Skocz do zawartości
qaz85465

Jak Odzyskać Hasło Z Neostrady

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem neo baaardzo dawno, ale pamietam, ze jak zadzwonisz na tą darmową linię, to ci powiedzą, co zrobić.

 

Bodaj logujesz sie jako rejestracja@neostrada.pl i haslo rejestracja i wchodzisz na panel.neostrada.pl, gdzie mozesz zmienic haslo. Ale nie jestem pewien wiec jakby nie dzialalo to zadzwon do nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no spoko tylko zeby sie zalogowac potrzebuje numer id i pin ktorego wlasnie nie mam, niby mozna go otrzymac podajac numer umowy pesel itp. ale wyskakuje mi blad, bo to chyba dziala tylko za pierwszym razem

 

edit: nie wiem czy dobrze sie wyrazilem ale ja w tej chwili korzystam z tej neo, probowalem odzyskac haslo jakims programem do lamania ale zaden sobie z tym nie poradzil

 

a jesli po prostu skopiuje sobie pliczek z polaczeniem dial-up i potem po prostu go wrzuce na czysty system to bedzie wszystko ok ?

 

edit2: nie bedzie po skopiowaniu wszystkie dane z pliku polaczenia ulegaja wyczyszczeniu

Edytowane przez qaz85465

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, nic z tego nie bedzie bo nie mam go zainstalowanego, nawet jak to zrobie to i tak na poczatku bede musial wprowadzic wszystkie dane

 

czytalem jeszcze przed chwila na stronce tpsa ze odzyskiwanie tego id i pinu poprzez wprowadzenie nr umowy powinno dzialac, ale tam sa miejsca na wprowadzenie 4-rech cyferek a moj nr ma po 3

 

ma ktos jakies propozycje jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...