Skocz do zawartości
TanneR

Jaka grafika do 300 zł... ew. 350zł ????

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie to już moje sam nie wiem które podejście do kupienia nowej grafiki.... :lol: :lol: No nieważne. Tak więc właśnie jaka grafa za wyżej wymienioną cenę będzie najlepsza dla mojego configu :?: :?: :?:

Z góry dzięki :arrow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani jednej ani druiej nie kupi poniżej 300zł.

Nie ma o czym marzyć.

Najlepiej by było trafić 3Tit 200 ale za tyle kasu to nie da rady.

No to chyba ci pozostaje 4MX440 Ultra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jak powiedzialem. za 350zl na loozaqa kupi nowego R9000. Choc wg mnie lepsza bedzie uzywana gf3ti200. www.allegro.pl tam poszukaj, jestem pewny ze znajdziesz cos dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

r 9000 jak juz pisałem szafirka nie pchaj sie w zadne mx440 to shit i tyle a r 9000 zgodny z dx 8.1 i za ta cene najlepsza karta na rynku z nowych bez watpienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

r 9000 jak juz pisałem szafirka nie pchaj sie w zadne mx440 to shit i tyle a r 9000 zgodny z dx 8.1 i za ta cene najlepsza karta na rynku z nowych bez watpienia

Popieram mxy sa gowno warte z poruwnaniem do radka 9000 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac jak wymienisz obecna karte na GFIV MX to znaczacej roznicy nie odczujesz. Proponuje dozbierac troche $ i poszukac jakiegos R8500.

niestety ale taka jest smutna prawda niby to radeon ma pixely shadery itp a w nowe gry na high detal i tak sobie nie pogramy hyba ze bedzie skalowany poteznym prockiem ~2ghz w innym wypadq nici , i co z tego ze bedzie nam cacy woda wyglądac w nolf 2 morrow ut 2/2003 jak bedzie spowalnialo przy high detail .. ? nie mowiąc juz o doomie (hyba ze nie ruszy na mx'ach w co wątpie ): )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dooma to na mx zapomnij o graniu ci od ID powiedzieli tu gdziej czytałem " jesli chesz pograc w dooma 3 nei kupuj gf 4 mx " a an radku bedzie sie grało i to całkiem całkiem moze nie na fulla ale jednak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a jak myslicie ile wycisnalbym 3dmarkoff z GF3 Ti200 na moim cienkim juz bądź co bądź ;( procku ??? bo w testach tak widziałem od 5000-6000 ;/ ma ktos podobny proc? ;)Hmmm a jak myslicie ile wycisnalbym 3dmarkoff z GF3 Ti200 na moim cienkim juz bądź co bądź ;( procku ??? bo w testach tak widziałem od 5000-6000 ;/ ma ktos podobny proc? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ale taka jest smutna prawda niby to radeon ma pixely shadery itp a w nowe gry na high detal i tak sobie nie pogramy hyba ze bedzie skalowany poteznym prockiem ~2ghz w innym wypadq nici , i co z tego ze bedzie nam cacy woda wyglądac w nolf 2 morrow ut 2/2003 jak bedzie spowalnialo przy high detail .. ? nie mowiąc juz o doomie (hyba ze nie ruszy na mx'ach w co wątpie ): )

Święta racja. Nie wiem jak z GF4, ale trza mieć do Radka dobrego proca. Qumpel qupił sobie HIS 9kPro, ja mam Gigabyte 9kPro, więc prawie to samo. Różnica jest w procu: on - celek 800, ja - axp 1700+. Wyniki w 3DMarku 2001 na default : on - ok. 3800, ja - ok. 6500. I wszystko jasne(pifko przede wszystkiem jasne. :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 339 zł jest RADEON 9100le (R8500le pod nową nazwą) od PowerColor.

Dwa tygodnie temu znajomy kupił za moją namową taką kartę i jest z niej zadowolony.

D1200 na A7V133, 256RAM 133, z R9100le wynik w 3Dmark2001SE

Default benchmark wyniósł 6200 pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R9100 od PoerColor

Jakie ma pamiatki ta karta i jak sa taktowane pamietasz moze ?

Sam sie nastawiam na zmiane grafy do tej pory myslalem o R8500 w najgorszym razie wer. LE - ale ostatnio jest ich coraz mniej a jak juz gdzies sa to albo cena na poziomie GF4 4200 - albo z koleji cena smiesznie niska ale parametry tragiczne :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 339 zł jest RADEON 9100le (R8500le pod nową nazwą) od PowerColor.

Dwa tygodnie temu znajomy kupił za moją namową taką kartę i jest z niej zadowolony.

D1200 na A7V133, 256RAM 133, z R9100le wynik w 3Dmark2001SE

Default benchmark wyniósł 6200 pkt.

Co do jakosci obrazu na tej karcie to zdanie jest juz wyrobione.

Jest to caly cytat ze strony benchmark.pl

dlatego, ze konkretnego linka do niego nie ma.

 

Problem z jakością obrazu PowerColor 9100 L

Jak widać moja antypatia do marki PowerColor jest jak najbardziej uzasadniona. W ostatniej recenzji kart Radeon 9100 i 9100L, opisywałem jakość obrazu 2D obu tych kart i jak to stwierdziłem "mile zaskoczyły dobrą jakością obrazu". Radeonowi 9100 tak naprawdę niewiele miałem do zarzucenia, ale model 9100L miał zauważalnie słabszy obraz w wyższej rozdzielczości. Trudno spodziewać się dobrej jakości obrazu z wyjścia VGA podpiętego przez taśmę, niemniej jednak w rozdzielczości 1280x1024 był on względnie dobry.

Niestety, wszystko wskazuje na to, że PowerColor wysilił się tylko w pierwszej partii kart, bowiem dostajemy sygnały, że obraz 2D w kartach PowerColor 9100L jest koszmarny.

 

Miałem zamiar od dawna zmienić kartę, więc kupiłem PowerColor9100L. Pisałeś, że obraz 2D i 3D jest bez zarzutu, a ja się mocno rozczarowałem. Wcześniej miałem Savage4 i do niego porównuję: na nowej karcie przez monitor często przemykają jakieś przekłamania na pulpicie (szybko biegnące linie szarpiące ekran), ikony i ramki okien mają swoje odbicia szczególnie widoczne na białym tle, w grach po teksturach też biegają wspomniane robaczki. Ogólnie nie wygląda to dobrze, a podstaw do wymiany karty raczej nie mam. Chyba złącze VGA podłączone taśmą to badziew, nie wiem, czy przejściówka DVI-VGA coś pomoże, jestem zawiedziony, miało być tak szybko i ładnie, a obraz po prostu zawodzi. Piotrek

 

Miałem niestety okazję kupić 9100L. Cena niewysoka /335 brutto/. Kupiłem kartę we Wrocławiu poprzez zamówienie telefoniczne. Karta jest dość szybka /zwłaszcza po przesiadce z GF 256/, jest tylko małe ale: przy rozdzielczości 1024x768 i wyższych przy 85 Hz pojawiają się "duchy" - tj. lekko podwójny obraz. Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 339 zł jest RADEON 9100le (R8500le pod nową nazwą) od PowerColor.

Dwa tygodnie temu znajomy kupił za moją namową taką kartę i jest z niej zadowolony.

D1200 na A7V133, 256RAM 133, z R9100le wynik w 3Dmark2001SE

Default benchmark wyniósł 6200 pkt.

 

ogolnie karty tej pseudp firmy (power color ) to shit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...