Skocz do zawartości
Gość hooded man

Riaa Chce Wyłączenia Internetu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hooded man

"Popularna i znana z pomysłów rodem z Monty Pythona, organizacja RIAA, znowu zaszokowała opinię publiczną. Tym razem przyznaje pośrednio, że w przypadku wygranej przemysłu muzycznego w kluczowej sprawie, cały Internet powinien zostać wyłączony.

 

Sprawa dotyczy pozwu przeciwko firmie Barker, która zdaniem obrońcy, Raya Beckermanna, może mieć bardzo duży wpływ na przyszłość całego internetu. Otóż Beckermann złożył wniosek o oddalenie zarzutów, ponieważ organizacja RIAA zapomniała dostarczyć jakiekolwiek akta lub przedstawić daty zakładanego naruszenia praw autorskich przez pozwanego. Odpowiedź RIAA poraziła wszystkich, ponieważ przedstawiciele stowarzyszenia przyznali, że Barker łamie prawo samym tylko udostępnianiem plików w sieci.

 

Jak przyznaje Beckermann, gdyby ten szokujący argument został zaakceptowany przez sąd, byłby to precedens do wyłączenia całego internetu, ponieważ jakiekolwiek przesłanie pliku w sieci, oznaczałoby jednoczesne łamanie praw autorskich w rozumieniu RIAA. Problem jest jednak o wiele większy niż może się wydawać. Otóż komiczna w założeniu organizacja, rozpoczęła dużą kampanię wśród polityków amerykańskich, przekonując do swoich racji nawet niektórych członków rządu."

 

zrodlo: www.benchmark.pl

 

No coz zalosne... :huh:

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plików nie będzie, internetów nie będzie, piratyzmowania nie będzie, niczego nie będzie :>

Nasowa mi sie tylko jeden cytat:

 

„żeby nie było niczego” <_<

 

@azyl

Wyprzedziles mnie :lol:

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyśmienite. :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: Płakałem ze śmiechu 0,5h. Nikt mnie tak jeszcze nie rozbawił.

Wg. mnie bezapelacyjnie LOL 2007. :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze w ogole zlikwidować komputery? Łamanie praw autorskich drastycznie spadnie :lol2:

 

Nie będzie internetu...!

Nie będzie komputerów...!

Nie będzie niczego...!!!

 

RIAA - Prawie jak Kononowicz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pfff niech sobie odłączą nie będą mieli problemów :lol: przecież wyłączyć internet to jakiś zamach na wolność słowa itd bo mp3 i piracenie to tylko pretekst (IMO)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tripsta przecież to jakaś grupa antypiracka. I jeszcze będą musieli zabrać wszystkie mediacentery bo przez to urządzenia też można kopiować muzykę i filmy :lol: . Po drugie to Kononowicz nie jest tajnym współpracownikiem RIAA, lecz jej szefem B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

Nie ale bez jaj Kononowicz sie idealnie wpisuje w polityke RIAA. Ja proponuje stowrzenie petycji z kandydatura Sz. P. Kononowicza na prezesa RIAA. Pokazal by tym lolkom co to jest bezkompromisowa twarda polityka anty(wszystko)piracka. Trzeba myslec wizjonersko. Miec jakas wizje.... kreslic szerokie horyzonty antyrozwojowe dla cywilizacji... trzeba byc... KONONOWICZEM. Tak - wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu.... mam juz nawet pewien koncept na plakaty i akcje w mediach....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyć Internet :blink: :blink: :blink: :mur:

 

Czy oni na głowy poupadali ? :mur: ( chyba ktoś ich przedtem z 10 piętra zrzucił że mają taki poroniony pomysł ) .

 

Przecież takie coś jest awykonalne, jak już ktoś net jest już poza kontrolą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

Wyłączyć Internet :blink: :blink: :blink: :mur:

Przecież takie coś jest awykonalne, jak już ktoś net jest już poza kontrolą .

bullshit, Kononowicz by wylaczyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych pomyslow nie chce nawet komentowac, bo moje zdanie kazdy zna ;) . Jednak poprawcie mnie jesli sie myle - NIE DA sie przeciez wylaczyc internetu :blink: . To jest awykonalne. Nawet jak zmuszą w jakis sposob ICANN do wylaczenia ich "super-serwerow" to i tak nic to nie da. Ot, sparalizuje (spowolni) najwyzej dzialanie sieci na jakis czas. Przeciez kazdy moze sobie teraz postawic serwer i jak oni niby chcieliby go wylaczyc?? Musieliby chyba zarzadzic utylizacje przewodow na calym swiecie, zniszczenie satelitow, przekaźnikow, itp. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

położyć normalne korzystanie z neta wcale nie jest takie trudne - okazuje sie ze o ile wiem generalnie przy tłumaczeniu adresów www na ip serwery DNS odwoluja sie do serwerów jednej (ICANN) firmy w USA - po informacje typu: jesli .pl to jaka pula itp. Wiec sparalizowac net nie jest tak ciezko, ale zabic sie nie da teoretycznie.

Chociaz wylaczyc internet w 3/4 polski jest łatwo - wystarczy zniszczyc siedzibę POLPAKu w warszawie :] (tam mamy jedno z kilku wyjsc netowych z polski na swiat... Awaryjne jest jeszcze w Szczecinie, TASK ma pewnie wyjscie na polibudzie w Gdańsku, nie wiem jak NASK) cala tepsa lezy, neo itp, dodatkowo wszystkie firmy korzystajace z Polpaku... Nawet TVN by lezal :D Na ten wypadek maja niezla ochrone (typu antyterrorki) i wlasne generatory...

Ale coz - wszystko sie da niestety. Chociaz nie pernamentnie.

Edytowane przez igomako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze wszyscy w internecie przekrecili caly sens z orginalnego newsa (http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=36027)

 

RIAA nic takiego nie powiedziala..oni az tacy durni to chyba nie sa..

chodzi o to, ze jeden z obroncow oskarzonego przez RIAA powiedzial ze jakby przegrali sprawe to RIAA mogla by "wylaczyc" internet poniewaz chcieli by przeszukac kazda osobe podejzana o rozprowadzanie nielegalnych plikow.. cos w tym sensie..

przeciez wylaczenie internetu to bezsens, szczegolnie podczas swiat kiedy ludzie robia zakupy. jezeli RIAA bylaby wstanie wylaczyc internet, to rzad USA by musial dla nich pozwolic.. a pozatym RIAA zostala by podana do sadu przez 543543 sklepow internetowych poniewaz ich pole biznesu zostalo zamkniete.

Edytowane przez phase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...