Skocz do zawartości
Lee1982

Co Myślą Znachorzy O P100-324?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich przymieżam sie do toshiby p100-324

i mam pytanko czy jest coś lepszego bądz podobnego na co powinienem zwrócić uwage oczywiscie w podobnej cenie i konfiguracji jeżeli macie jakies zastrzeżenia do tego modelu lub seriP100 bardzo prosze o jakies wypowiedz pozytywne LUB negatywne.Z gory dzięki za pomoc pozdrawiam

Edytowane przez Lee1982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,co mysla znachorzy ale na tym forum ich raczej nie uswiadczysz :)

Generalnie kobyla z zajedwabistym konfigiem,w tym dziale jest recka innego modelu p100-poczytaj jesli chcesz sie czegos wiecej dowiedziec

czytac juz czytałem co możliwe chodzilo mi bardziej o inne propozycje z gf7900 albo jakieś porownywalne sprzecicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie ma godnego konkurenta dla tego lapka to już nie szukam

 

Lapek fajny, jesli nie musisz go kupowac w tym momencie to ja bym poczekal na F-S Xi 1554 z Mobility X1900, moze byc troszke mocniejszy. Poza tym mozna w tej cenie kupic jeszcze Acera, ale nie polecam :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lapek fajny, jesli nie musisz go kupowac w tym momencie to ja bym poczekal na F-S Xi 1554 z Mobility X1900, moze byc troszke mocniejszy. Poza tym mozna w tej cenie kupic jeszcze Acera, ale nie polecam :).

wyglada niezle śpieszyc sie nie spiesze ale musze kupić albo teraz albo po nowym roku a tam czytalem ze ten x 1900 ma 256mb to bedzie lepszy od gf 7900 512mb???????? :unsure: troche lepsza rozdzialka ale gdzies tam pisze no memory on board czyl trzeba bedzie dokupic.Rozumiem ze wyzej tez cenisz sobie marke f-s niz toske

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilosc pamieci nie ma takiego znaczenia (mysle ze kolo 5-8% wzrostu wydajnosci ale w rozdzielczosci wyzszej niz 1280x800). Co do oceny obu marek to i F-S i Toshiba obecnie nie sa markami jakimis rewelacyjnymi. Aczkolwiek Toshiba jest jednak oczko wyzej niz F-S. Co do pamieci RAM to przypuszczam ze Xi 1554 tez bedzie mial 2GB tak jak Toshiba i cena powinna byc podobna, patrzac na poprzednika Xi 1546 (ok. 6900zl w Vobis). Twoja decyzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...