Skocz do zawartości
meehoo

Wybór Laptopa 12"

Rekomendowane odpowiedzi

mam okazje zabawy tym FS 12' jest mega. To nie ma zadnego zwiazku z FS za >3500, jakosc lepsza niz toshiba powiedzialbym ze to co hp czyli nie ma sie do czego przyczepic. Jedyna wada dla mnie to syfna grafa, za ta kase przynajmniej x200 mogli juz dac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam - ja także szukam laptopa 12'', ale mogę pozwolić sobie na trochę większy wydatek - pomożecie w wyborze?

 

Co myślicie o:

- Asus U5F - http://www.ceneo.pl/302982 nie ma "szyby" i kosztuje poniżej 5tys, ale niestety ma słabsze parametry niż ten poniżej

 

- Asus W5F - http://www.ceneo.pl/336899 - niestety ma "szybę", ale ma 1GB, Core Duo, i kamerkę, która nie wiem czy mi się przyda, ale na pewno nie zaszkodzi

 

ceny które są w linkach sa dla mnie ok, ale ani jeden ani drugi nie jest dla mnie idealny wiec mam problem zeby się zdecydować.

 

Dla mnie ważne są:

- waga - im mniejsza tym lepiej, najchętniej ok 1,5kg (przemieszczam się bez samochodu, a będę go brała codziennie)

- duży dysk - minimum 80GB, ale chętniej 100GB (ma zastąpić stacjonarny komp, w biurze podłączany do zewnętrzneo monitora)

- wydajność - procesor przynajmniej Core Solo, chętniej Core Duo lub 2 Duo, RAM minimum 512MB, ale znacznie chętniej 1GB

- czas pracy na bateriach

- gwarancja - minimum 2 lata

 

Miło gdyby miał WiFi, Bluetooth, PCMCIA. Zwracam też uwagę na to jak głośno pracuje komputer i czy się mocno nagrzewa. Inne cechy o mniejszym znaczeniu to np. ładny wygląd (kobiecy) - ale to drugorzędna sprawa.

 

Laptop będę używała do pracy biurowej - teksty, excel, outlook, internet - jednocześnie otwarte bardzo dużo dokumentów i programów + trochę grafika (photoshop, ale pomocniczo a nie jako podstawowe zastosowanie). Jednocześnie mam też zwykle włączoną muzykę, czasem obejrzę jakiś film (na zewnętrznym monitorze oczywiście :hyhy: )

Nie gram w żadne gry, nawet sporadycznie.

 

I jeszcze jedno - teraz większość nowych modeli laptopów ma matrycę "szklaną" i panoramiczną - jak to się ma do pracy biurowej i na dodatek mobilnej (czyli słoneczko świeci i odbija się w szybie) - czytałam, że wprawdzie kolory są super, ale pracuje się ciężko - a mi zależy przede wszystkim na laptopie do wydajnej i mobilnej pracy. Czy mimo to polecacie szybę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup Samsunga X30 - nie cale 0,5kg wagi, brak wentylatorow, dysk w technologii flash.

 

na aukcjach za okolo ~5tys :)

 

acha i TYLKO NIE SZYBA, mam taki wyswietlacz, na dworze zero a i jakos super hiper jakosci w pomieszczeniach tez nie widze :/

Edytowane przez Fidma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup Samsunga X30 - nie cale 0,5kg wagi, brak wentylatorow, dysk w technologii flash.

 

acha i TYLKO NIE SZYBA, mam taki wyswietlacz, na dworze zero a i jakos super hiper jakosci w pomieszczeniach tez nie widze :/

 

Samsunga zaraz poszukam i obejrzę - ale mam watpliwość co do marki (bo chyba raczej Samsung sie nie specjalizuje w laptopach? można im zaufać?) - i jeszcze pytanie - jak nie ma wentylatora to jak jest chłodzony? nie grzeje się?

 

A jeśli chodzi o szybę - no właśnie - to mnie zastanawia - tyle opinii negatywnych słyszałam o szybie i sama też jakoś niezbyt sobie wyobrażam pracę na tym, a jednak wszytkie nowe modele sa produkowane właśnie z szybą - czemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o szybę - no właśnie - to mnie zastanawia - tyle opinii negatywnych słyszałam o szybie i sama też jakoś niezbyt sobie wyobrażam pracę na tym, a jednak wszytkie nowe modele sa produkowane właśnie z szybą - czemu?

Właśnie ja mam wręcz odmienne zdanie, nie wyobrażam sobie pracy "bez szyby", najważniejszy parametr to jasność, jeśli jest wysoka to nie ma problemu z pracą na dworze, a kolory są zdecydowanie bardziej nasycone od takiego lapka "bez szyby"

 

Najlepiej będzie jak sama zobaczysz i porównasz sobie - wtedy będziesz wiedziała co bardziej tobie odpowiada, a opiniami innych wcale bym się nie sugerował ;)

 

PS. Dlaczego przy tych asusach podają 1024x768 ? Pomyłka czy to modele ze starymi matrycami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu masz tego samsunga:

 

http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Samsung-Q30.1223.0.html

 

szyby ??? a korzystales kiedys z hotspota? NIE DA sie, chyba ze lubimy ogladac swoje piekne odbicie ;)

 

ale ten samsung ma szybe :/ ale echhh dla takiego sprzetu moglbym sie poswiecic ;)

Edytowane przez Fidma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Samsung jest śliczny, przyznaję :) ale niestety ma tylko 60GB dysk i to tylko Pentium M - więc troszkę słabo - ja dysk muszę mieć minimum 80GB ale wtedy bedzie wciąż na prawie 100% zapełniony wiec wole troche wiekszy - stracjonarny komp mam teraz 80GB i nie mieszcze sie, a chce się pozbyć stacjonarnego :)

 

A co myślicie o tych Asusach które podałam powyżej?

Edytowane przez ekiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Ten Samsung jest śliczny, przyznaję :) ale niestety ma tylko 60GB dysk i to tylko Pentium M - więc troszkę słabo - ja dysk muszę mieć minimum 80GB ale wtedy bedzie wciąż na prawie 100% zapełniony wiec wole troche wiekszy - stracjonarny komp mam teraz 80GB i nie mieszcze sie, a chce się pozbyć stacjonarnego :)

 

A co myślicie o tych Asusach które podałam powyżej?

 

zmienić dysk to nie problem - możesz dopłacić przy zakupie i wsadzą ci większy bądź dokupić i zlecić zmiane serwisowi tak aby nie stracić gwarancji. Teraz są nawet 200GB do lapciaków...

 

IMHO te Asusy są ok, ale są zwykłe, a ten samsung jest prawdziwie mobilny, wypasiony, cieniutki i wogóle elo, nawet cenowo jest ok (4500zł) ale to pewnie przez nieco przestarzałą konfigurację...

 

zresztą jeśli kupujesz lapciaka w zastępstwie stacjonarnego to dlaczego 12"...

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam przenosny dysk 2.5 w fajnej kieszeni na extra dane ;)

 

a ten Samsung marzenie, wkoncu CISZA nic nie wieje, nie huczy, nie tyka :D

 

wiesz, dlatego M i to specjalny zeby pobieral mniej energii wiec i aby sie mniej grzal i dluzej pracowal na baterii.

 

jak chcesz mobilny ale tak na prawde laptop to nie ma polsrodkow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienić dysk to nie problem - możesz dopłacić przy zakupie i wsadzą ci większy bądź dokupić i zlecić zmiane serwisowi tak aby nie stracić gwarancji. Teraz są nawet 200GB do lapciaków...

 

IMHO te Asusy są ok, ale są zwykłe, a ten samsung jest prawdziwie mobilny, wypasiony, cieniutki i wogóle elo, nawet cenowo jest ok (4500zł) ale to pewnie przez nieco przestarzałą konfigurację...

 

zresztą jeśli kupujesz lapciaka w zastępstwie stacjonarnego to dlaczego 12"...

czemu zamieniam stacje na laptopa 12''? bo mam 2 stacjonarne w domu i pracy i gubię się w plikach, archiwizacjach, mailach i zadaniach z outlooka - codziennie tego nie archiwizuje i zawsze czegoś mi brakuje na drugim kompie. Laptop rozwiąże sprawę. A czemu 12''? bo zależy mi na mobilności, a dokładniej wadze - bo bedę go zabierała codziennie a jestem bez samochodu - a przy długiej pracy w jednym miejscu będę podpinała do monitora dla komfortu

 

Ten Samsung wg tego linku kosztuje 8500 a nie 4500 i sporo w nim trzebaby wymienic - nie tylko dysk mały, ale i Procesor słaby (Pentium M), 512MB Ram, 2x USB itp - tak więc myślę że chyba nie warto. Chyba że ktoś ma jeszcze jakieś dobre argumenty za nim?

 

Ale bardziej interesują mnie Asusy, Toshiby, ewentualnie ten Fujitsu-Siemens Amilo Pro V3205? Jak ten FS wypada w porównaniu z tymi Asusami Waszym zdaniem?

 

- Asus U5F - http://www.ceneo.pl/302982 nie ma "szyby" i kosztuje poniżej 5tys, ale niestety ma słabsze parametry niż ten poniżej

 

- Asus W5F - http://www.ceneo.pl/336899 - niestety ma "szybę", ale ma 1GB, Core Duo, i kamerkę, która nie wiem czy mi się przyda, ale na pewno nie zaszkodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

ja mam przenosny dysk 2.5 w fajnej kieszeni na extra dane ;)

 

a ten Samsung marzenie, wkoncu CISZA nic nie wieje, nie huczy, nie tyka :D

 

wiesz, dlatego M i to specjalny zeby pobieral mniej energii wiec i aby sie mniej grzal i dluzej pracowal na baterii.

 

jak chcesz mobilny ale tak na prawde laptop to nie ma polsrodkow ;)

hyhy - niektóre mobilne nawet napędów nie mają

 

zapewne jest jakaś nowsza wersja Q30 bo na Dothanie ULV świat sie nie kończy - są też C2D ULV, tyle że narazie niedostępne w PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, taki przenośny dysk w kieszeni już przerobiłam, ale mi chodzi także o outlooka, programy itp i przenośny nie zdał egzaminu - on jest dobry do plików, a ja w zasadzie cały obraz dysku musiałabym codziennie przenosić z miejsca na miejsce ;) Więc laptop się przyda - ale właśnie muszę wypośrodkować żeby był jak najlżejszy ale miał też dobre parametry, które mi będą ułatwiać, a nie utrudniać pracę na codzień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi i nadal prosze o jeszcze bo nadal wiem że nic nie wiem :(

Przejrzałam jeszcze kilka 12'' marek, ale:

- Lanveo, IBM - odpadają dla mnie ze względu na urządzenie wskazujące, którego bardzo nie lubię

- Sony i Samsung - dużo dobrego słyszałam i ładne są, ale wydaje mi się, że jak na te parametry to cena jest trochę wysoka, no i jeszcze kwestia serwisu, który w przypadku sony podobno nie jest najlepszy

- Dell - przy matrycy 12'' waży ponad 2 kg - a mi zalezy na lekkim ok 1,5kg, max 1,8kg

 

Na razie najbardziej nadal podobają mi się:

- Asus U5F - http://www.ceneo.pl/302982 nie ma "szyby" i kosztuje poniżej 5tys, ale niestety ma słabsze parametry

 

- Asus W5F - http://www.ceneo.pl/336899 - niestety ma "szybę", ale ma 1GB, Core Duo, i kamerkę, która nie wiem czy mi się przyda, ale na pewno nie zaszkodzi

 

- Fujitsu-Siemens Amilo Pro V3205 - http://www.ceneo.pl/354653 - parametry ma ciekawe, wady jak dla mnie to „szyba” i nie wiem co myśleć o tej marce

 

Oceńcie je proszę - jakie są ich zalety wiem, ale jakie są ich wady? I z tych 3 który byście wybrali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto moj favoryt: :D

http://benq.pl/products/joybook/?product=6...=specifications

 

12.1, maly lekki, CoreDuo, DVD+-RW DL, Magnezowa obudowa

80GB 5400, zreszta opis na stronie:)

i najwazniejsze... ExpressCard ( przyda sie chocby do XG Station:) :D

Cena: az lub tylko 3600zł :)

 

jak za ta cene... takie parametry w takiej obudowie chyba najlepszy wybor:)

 

Widzialem to cudo na zywo.... nie ma do czego sie czepić:)

 

chyba jedynie do braku zaczepow matrycy:) ale to kwestia gustu, klapa po prosty robi "klik" i sie domyka sztywno:)

 

pozdro

Edytowane przez Doctor_25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje linka do recki Toshiby:

http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Toshi...200.1145.0.html

 

Nie wiem co Cie tak naszlo na 12", mialem taki 2 lata i mi juz przeszlo, teraz poluje na T60 14", wg mnie 14 cali to optymalne rozwiazanie przy zachowaniu mobilnosci :D

Edytowane przez Fidma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu w cale nie jest taki praktyczny jak sie wydaje ;) Co z tego ze zajmuje mniej miejsca od powiedzmy 14 cali, ile to bedzie raptem 2-3cm co to jest.

 

Jak powiedzmy ja duzo czasu spedzam przy komputerze, to po 2-3h pracy na 12" idzie czlowieka szlag trafic.

 

Poza tym widzialem na zywo T60 i naprawde nie jest duzo wiekszy od mojego 12" a jaki skok w ergonomii.

 

Kolejna wada 12" to klawiatura i ogolnie ulozenie dloni na komputerze. Za malo miejsca na swobodne polozenie dloni (za maly odstep miedzy klawiatura a krawedzia laptopa) no i glowna wada to sama klawiatura.

 

Ogolnie ciezko pracowac na nim, przy np. polozeniu na biurku i zostaje tylko praca na kolanach, a ta jest nieergonomiczna bo przez ten cholerny maly ekran czlowiek sie musi ciagle garbic, wytezajac wzrok.

 

Kolejna wada 12" jest matryca, ktora standardowo ma mniejsza jasnosc od tych z wieksza matryca.

 

Ech szukam kupca na nerke i kupuje T60 z 14" SXGA+ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matryce glare niedlugo pojda w kosmos, a ze "niby" maja lepsze barwy itd. to przesada i co z tego ze obraz idealny ... ale tylko w kompletnych ciemnosciach :/

 

Jak koniecznie chcecie 12" to only X60s :D

 

http://www.corvus.com.pl/sklep/pokaz_produkt.php?idprod=6432

 

mam sentyment do IBM ;)

 

na wielu markach sie zawiodlem a na IBM nigdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja generalnie tez uwazam ze 14" to optimum, ale przez chwile myslalem zeby moze jeszcze zejsc na pułap 12" i obawialem sie dokladnie tego o czym mowisz - ze jednak to juz ZA malo, a roznica w wielkosci nie rekompensuje tego. Do zmiany jeszcze troche czasu jest jednak wydaje mi sie ze zostane przy 14".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Media można go sobie pomacać

zobacz jeszcze toshiba portrege

Macalem w media...:)

Tośka odpada... za droga:)

 

 

Nie wiem co Cie tak naszlo na 12", mialem taki 2 lata i mi juz przeszlo, teraz poluje na T60 14", wg mnie 14 cali to optymalne rozwiazanie przy zachowaniu mobilnosci :D

Porownywalem sobie 14.1 i 15.4 oraz 12.1"

Jak?? fotki, live, i najlepsza metoda to......

upatrzylem sobie modele 14 i 12 :) wzielem dane producenta ich wymiary, rozrysowalem na kartce i dla mnie roznica miedzy nimi jest spora, i decydujaca co do wyboru lapka:)

 

Jak najbardziej przemawia do mnie 12.1:)

W tym benq klawiatura praktycznie "pelnowymiarowa" rozciagnieta na cala szerokosc lapka:)

Mi pasowalo to co widzialem:)

 

 

Po prostu w cale nie jest taki praktyczny jak sie wydaje ;) Co z tego ze zajmuje mniej miejsca od powiedzmy 14 cali, ile to bedzie raptem 2-3cm co to jest.

 

Jak powiedzmy ja duzo czasu spedzam przy komputerze, to po 2-3h pracy na 12" idzie czlowieka szlag trafic.

 

Poza tym widzialem na zywo T60 i naprawde nie jest duzo wiekszy od mojego 12" a jaki skok w ergonomii.

 

Kolejna wada 12" to klawiatura i ogolnie ulozenie dloni na komputerze. Za malo miejsca na swobodne polozenie dloni (za maly odstep miedzy klawiatura a krawedzia laptopa) no i glowna wada to sama klawiatura.

 

Ogolnie ciezko pracowac na nim, przy np. polozeniu na biurku i zostaje tylko praca na kolanach, a ta jest nieergonomiczna bo przez ten cholerny maly ekran czlowiek sie musi ciagle garbic, wytezajac wzrok.

 

Kolejna wada 12" jest matryca, ktora standardowo ma mniejsza jasnosc od tych z wieksza matryca.

 

Ech szukam kupca na nerke i kupuje T60 z 14" SXGA+ ;)

Dla mnie te 2..3 cm to juz sporo, zwlaszcza w szkole gdzie liczy sie kazdy CM na sali wykladowej:)

A w czym przeszkadza ci praca na biurku?? Mi tan raczki pieknie lezaly na 12.1 :D

A co do matrycy... ten BENQ podobnio ma nawet dobrą:)

Grać przeciez na tym nie bede:)

 

Matryce glare niedlugo pojda w kosmos, a ze "niby" maja lepsze barwy itd. to przesada i co z tego ze obraz idealny ... ale tylko w kompletnych ciemnosciach :/

Jak koniecznie chcecie 12" to only X60s :D

http://www.corvus.com.pl/sklep/pokaz_produkt.php?idprod=6432

mam sentyment do IBM ;)

na wielu markach sie zawiodlem a na IBM nigdy :)

Z tego co widze to brak wbudowanego DVDRW a dla mnie to jeden z priorytetow:)

Waga taka sama jak BENQ gdyby do IBM dorzucic DVDRW:)

 

Pozatym fajnie lata sie po szkole z malutka lekka torbą:) nie meczy reki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o lapki firmy Benq, to nie popadałbym w nadmierny zachwyt!

Radziłbym pooglądać trochę tv (niemieckiej!) i zauważyć problemy, jakie wokół tej firmy się nagromadziły...jak zbankrutuje, to nie wiem co z gwarą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o lapki firmy Benq, to nie popadałbym w nadmierny zachwyt!

Radziłbym pooglądać trochę tv (niemieckiej!) i zauważyć problemy, jakie wokół tej firmy się nagromadziły...jak zbankrutuje, to nie wiem co z gwarą...

Jak narazie nie zapowiada sie bankructwo tej firmy, ale to nie moj problem:)

 

Gwarancja... heh:)

 

Pierwsze co sie stanie z moim lapkiem to pewnie straci gwarancje:P

zaraz cos tam podlutuje, przerobie obudowe itp:)

 

Wiec taki problem malo istotny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szyby ??? a korzystales kiedys z hotspota? NIE DA sie, chyba ze lubimy ogladac swoje piekne odbicie ;)

Może nie brałeś pod uwagę że swoją [dość subiektywną] opinię opierasz na optimusie [marka dość marna] i nie każdy laptop może mieć takie wady ;)

 

Kolejna wada 12" to klawiatura i ogolnie ulozenie dloni na komputerze. Za malo miejsca na swobodne polozenie dloni (za maly odstep miedzy klawiatura a krawedzia laptopa) no i glowna wada to sama klawiatura.

Tak jak wyżej, może to tylko twój optimus miał tak nietypowe rozmieszczenie klawiszy, w moim jest wszystko ok ;)

 

Ogolnie ciezko pracowac na nim, przy np. polozeniu na biurku i zostaje tylko praca na kolanach, a ta jest nieergonomiczna bo przez ten cholerny maly ekran czlowiek sie musi ciagle garbic, wytezajac wzrok.

Zapewniam Ciebie że nie każdy będzie miał takie odczucia - ja takich problemów nie mam ;)

 

Kolejna wada 12" jest matryca, ktora standardowo ma mniejsza jasnosc od tych z wieksza matryca.

A to dziwne bo ja pracuje na przyciemnionej, bo uważam że jest za jasna [a za plecami mam okno], chyba za bardzo to wszystko porównujesz do optimusa którego miałeś [stąd twoja opinia może wprowadzać innych użytkowników w błąd]

 

Trochę dystansu, 12" lapki są naprawdę niezłe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skad Ci do glowy przyszlo na mysl ze swoja opinie wzoruje tylko na Optimusie?

 

KAZDA matryca glare jest beznadziejna i nie zwalaj to na niby "cienka" jakosc Optimusa ktory tak na marginesie jest ok, a matryca w nim zastosowana to jedna z lepszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy posiadacze F-S V3205 mogliby się wypowiedzieć ile maksymalnie da się wyciągnąć na baterii przy założeniu podstawowej pracy biurowej (może być bez wifi) i maksymalnym oszczędzaniu energii (zwolniony proc, RMClock, ściemniona matryca) ?

 

Wg pdf-ów F-S max to 3.5h, a to mało. Bardzo ciekawi mnie jak to wypada w praktyce, gdyż rozważam zakup jakiegoś 12" notka. Drugim kandydatem jest Asus U5F, ale ciągle działający i wyraźnie hałasujący wentyl mnie odrzuca (za to dają aż 2 akku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy posiadacze F-S V3205 mogliby się wypowiedzieć ile maksymalnie da się wyciągnąć na baterii przy założeniu podstawowej pracy biurowej (może być bez wifi) i maksymalnym oszczędzaniu energii (zwolniony proc, RMClock, ściemniona matryca) ?

 

Wg pdf-ów F-S max to 3.5h, a to mało. Bardzo ciekawi mnie jak to wypada w praktyce, gdyż rozważam zakup jakiegoś 12" notka. Drugim kandydatem jest Asus U5F, ale ciągle działający i wyraźnie hałasujący wentyl mnie odrzuca (za to dają aż 2 akku).

bez nhc, z wifi, jasność średnia - 3.00 (zostaje jeszcze 12% aku - niżej nie schodze)

 

z nhc, z wifi, automatyczna regulacja jasności - ciągnie 3.40 (i zostaje jeszcze 12% aku - niżej nie schodze)

 

jakby się uprzeć i jasność dać na min., wifi wyłączyć to myślę że 4 spokojnie poleci (a z aku do zera to moze nawet 4.20, tylko taktowanie proca trzeba skręcić na stałe na min.)

Edytowane przez contradanza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...