Skocz do zawartości
Gość

"Najbardziej badziewna nagrywarka"

Rekomendowane odpowiedzi

A ja osobiście unikałbym philipsa - dał się zastraszyć koncernom i nie kopiuje nic zabezpieczonego ... nawet z DAO ma problemy - to był model 16x - może teraz coś poprawili ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do LG to robi się obóz zwolenników vs obóz przeciwników. zwolennicy krzyczą że nie widzieli-to nie mówcie. osobiście miałem do czynienia blisko z 2 egzemplarzami : LG 8080B - co 3 płytka nie do odczytania (mimo że w 100% informowało o zakończeniu zapisu), LG 8120 - jak jest na chodzie to spox, ale od 1,5 roku spędziła kilka miesięcy w serwisach, nienawidzi się z CD philipsa (nie ma mowy żeby płytkę philipsa wypalić - testowane kilka sztuk a potem to już sensu ni miało).

miałem kiedyś sony 2/-/8 - to samo co lg 8080B - sporo płyt mimo niby-udanego zakończenia wypalania nie nadawało się do użytku, za to audio czytała z prędkością ponad 8x i to bez ANI JEDNEGO błędu (zripowałem nią ze 100 płyt).

prezentuję zdanie, że im nowszy (czytaj szybszy) sprzęt RW, tym gorzej. chyba się zapłaczę jak będę musiał pożegnać się ze swoim Teac-em 12/10/32 - a koniec jest chyba bliski bo przestał wypalać nowsze platinumki (error performing laser calibration). uff ale dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i filips to <span style="color:red;">[ciach!]</span>o!! ale chodzi u mnie w domciu od 1999 roku drobne smarowanko i niefajczy płytek obsluguje overburning itp i działa WCALE NIEPISZE ZE JEST NAJLEPSZA I SÓPER ale ma dwie zalety[jak dla mnie w zasadzie 3] po

1) chodzi tak dlugo :D kumplowi padają LajtOny niby mają własna optyke i mechanike super git a jednak sie jebia w sumie cena tez niska :(

2)obsługije nagrywanie 1x i 2 x :D co jest najlepsze do wypalania płyt audio a szczególnie do tych z overburingiem:D

3) cicha i swietna do audio wieczorami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam juz od kilku dobrych miesiecy LG x48@52x24x48 i plytki wypala mi wysmienicie, na dobre ponad 100 plyt, ani jednej nie zepsulo...

 

Mysle ze dlatego niektorzy tak napadaja na LG poniewaz jak to sie mowi żal im d u p e sciska że za swoje "markowe" nagrywarki wydali pewnie raz tyle kasy co LG kosztuje a nagrywa ona tak samo dobrze jak ich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

nie napisze jaka nagrywara jest do [gluteus maximus]... bo nie wiem!

Pierwszy moj sprzet to Dysan 4x4x6 ( kosztowal majatek - 1500zl, rocznik 97) - w sumie to tylko napis jest Dysan, reszta to Yamaha. Wypalila pare tysiecy plyt... podajnik chodzi jak traktor, ale ostatnio z ciekawosci wlozylem ja do kompa i co? pali plytki za 1zl bez problemow :)

pozniej mialem lg 8x4x32 - pali do dzis... wgrany nieoficjalny bios i z pio4 mam udma33 :)

pozniej dla DAO kupilem TEAC 8x8x32 i smigam na niej do dzis i jeszcze dlugo jej nie zmienie bo nie ma potrzeby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam od roku nagrywarke LG 16/10/40. Generalnie jest bezproblemowa spaliłem chyba jedna płytke, zdarzyło mi sie kiedyś zrobic w ciagu dwóch dni 120 kopii płyty -na targi i wszystko chodzi jak trzeba.

Ma klopot z czytaniem plyt 99 minut, ale to częsty problem.

 

Używam jej również jako CD ROM i jedna wada -mogłaby być cichsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytalem bo ja mam LG 52x i jak dotad nie mialem z nia problemow.

Ale gdybyscie mieli wybierac miedzy LG Plextorem i Yamaha to ktora byscie wybrali????????????????????

yamahe, potem plexa (drogie) i lg na koncu. Z tych 3 oczywiscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie jade na Samsungu 12x8x32 z 8MB keszu. Duzo ludzi nazeka na Samsungi, ale ja jeszcze nieznalazlem zadnej wady(no moze poza tym, ze nie jest 52/24/52 :P ) Ponad tysiac plyt, i tylko jedna sie zepsula(zle sie nagrala)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...