Skocz do zawartości
Zigi

Gry I Dzwięk 5.1 Na Słuchawkach Stereo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SamoDobro

My tu mówimy o dzwięku 5.1 w Pececie a nie jakichś lampowych wzmakach które mało który gracz ma i tym podobnych farmazonach... Ludzie bądźmy realistami!!!

wybacz, ale to Ty wyjechales pierwszy z "audiofilem", wiec ja tylko kontynuowalem watek.

nadal nie wiem, czy XFi jakos poprawia jakosc dzwieku przez wyjscie optyczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyjechałem tylko mówiłem, że stary ma taki sprzęt więc miałem okazję na nim posłuchać BF2 i innych gier także. Znaczy chodzi mi głównie o słuchawki Tonsil i Technics które on posiada. Nie wiem jak brzmi X-FI na optyku bo nie używałem tego jeszcze.

 

Aha, ja nie jestem audiofilem tylko gamerem więc to o czym piszę dotyczy głównie zastosowań w grach.

 

Pzdr

Edytowane przez Chris1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal nie wiem, czy XFi jakos poprawia jakosc dzwieku przez wyjscie optyczne?

 

Właściwie np przy oglądaniu filmów i przesyłania sygnału bezpośrednio (przez Ac3filter) do wyjścia karty różnic nie powinno być i dźwięk powinien być identyczny jeśli wcześniej też przesyłałeś po optyk - identyczny sygnał cyfrowy na wyjściu.

Teoretycznie podobnie przy muzyce z wyłączoną wszelką korekcją - niby strumień cyfrowy nie powinien poddawany być obróbce. Ale czy tak jest naprawdę?!? Jak włączysz korekcje to różnica może się pojawić przy przetwarzaniu sygnału.

 

 

Edit: No i dotarł mój X-Fi. Zdecydowanie do gier się nadaje :)

Edytowane przez Zigi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...