Skocz do zawartości
POWER BY AMD

Aparat Nie Wykrywa Dodatkowej Lampy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o co chodzi

Kupiłem aparat na allegro mniej wiecej we wrzesniu w pierwszy dzien działało aparat robił zdjęcia dodatkową lampą potem nawet nie wiem kiedy przestał podarowałem sobie ją

Ale teraz byłem na weselu i tragedia bo nie wykrywał mi lampy a ten wbudowany bździlek to sie nadaje do sami wiecie czego

Kombinowałem na wszystkie sposoby i nic

Przeczyściłem te styki i wydaje mi sie ze jest ok

na lampie mam 2 kontrolki jedne jest redady a 2 jest od auto ok ta od ready sie pali- sama lampa jest sprawna bo moge manualnie ją błysknąc ale wole zeby sama mrygała i aparat ją wykozystywał

 

Pomóżcie

 

Jaka jest w ogole kolejność podłaczania tego najpierw sie składa zestawik potem aparat potem lampa czy jak bo mozna to w sumie zrobić na pare sposobów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta lampa to szit sam ją mam na szczęscie nie jako jedyną, współpraca z d50 układa się tragicznie często jest tak jak w twoim przypadku że aparat jej nie wykrywa, lampa błyska raz na trzy :D w twoim przypadku sprawdziłym na innej lampie najlepiej dedykowanej czy wsio oki, mimo wszystko stawiam na tumaxa bo niestety tania chińszczyzna nie idzie w parze z jakością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...