Skocz do zawartości
Snake16

Płyty G�ÓWNE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiem , ze nie mam miejsca na stronie na tematy co wybrac , itp .

 

Tak wiec chcialem zaprezentowac wam kilka plytek glownych i poprosil bym was abyscie napisali krotka opinia tej plytki ktora wy byscie kupili .

W tem sposob bardzo mi pomozecie .

 

Awiec oto te płytki :

ABIT NF7

ABIT KG7 RAID

ASUS A7N266-E

ASUS A7V333/R/U/F

ASUS A7N8X

 

Prosze aby modek nie usuwal tego tematu ani go nie zamykla poniewaz jest mi naprawde potrzebny i potrzebuje waszych odpowiedzi . Bardzo mi sie przydadza .

 

:wink: Serdeczne Pozdrowienia Snake :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli masz roller w myszy to porolluj nim troche w dol na glownej stronie z tematami w zakladce sprzet pare postow wczesniej byl taki temat. Zbyt skomplikowane?! Opcja szukaj jest duzo prostsza

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagier oco Ci chodzi ? Moze zaczniesz rozdawac bilety tym co moga cos napisac i tym co nie moga , poprostu nie moglem znalesc czy cos sie stalo , ze stworzylem nowy temat , kogos zabilem ??

 

P.S.

Wielkie dzieki dla Lewego temacik sie przydal po przeczytaniu "od deski do deski" uznalem za kupie sobie EPoX'a 8RDA+ nawed juz go sobie zamowilem na : http://sklep.barwkomp.pl .

Ciekawe ile bede czekal i jak bedzie sie sprawowal .

 

Ciekawy jestem czy dobrze bedzie sie krecil moj athalonik 1700+ , moze sie ktos orientuje do ilu bede mogl go podkrecic na wiatraczku Tt Volcano7+ i na tym epoxiku ?

 

Serdeczne Pozdrowienia Snake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagier oco Ci chodzi ? Moze zaczniesz rozdawac bilety tym co moga cos napisac i tym co nie moga , poprostu nie moglem znalesc czy cos sie stalo , ze stworzylem nowy temat , kogos zabilem ??

 

P.S.

Wielkie dzieki dla Lewego temacik sie przydal po przeczytaniu "od deski do deski" uznalem za kupie sobie EPoX'a 8RDA+ nawed juz go sobie zamowilem na : http://sklep.barwkomp.pl .

Ciekawe ile bede czekal i jak bedzie sie sprawowal .

 

Ciekawy jestem czy dobrze bedzie sie krecil moj athalonik 1700+ , moze sie ktos orientuje do ilu bede mogl go podkrecic na wiatraczku Tt Volcano7+ i na tym epoxiku ?

 

Serdeczne Pozdrowienia Snake

tak:

1. podaj serie

2. jakie technologia wykonania?(0.13um czy 0.18um?)?

3. jezeli masz AGOIA 0.18um to pójdzie bez problemu na 2100XP na DDR bo na sdr to wyzej niz FSB145 zapomnij

4. jzeli masz BO to powiniem pójść na 2200XP bez problemu na DDR-ach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagier oco Ci chodzi ? Moze zaczniesz rozdawac bilety tym co moga cos napisac i tym co nie moga , poprostu nie moglem znalesc czy cos sie stalo , ze stworzylem nowy temat , kogos zabilem ??

 

P.S.

Wielkie dzieki dla Lewego temacik sie przydal po przeczytaniu "od deski do deski" uznalem za kupie sobie EPoX'a 8RDA+ nawed juz go sobie zamowilem na : http://sklep.barwkomp.pl .

Ciekawe ile bede czekal i jak bedzie sie sprawowal .

 

Ciekawy jestem czy dobrze bedzie sie krecil moj athalonik 1700+ , moze sie ktos orientuje do ilu bede mogl go podkrecic na wiatraczku Tt Volcano7+ i na tym epoxiku ?

 

Serdeczne Pozdrowienia Snake

nie nic sie nie stalo ale takie cos nazywa sie zasmiecaniem forum. Widzisz lewy podal ci temat z FORUM TWEAK zapewne uzyl opcji szukaj i znalazl a ty szukales i nie znalazles a moze nie chciales znalezc :lol:. Jestes nowym uczystnikiem wiec potraktuj to jako lekcje na przyszlosc ;) najpierw opcja szukaj jesli nie ma nic to new post

pozdrav

Lagier

 

p.s. a potraktowalem cie tak dlatego ze wystarczylo przewinac glowna strone "sprzet" troszke w dol i znalazlbys 3 czy 4 strony na temat plyty "ranking najlepszych plyt pod amd typujemy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam napewno jest to AGOIA ale czy 0.13 czy 0.18 to nie mam pojecia . Szczeze mowiac nie wiem nawet jak to sprawdzic kiedys widzialem chyba na tweak.pl jak to sprawdzic ale szukalem i nie moglem znalesc , powiedzcie jak to sprawdzic albo dajcie linka do polskiej stronki z opisem to zaraz wszystko wam powiem .

 

Serdeczne Pozdrowienia Snake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha a co do rozpoznawania 0.13 i 0.18 to palomino maja wieksze jadra :lol: kwadratowe a t-bredy maja juz bardziej prostokatne i mniejsze do tego te tranzystorki (jesli to sie tak nazwa) sa na gornej czesci proca podczas gdy w palomino od dolu

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli jest AGOIA to na tym epoxie powinienies ja wykręcic na 2200XP to na 100%pójdzie. dalej nie wiem. byc moze ze pójdzie na 2300XP ale watpliwe......najlepiej kupic XP1700 0.13um BO i wtedy np.na 2400XP do 2800XP:)))

milego podkręcania

sam posaidam AGOIA 1800XP i na sdr chodzil na 2000XP a mam teraz ddr to.....2300Xp:) tylko musze namówić brata bo to jego sprzęt:((((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LEPIEJ ABY BYŁ 0.13um BO SIE LEPIEJ KRĘCĄ!!!!!!!!!!

ALE MUSISZ MIEC STEEPING BO A NIE AO!!!!!

INNI FORUMOWICZE CI TO DOKŁADNIE WYTŁUMACZĄ BO SIE LEPIEJ ZNAJĄ ODE MNIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne ze 0.13 bo wtedy masz unlockniety mnoznik a jak 0.13 to najlepiej JIUHB ale jego ciezko dostac wiec pozostaje JIUCB lub JIUGB one na defaultowym napieciu ida na 2600+ spokojnie przy titanku D5TB :D :P a widzialem juz podkrecone na 2800+ ale wtedy trza miec juz wydajniejsze chlodzonko. Tez mam zamiar takowego sobie sprawic bo ta moja AGOGA to ch...a warta

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1800+ 0.13 sa napewno mniej podkrecalne niz ten 1700+ Prosty przyklad 2000+ 0.13u ciezko jest podkrecic do 2600+ a nawet jak go wykrecisz to przeplacasz 100 zl poniewaz za 250 (bo tyle kosztuje 1700+) masz to samo. Co do twojego zestawu to jesli kupisz jedna z tych serii ktore ci podalem to 2600+ (166*12.5) osiagniesz na bank a jesli sie postarasz i odpowiednio wszystko skonfigurujesz i wytrzymasz halas volcano na high ;) :lol: to 2800+ moze i peknie :D

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupie sobie jeszcze tego procka (tak sobie mysle skad wziast na to wszystko kase brakuje mi jakies 300 zł ) ale w tydzien sobie uzbieram :]

 

p.s.

 

Moze chce ktos kupic AMD 1700+ (0.18) za hmm no 180 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...