Skocz do zawartości
djadik

Pentium D 820 Box S775

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki masz ram ddr? jaka grafa agp? pci-e?

Zapomniałem dodać: Pamięć DDR1 a grafa PCI-e

 

Smithfield :kijem: . Jak widać magia MHz dalej działa :lol: . Jeśli już tak bardzo chcesz tego d820, to bierz po niego AsRock'a 775Dual-VSTA. Obsługuję ddr1 i 2. Posiada slot agp i pci-e :wink:

Może rzeczywiście mnie poniosło. co byś polecił do takiej konfiguracji:

grafa: GALAXY 7300GT 128DDR3 1.4ns 500/1400MHz ZALMAN !!!

Zasilacz 450W

Dysk 160GB 7200

512 DDR 400MHz.

Fajnie jakby na nim smigały jakies gierki, nie koniecznie te wymagajace bardzo dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O lol :mur: :lol: :lol: :lol: na moje oko na PD820 pochodzi hmm max miesiac :blink: wymień go jak najszybciej jesli nie chcesz sie spozbyc sprzetu :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ten Gigabyte co podał@-Shade- :-P fajny w miare i tani <_<

Ten Gigabyte to zlom. Mam ta plyte. Jest stabilna i ok ale jesli idzie o o/c jest tragiczna i ma humory. Max podkrecenie na niej procka reczne daje 20% co odpowiada Inteligent Tweakerowi na Full Thurst...Kapa....Ponadto ma humory z rozpoznawaniem pamici , nie laduja sie na 100 , na 667 czasami ustawienie ich graniczy z cudem(na innej laza bez problemu). Odradzam.

 

Praktycznie w jej cenie mamy ASrock ConroeX alo Gigabyte 945P-S3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...