Skocz do zawartości
Gość

"Najbardziej badziewna nagrywarka"

Rekomendowane odpowiedzi

tak BTW to nie wiem co chcecie od samsunga :P moja ma juz 2 lata nie cale, kumpel ma taka sama (zgapil odemnie ;-) ) i nagrywa ze az milo sie patrzy :P :-). Robilem jej juz maratoniki 60 CD w dwa dni i dawwała rade. Ja tam do samsunga nic nie mam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat byłby denny gdyby nikt nie czytał i nie odpowiadał, a zobacz że tutaj już jest druga strona...

 

Jeżeli nie podoba ci się temat to NIKT NIE ZMUSZA cie do czytania.

Puki co widze ze ludzie czytaja i odpowiadaja, a to oznacza ze temat jest, ok.

 

Dla mnie idealny, bo właśnie musze sobie cos wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem jeszcze, że nie chcialem kupować LG, ale teraz po wypowiedziach tych wszystkich ludzi prawdopodobnie ją kupię

ja tam nie mam nic przeciwko ;) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie? Moim zdaniem, to właśnie jest najgorsze z możliwych. Jak nie LG to pewnie jakieś samsungi czy inne sony...

no nie wiem, ja do tej pory nie spotkalem sie czyms takim jak z<span style="color:red;">[ciach!]</span>a nagrywarka Sony ani CD-ROM ani zadna inna rzecz tej firmy

 

moja opinia o tej firmie jest zupelnie inna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do najgorszych nagrywarek to to jest SONY,PANASONIC......(i inne firmy które produkują telewizory.......)

co jak co, ale ta wypowiedz, wskazuje jakim jestes ograniczonym czlowiekiem, czy ty w ogole wiesz o czym piszesz :?: wlasnie przeczytalem wszystkie twoje posty, to jest zbior debilnych, bezsensownych, nic nie wnoszacych wypowiedzi, dzeki nim tylko nabijasz sobie posty i to wszystko a o cie stac :?: niezle ale to bedzie BIG :lol: :lol: :lol:

 

czy ty widziales kiedys nagrywarke albo cdrom Panasonica :?: :!: :?: :!: pewnie widziales bo sobie naklejke ktos przykleil :lol:

a od sony sie odwal, bo tak gdzie sie konczy swiat zwyklych ludzi, tam sie zaczyna Sony, oni nie robia sprzetu dla masy, ilosci, stawiaja tylko na jakosc, wiem co mowie bo mam nieco doswiadczenia z produktami tej firmy i niestety o zadnej innej nie moge tego powiedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm na 1 miejscu samsung, potem lg ;)

 

do grzesia heh nie mow, ze sony robi gowno, bo to nie prawda :) mialem kiedys dwa orginalne cd-rom'y sony, orginalne, bo z samej japoni :) i nie moge nawet zlego slowa na nie powiedziec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to fakt, ze grzes ladne bzdurki gada na forum, ale spoczko. jest weselej. tak jak wczorajszy poscik byl, jak porownywal ze AXDA z JIUHB :D:D:D Spoczko, a co do CDRW pisal panasonic, lecz jak sadze myslal o PHILIPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm na 1 miejscu samsung, potem lg ;) 

 

do grzesia heh nie mow, ze sony robi gowno, bo to nie prawda :) mialem kiedys dwa orginalne cd-rom'y sony, orginalne, bo z samej japoni :) i nie moge nawet zlego slowa na nie powiedziec :)

Sam ma Sony(może jakiś podróB) :wink: i sprawa wygląda następująco:

 

co do jakości nagrywania nie mam żadnych zastrzeżeń(obojętnie audio, gierki)

 

natomiast jeżeli chodzi o odcyzt to jestem bardzo wqrw... Często miewa problemy z lekko porysowaną płytką po drugie (co gorsze) badziewie odbezpiecza płytki (min odczyt x10 )

 

Ogólnie nikomu jej bym nie polecił

 

Co do LG to cdromy ma syfy nagrywarki nie są tragiczne(zamienił bym z chęcią swoją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung moze teraz robi syf ale jeszcze dwa lata temu jak miałem cd 32x to śmigała jak burza zresztą śmiga do dziś u mojego kuzynka.Samsung moze teraz robi syf ale jeszcze dwa lata temu jak miałem cd 32x to śmigała jak burza zresztą śmiga do dziś u mojego kuzynka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung moze teraz robi syf ale jeszcze dwa lata temu jak miałem cd 32x to śmigała jak burza zresztą śmiga do dziś u mojego kuzynka.Samsung moze teraz robi syf ale jeszcze dwa lata temu jak miałem cd 32x to śmigała jak burza zresztą śmiga do dziś u mojego kuzynka.Samsung moze teraz robi syf ale jeszcze dwa lata temu jak miałem cd 32x to śmigała jak burza zresztą śmiga do dziś u mojego kuzynka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytalem bo ja mam LG 52x i jak dotad nie mialem z nia problemow.

Ale gdybyscie mieli wybierac miedzy LG Plextorem i Yamaha to ktora byscie wybrali????????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec moje LG 8x4x32 posypało się zaraz jakoś po gwarancji kupiłem następne bodajże 24x10x40 simigało fajnie zero errorów. Po jakimś czasie stałem się szczęśliwym posiadaczem LG 40x12x40 i też było OK. Teraz mam 2 x LG 48x24x48 i nie narzekam chodzi jak marzenie (znaczy obie). A co do LG CR-ROM to podzielam zadanie, że to szajs, ale nie taki jak Szajsung CD-ROM. Jak dorabiałem w serwisie to widziałem jak te CDeki przychodziły pakowane po 20sztuk w pudełku, z czego ok. 4 od razu było do oddania a następne ok. 7 po sprzedaniu wracała do 2 tygodni do oddania na gwarancje. Po pewnym czasie przestaliśmy nawet sprawdzać czy działają i jak ktoś przychodził z Szajsungiem i mówił, że nie działa, ten CDek od razu leciał z powrotem do hurtowni!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hipo jąkałą jesteś?? Ale jakąąś speyficzną, jedyną w swoim rodzaju ;) heheh

 

Na LG jeszcze nie miałem problemów z overburning.... No raz ale to dlatego ze zabrakło pamieci wirtualnej i cholera nie przetrzymała tych danych w cachu tej cholernej nagrywarki ;) (szybki restarcik był.. :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nagrywarkę LG (12 miesiecy) i DVD Samsunga (20 miesięcy). LG nagrywa dobrze, zmniszczyła mi może z 3 płytki, z odczytem też nie ma problemu. Co do Samsunga, to czasem zdarzy mi się że dostanę od kumpla jakąś starą płytkę, której mi nie przeczyta, a na tym LG czyta ją bez problemu. Po pół roku tacka zaczęła mi się zacinać - sam to naprawiłem. Tak, że z LG jestem zadowolony ale napędów Samsunga raczej bedę unikał, ten, który mam jest kiepski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to LG to nie mialem z tego producenta nagrywarkami zadnych problemu od 12x do 32 pozniej MEMOREX 40X to porarzka pozniej Liteon 52x24x?popracowala 1 dzien jak mi plyte audio(ORGINAL)na trzaski rozerwalo .teraz uzywam AOPEN 48x12x50 i jak narazie rzadnych problemow a co do zabezpieczen to strona cdrinfo sie myli wszystko da sie naniej zgrac..Moje zdanie to LITEON !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tez LG taka jak nizej w opisie:)

8MB bufor jescze niegdy nie zjechal po nizej 90% i absolutnie zero problemow z zapisem jak i odczytem(robi ostatnio za cd-rom).

Jedynie ripowanie zabezpieczonych plyt moglo by isc szybciej.

Grabowanie cd-audio idzie jak dla mnie bardzo szybko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ramzes The Great

Ludzie przeciez Lg nie jest złe, wczesniej mialem Ricoha x24 i to dopiero byl kibel, głosna, wolna, i szybko sie zje......, wiadomo ze Lg to nie klasa wyzsza ale w tej cenie to naprawde dobry produkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...