Skocz do zawartości
nrl

Razer Deathadder

Rekomendowane odpowiedzi

Madtech jest dosc i tak tani, ciekawe jak bedzie u konkurencji :wink: Ale imo nie ma sie co dziwic - nowsza niz habu = drozsza, szczegolnie na starcie. Ale mysle ze docelowo ta mysz bedzie drozsza niz habu (nawet po spadku cen), mimo ze to optyk, jednak optyk "3ciej generacji" itd :)

Mysz ktora ma byc tansza od innego modelu odrazu jest tansza (np krait).

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dramat :mur: Niby mniej nowoczesna technologia (deathadder optyk, habu laser), mniej bajerów i świecidełek, a kosztuje więcej :mur: tak to chyba tylko razer umie :mur:

 

Mam nadzieje ze ceny spadna poniżej 200zł, juz Habu na allegro chodzi za 190.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://sklep.madtech.pl/go/_info/?id=972&a...f1e29af93fe8dc5

239 zl...

 

czyli jednak nie jest tansza od Habu... :/

za zachodzie za Habu chca 50-60$ a za DA 60$

na stanie jeszcze ich nie mają :(

 

 

pytałem się dzisiaj kumpla który ma sklep komputerowy kiedy będzie u nich dostępny nowy razerek powiedział że jutro :D jak okaże się to prawdą :-P jutro najpóźniej w sobotę będę miał gryzonia u siebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowiłem DeathAddera w Komputroniku, ciekawe kiedy będę miał :)

Zobaczymy czy się sprężą i czy będzie w sobote.

 

Mysza nieźle wygląda a jeszcze lepiej pracuje, do tego klawiatura Revoltec FightBoard Advanced i grać, grac i grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pwlj prosił, żeby przekazać ;) :

 

DeathAdder:

 

-nie ma wbudowanej akceleracji zwykłej (positive acceleration)

-przestaje odczytywać powierzchnię na wysokości 5-6mm, nie zaś 10

-gubi się na kartce papieru do drukarki - dziwne, bo na icemacie śmiga

-razer już pracuje nad poprawieniem (zmniejszeniem) wysokości potrzebnej do podniesienia myszy, aby ta przestała odczytywać powierzchię podkładki

Pozdrawiam z czternastodniowego odpoczynku od forum, za nazwanie kogoś "lolem"

Edytowane przez Mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myszkę mam od dzisiaj co mogę powiedzieć:

 

- dłoń niestety się poci, a raczej palce, które dotykają lakierowanego plastiku :(

- kabel jest zdecydowanie grubszy od tego użytego w A4TECHu X7 X718 spory minus jak dla mnie

- brakuje mi również przycisku do zmiany dpi jaki był w X718

- myszka jest naprawdę duża X7 to maleństwo przy tym gryzoniu (zanim się przyzwyczaję minie trochę czasu)

 

co do opinii pwlj ja jakoś nie zaobserwowałem gubienia się myszki na kartce papieru :] i nie wiem dlaczego dla niego (-razer już pracuje nad poprawieniem (zmniejszeniem) wysokości potrzebnej do podniesienia myszy, aby ta przestała odczytywać powierzchnię podkładki) jest to minus. mi akurat coś takiego odpowiada :D

 

 

zdjęcie w super jakości ;)

 

Dołączona grafika

 

myszka mnie kosztowała 205zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na tym qck mini, to w ruchu pionowym nie masz za duzo miejsca :)

 

Podkładka rzeczywiście padaka :? na dzień dzisiejszy nie mam nic lepszego/większego :( qck na co dzień leży u mnie odwrotnie :-P

 

ps. scroll mógłby być trochę cichszy :]

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam czepiasz sie scroola... ważna jest PRECYZJA a nie tam głośność jakiejśtam rolki ^^

... właściwie każda mysz o takiej samej rozdzielczości ma identyczną precyzję ^^ - sytuacja może się zmienić przy prędkości 3m/s :P Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w myszce jest ok brak akceleracji wstecznej ale mam zwykla akceleracje czyli kursor nieznacznie przyspiesza przy szybszych ruchach ! W windowsie chyba wylaczylem ta akceleracje ! Jak by sie znalaz jakis specjalista od tego to prosze o rade !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://razerblueprints.net/index.php?optio...mp;topic=5779.0

 

W tym linku gościu opisuje problemy DA szczególnie Pozytywna Akceleracje ! Zachęcam do wysłania inf o problemie do razor suport kolo opisuje krok po kroku jak najlepiej to zrobić ! Może dzięki temu szybciej sie tym zajmą zachęcam wszystkich bo jak to naprawia to będziemy mieli niemal idealna myszkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź razera

 

Hi there,

 

We apologise for any inconveniences that you have encountered.

 

We are aware of the matter and have referred this matter to the Driver Developers.

They are working on a solution for this and will be releasing the solution in the latest driver release soon.

 

Your patience and kind understanding is greatly appreciated.

 

Thank you.

I just got this interesting piece of thought from a post in the Razerblueprints forum.

 

As for now, there is now firmware available on the Razersupport site and today Razer has just marked the DeathAdder as "Sold Out" on the American site and the DeathAdder has been completely removed from the European site.

 

Furthermore i know the Danish distributors is holding the DeathAdder back, or it hasn't been delivered to them yet for reasons unknown, since they have pushed their delivery date 3 times now, starting with 15th of january, to 20th, to 27th now.

 

From my point of view this could look like damage control from Razer, perhaps because there is something wrong in some way with the DeathAdder, and they don't want any more angry customers.

 

But Razer is quiet about everything and has made no public annoucements. It all seems very strange.

 

lol

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...