Skocz do zawartości
itson

Płyta Socket 754

Rekomendowane odpowiedzi

Lol, powiedz mi kto normalny pracuje na zintegrowanej dzwiekowce? :lol:

Ja :lol:

 

Edit:

A nie czekaj... kto "normalny" napisałeś... to jednak nie.... :lol:

 

Jak wyjdą jakieś dobre i tanie dźwiękówki na pci-e x1 to może kupie :P

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abit jest lepszy. Wogole co ty piszesz... moze posiada mniej slotów, może odrobinę ma gorsze OC , ale ma lepszy LAN, dźwiękówkę oraz lepiej umiejscowiony mostek dzięki czemu można sobie bez problemów zmieniać chłodzenie na chipsecie.

 

I po za tym mnie nie interesuje że ktoś nie używa zintegrowanej. Ja nie używam 3 slotu na pamięci -> Co ty na to ? I nie bawię się w takie O/C !?

 

Mówisz tak bo DFI posiadasz, i boli cię to że są płyty lepsze niż twoje dfi.

no to ty używasz a nie ktoś :blink: GORSZE OC , pokaż mi jakoś test z rzeczywistym spadkiem wydajności LANa to pogadamy :mur: :mur: tak na DFI to jest taaaaaaaaki problem niebieskiego zalmana i ew go przyciąć no rzeczywiście :mur: :mur: :huh: zintegrowana czy nie kwestia przyzwyczajenia....

 

i przede wszystkim komu jak komu ale nie mów haremu żeby czytał jakieś durne testy bo on wie więcej o tej płycie od nich, a już napewno więcej od Ciebie i twoich super opinii userów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja pracuję na zintegrowanej dźwiękówce. Jak masz zestaw 2.1 creative'a to nawet x-fi ci za wiele nie da, nie ma takiej różnicy.

Buhehehe, jasne. Sprawdzałes? Pewnie wyczytałes gdzies. Bo ja słysze całkiem spora róznice miedzy integra a sb live 5.1

 

Abit jest lepszy. Wogole co ty piszesz... moze posiada mniej slotów, może odrobinę ma gorsze OC , ale ma lepszy LAN, dźwiękówkę oraz lepiej umiejscowiony mostek dzięki czemu można sobie bez problemów zmieniać chłodzenie na chipsecie.

 

I po za tym mnie nie interesuje że ktoś nie używa zintegrowanej. Ja nie używam 3 slotu na pamięci -> Co ty na to ? I nie bawię się w takie O/C !?

 

Mówisz tak bo DFI posiadasz, i boli cię to że są płyty lepsze niż twoje dfi.

W czym objawia sie ta lepszosc LANU? Wytlumacz mi prosze [znow smieszna egielda?]. Lepiej umiejscowiony mostek?Hmmm moze i lepiej, zapewne ten zalman ktory siedzi na moim NB to wytwor chorej wyobrazni. No i skoro nie bawisz sie w OC to dlaczego piszesz ze abit jest lepszy? :lol: W takim razie msi na chipie VIA to w ogole monstrum "najlepszosci" :lol:

 

Ja :lol:

 

Edit:

A nie czekaj... kto "normalny" napisałeś... to jednak nie.... :lol:

 

Jak wyjdą jakieś dobre i tanie dźwiękówki na pci-e x1 to może kupie :P

Ty paranormalu, doczytaj do konca^^

Takim co tylko krecą to do 3dmarka styknie i jakies mono na ISA :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buhehehe, jasne. Sprawdzałes? Pewnie wyczytałes gdzies. Bo ja słysze całkiem spora róznice miedzy integra a sb live 5.1

W czym objawia sie ta lepszosc LANU? Wytlumacz mi prosze [znow smieszna egielda?]. Lepiej umiejscowiony mostek?Hmmm moze i lepiej, zapewne ten zalman ktory siedzi na moim NB to wytwor chorej wyobrazni. No i skoro nie bawisz sie w OC to dlaczego piszesz ze abit jest lepszy? :lol: W takim razie msi na chipie VIA to w ogole monstrum "najlepszosci" :lol:

Ty paranormalu, doczytaj do konca^^

Takim co tylko krecą to do 3dmarka styknie i jakies mono na ISA :D

Sprawdzałem! Co, jedyny jesteś w Polsce i masz dostęp do kart dźwiękowych?

Jakbym widział dużą różnicę w dźwięku i muzyce to bym kupił kartę dźwiękową, ale ten generowany przez kodek ALC850 wystarcza w zupełności, chyba, że chcesz do filmów lub nowych gier super jakość dźwięku to bierz X-fi, ale ja nie widzę sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem! Co, jedyny jesteś w Polsce i masz dostęp do kart dźwiękowych?

Jakbym widział dużą różnicę w dźwięku i muzyce to bym kupił kartę dźwiękową, ale ten generowany przez kodek ALC850 wystarcza w zupełności, chyba, że chcesz do filmów lub nowych gier super jakość dźwięku to bierz X-fi, ale ja nie widzę sensu.

Wiesz, pamietam cie jeszcze z czasow gdy broniles serii FX i jej niedorzwinietego DX9, wiec juz sobie odpuszczam dyskusje, bo z pewnoscia jest tak jak mowisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, pamietam cie jeszcze z czasow gdy broniles serii FX i jej niedorzwinietego DX9, wiec juz sobie odpuszczam dyskusje, bo z pewnoscia jest tak jak mowisz :)

Weź koleś nie pieprz, ja mogę o tobie również kilka rzeczy powiedzieć, więc nie schodź z tematu wątka.

X-fi da się dużo, ale przy dobrych głośnikach, nie jestem audiofilem i zintegrowana wystarcza do słuchania muzyki i grania w gierki, więc zaakceptuj to, że wiele osób korzysta z zintegrowanej. Zresztą co ty, łaskę robisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra ludzie dźwięk to sprawa indywidualna niech mi ktoś pokaże słabość LANa na dfi :lol:

Chodzi o ładowanie przestarzałych układów. Zamiast 1Gbit. Jak za tą cenę to niedopuszczalne. Płyta była jedną z droższych na s.754.

 

Hary potrzebuje prawnika ? Co się nim tak podniecasz. Skąd ty wogóle możesz wiedzieć jaką wiedzę posiadają użytkownicy, że tak piszesz. Kiedy do ciebie dotrze, że Abit ma lepsze te elementy, i niestety mimo co byś tutaj nie napisał nigdy nie będziesz miał racji.

Edytowane przez humax5400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh... no i co ty z tym 1Gbit lanu zrobisz? Wykorzystujesz to w ogóle?

 

Sory, jakie on ma lepsze elementy? Dźwięk i szybszy lan? I to chyba tyle...

 

Edit.

Powiedziałem co wiedziałem, więcej się w tym topicu nie wypowiadam żeby tej durnej dyskusji nie rozwijać, bo niektórzy i tak mają racje... pa!

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dźwięku na abicie i DFI, to powiem tak: miałem obie, obecnie mam DFI , przy komputerowych pierdziawkach (creative inspire) nie słychać różnicy (szumi, bo ma szumieć),

 

po podłączeniu do wzmacniacza hifi ANALOGOWO też szumi ale abit gra lepiej (tutaj praktycznie każda karta wewnątrz peceta - pci - się wykłada, nawet live, czy inne)

 

w przypadku DFI szumi bo kodek jest blisko sekcji zasilania proca,

ale jest małe ale - na abicie po średnim OC (+35%) pojawiają się w głośnikach artefakty!!

-więc i tak jest do d...

 

podpiąłem DFI CYFROWO i jest luzik:)

 

Każdemu co chce mieć wysoką jakosć dżwieku z kompa polecam wyprowadzenie DAC-a na zewnątrz obudowy.

 

A co do OC. Różnica między płytami jest KOSMICZNA, chyba wiadomo która lepsza...

 

acha i jeszcze lan. Na abicie jest lepszy bez dwóch zdań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh... no i co ty z tym 1Gbit lanu zrobisz? Wykorzystujesz to w ogóle?

 

Sory, jakie on ma lepsze elementy? Dźwięk i szybszy lan? I to chyba tyle...

 

Edit.

Powiedziałem co wiedziałem, więcej się w tym topicu nie wypowiadam żeby tej durnej dyskusji nie rozwijać, bo niektórzy i tak mają racje... pa!

Lepsze rozmieszczenie elementów na laminacie. A powiedz mi jeszcze w czym jest DFI lepsze od ABITA ?? Ma lepsze O/C i .... ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...