reakcji - przy czym nie ma reguły, raz mysz działa normalnie, a raz mam wrażenie że waląc młotem w lpm nie wymusiłbym reakcji...srednio na 10 klików 8 działa

 

i teraz pytanie- na stronie serwisu mmv w formularzu jest pole data produkcjik( z kart gwarancyjnej) - ja swój egz kupilem w MM, prócz paragonu nie mam nic, w pudle jest standardowy zestaw śmieći Razera(płytak, certyfikaty, instrukcja, quick instrukcja, jakaś makulatura...), karty gw nie widze

 

jak to zareklamować?mysz ma półtora roku licząc od daty zakupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i teraz pytanie- na stronie serwisu mmv w formularzu jest pole data produkcjik( z kart gwarancyjnej) - ja swój egz kupilem w MM, prócz paragonu nie mam nic, w pudle jest standardowy zestaw śmieći Razera(płytak, certyfikaty, instrukcja, quick instrukcja, jakaś makulatura...), karty gw nie widze

 

jak to zareklamować?mysz ma półtora roku licząc od daty zakupu

Ja bym poszedł do miejsca zakupu i zapytał: WTF ? ;) Karta gwarancyjna powinna być ... jak nie ma to oni powinni sprawę załatwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzedni gryzoń czyli Razer Diamondback dokonał żywota więc teraz przyszła pora na kupno nowej myszki. Przeczytałem kilka recenzji i uznałem że chyba wartym kupienia jest ten Deathadder- zresztą podoba mi się z wyglądu wiec też jest dobrze. Zastanawiam się (ponieważ mało się znam na myszach) tylko czy warto dopłacać i kupować wersje respawn 3500DPI czy starczy mi pierwsza wersja z 1800DPI, myszkę kupuje przedewszystkim pod kątem gier on-line tzn. ET.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam zakup 3.5G - dostałem tę myszkę z serwisu, zamiast starej wersji.

Minęło sporo czasu użytkowania i mogę napisać, że DeathAdder 3.5G aka Respawn, NIE jest lepsza wersją. Owszem materiały obudowy są zdecydowanie lepszej jakości, ale nie wpływa to oczywiście na "osiągi" samego urządzenia.

Niestety w systemie kursor podskakuje jak na wybojach, a im ostrzejszy kąt jego przesuwania, tym te podskoki są większe.

O nakreśleniu prostej linii w Paincie nie ma mowy - tutaj lepiej wypada nawet stara IntelliMouse 1.0.

W grach problem nie jest odczuwalny, ale przecież nie samymi grami człowiek żyje. Aktualizacja firmware wydaje się nieco zmniejszać tę uciążliwość, ale problem pozostaje - a na forum razerblueprints.net wieszczą, że żadna poprawka nie jest w stanie tego zlikwidować, ze względu na specyfikę nowego sensora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera Panowie, tak czytam te Wasze posty i zalamuje rece...

 

Uzywalem DA od 3 lat do dzisiaj, chwila nieuwagi i myszka upila sie Żywcem. Wiadomo, kleiste gawno, paragon cholera wie gdzie - cóż, uznałem, że rozkręce i przeczyszcze (kursor zaczął przeskakiwać, scroll nie działał). Jak pomyślałem tak zrobiłem, całość pięknie wyczyściłem - poskładałem i... lipton. Wszystko prócz sensora działa. Cholera jasna mać, idealna dla mnie mycha (żadne tam Wasze dwukliki, srele morele - nic nie było, wygląd prócz lekko zdartego 'garba' jak nówka). Z tego co ogarnąłem to przepaliła się dioda (ta która 'wskazuje droge optyce'). Mogę przelutować, problem żaden - tylko co to za ustrojstwo tam siedzi? Z tego co pomierzyłem to niecałe 1,5v dostaje (gdzie np ta od logo bądź scrolla ~ 3,3v). Jest sens tego szukać, lutować i bawić się? W końcu to dość precyzyjne urządzenie, nie wystarczy pewnie wstawić w miejsce starej - nowej diodki (niby jest tam stabilizator który teoretycznie ustawi diode w identycznym położeniu - no ale wiadomo, optyka). Any ideas?

 

Ewentualnie jak komuś znudził się jego DA/spisał go na straty ze względu na dwuklik czy jakąkolwiek inną ułomność (byle optyka sprawna była) - chętnie przygarne za czteropaczek (albo i więcej - dogadamy się) ów padake. Konkretnie chodzi o model 3G (1800dpi).

 

 

Ps. jak kogoś interesują foty mychy 'od środka' (bo niektórym szkoda gwarancji na grzebanie w niej) to chętnie pstrykne i wrzuce, wykonana jest bowiem cholernie starannie. Żadnych glutów i innych badziewi, wszystko pięknie poskładane. Imho warto było te pare lat temu kase na to wydać...

 

Teraz jak czytam, że te nowe '3 i pół Gie' jakieś niedorozwinięte są, tu skacze tam haczy to cholera jasna wściec się można. IE 3.0 też nie sposób dostać a te 2 mychy są dla mnie idealne (zarówno do pracy - grafika, jak i do karania nubów w kantera).

 

się rozpisałem, ale dopiero teraz jak musze przymusowo posiedzieć na 'czymś_za_20_zł' to brakuje mi Razerka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o stare ie 3.0 (ew steelseries) a nie ten nowy crap.

 

'nowe/stare' deathaddery tez ponoc znaczaco odbiegaja od tych wczesniejszych egzemplarzy.

Edytowane przez nappy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o stare ie 3.0 (ew steelseries) a nie ten nowy crap.

 

'nowe/stare' deathaddery tez ponoc znaczaco odbiegaja od tych wczesniejszych egzemplarzy.

 

obawiam się, że jeśli będziesz wybrzydzał to skończysz z ręką w nocniku, innego wyboru nie masz

 

a tak btw dlaczego crap? (chętnie bym się zapoznał z jakimś racjonalnymi argumentami) nie grałem na starej IE nigdy ale grałem natomiast na nowej i to raczej nie jest crap ;)

 

ew. całkiem po taniości możesz zainwestować w IMO widziałem ostatnio na allegro za 8pln lub WMO za jakieś 30pln

Edytowane przez aux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem z moim deathadderem respawn , gdy robię kółko na pulpicie mysz porusza się na lewo/prawo mam ustawione 3500dpi i 500Hz , w fps'ach np. tf2 to naprawe przeszkadza bo nie chodzi płynnie, mam najnowsze sterowniki i firmware , win 7 64 bit , probowałem zmienić dpi, Hz , ustawienia w sterach def.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy spotkaliście się z przypadłością nie działającego przycisku w scrollu? Chodzi mi dokładnie o to, że nie "łapie" on za każdym razem. Nie wiem czy oddawać na gwarancję (tutaj problem z odnalezieniem paragonu) czy może istnieją jakieś domowe sposoby na rozwiązanie tej przypadłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...