Skocz do zawartości
Kaeres

Motorstorm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SamoDobro

Co do samej gry to zapowiada sie ok, ale wlasciwie te oslawione "rycie w blocie" nie zachwyca, po prostu zza samochodu wyskakuje bloto, w wiekszosci samochodowek tak jest.

no dobra. to pokaz te "wiekszosc samochodowek" w ktorych po przejechaniu przez blocko powstaja koleiny, ktore maja wplyw na to, jak sie zachowuja inne pojazdy, ktore w te koleiny wjada. bo tutaj jest caly pies pogrzebany w przypadku Motorstorma. koleiny moga wplynac na to, jaka przyczepnosc bedziesz miec, jaki tor jazdy obierze Twoj pojazd, jak wejdziesz w zakret. samo pryskanie blotem to pikus ;)

 

chociaz i tak sporo brakuje do tego, co nam obiecywano wraz z pierwszym trailerem na E3 2 lata temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Jestes pewien tego wplywu kolein na model jazdy? Cos ostatnio bylo w jakims wywiadzie z tworcami, ze hiperrealistyczna fizyka to dopiero w Motorstorm 2...

tez napisalem, ze daleko do tego, co zapowiadali. ale wplyw na model jazdy koleiny maja. nie jest to hiperrealistyczna fizyka - jest to dosc uproszczone, jednak pierwszy kroczek poczyniono. i koleiny nie sa tylko dodatkiem graficznym. przynajmniej wdg bodajze IGNu, czy czegos w ten desen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez napisalem, ze daleko do tego, co zapowiadali. ale wplyw na model jazdy koleiny maja. nie jest to hiperrealistyczna fizyka - jest to dosc uproszczone, jednak pierwszy kroczek poczyniono. i koleiny nie sa tylko dodatkiem graficznym. przynajmniej wdg bodajze IGNu, czy czegos w ten desen.

Wczoraj czytałem najświeższe PSX Extreme w którym m.in. jest relacja z obcowania zg(red.)ów z "japońcem" i jest tam napisane, że po przejechaniu przez bardziej "mokry" teren zostają koleiny i te koleiny nie znikają do końca wyścigu oraz MAJĄ wpływ na samochody które przez nie przejeżdżają (np. w kolejnym okrążeniu). Trudniej np. zapanować nad wozem. Może to mało ale jednak coś. Ogólnie MS zrobił na nich rewelacyjne wrażenie i zmieniają swój pogląd na tą grę o 180 stopni (po E32k6 i TGS2k6 nic nie wskazywało na TAKĄ poprawę). Ocena wstępna wacha się pomiędzy 8+ a 9- ;). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Sorry ze dalej to ciagne, ale teksty "ludzkie oko nie widzi wiecej niz 30 fps" mnie rozbrajają. Na wikipedii tak przeczytales? Bo ja widze roznice i to bardzo dużą.

Ludzkie oko potrzebuje tyle (30) do płynnego obrazu :wink: to nie jest tekst typu "ludzkie oko nie widzi wiecej niz 30 fps" więc to Ty mnie teraz rozbrajasz :wink: Dla tych co źle mnie zrozumieli to 30 fpsów jest dla mnie wystarczająco do gry (bez zacięć ) ale wiadomo, że 60 fpsów daje lepsze złudzenie płynności. Ale gra chodzi tak samo czyli się nie tnie (płynność a cięcie się to co innego ;]). :wink: Z resztą poczytajcie sobie http://www.daniele.ch/school/30vs60/30vs60_3.html

 

@TruVanDal no to mi się podoba zwiększanie realizmu nie tylko przez dźwięk i grafikę.

 

Fakt Santi temat o MS więc koniec OT.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzkie oko potrzebuje tyle (30) do płynnego obrazu :wink: to nie jest tekst typu "ludzkie oko nie widzi wiecej niz 30 fps" więc to Ty mnie teraz rozbrajasz :wink: Dla tych co źle mnie zrozumieli to 30 fpsów jest dla mnie wystarczająco do gry (bez zacięć ) ale wiadomo, że 60 fpsów daje lepsze złudzenie płynności. Ale gra chodzi tak samo czyli się nie tnie (płynność a cięcie się to co innego ;]). :wink: Z resztą poczytajcie sobie http://www.daniele.ch/school/30vs60/30vs60_3.html

To, ze dla Ciebie wystarczy 30FPS nie znaczy, ze wszyscy tak 'maja'. Proponuje zagrac w PES'a z framerate 30FPS. :lol2: Tam jest zauwazalne 'szarpanie' jak FPS spadnie do poziomu 40-50 nie mowiac juz o 30. ;] BTW w niektorych filmach przy bardzo dynamicznej akcji czasem tez brakuje klatek i widac golym okiem brak plynnosci. :P

Dobra, ale to temat o Motorstorm.

 

Sam Motorstorm wydaje sie byc ciekawa pozycja choc po zeszlorocznych E3 czuje sie troche niedosyt. Sam pewnie nie zagram w ta pozycje, bo nie mam planow zakupienia PS3. Nie mniej jednak dla wielbicieli tego gatunku gra z serii 'must have'. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

standardowa gadka, jak tylko cos nie ukazuje sie na PC to zaraz ma teksture rozmazana, albo plaskie bloto

z giery leje sie miod z tego co widac na lewo i prawo, ale zawsze znajda sie jakies przypadki probujace szukac dziury w calym, a robia to chyba z nudow, bo w erze takich gier jak Beer Tycoon, Crazy Frog Racer 2, Toy Golf nie mozna narzekac na brak wolnego czasu...

ludwik - gadanie, ze ktos kto ma x-a jedzie po grach z ps3 i na odwrot jest delikatnie mowiac glupie, chyba bym musial na glowe upasc, zachowalbym sie jak kompletny idiota, krytykujac gre w ktora nie gralem, nie zagram z racji posiadanej platformy, a ktora dostaje bardzo wysokie noty w recenzjach, ale jak widze rzeczywiscie niektorzy nie maja z tym problemow...

no i ten twoj tekst, ze 30fps jest ok, a 60fps to wymysl marketingowy calkowicie mnie oslabil, ale tego tematu ciagnac zamiaru nie mam.

 

hola hola .. spodziewalem sie poprostu po tym blocie (jak to brzmi...) ktore jest przeciez trzonem tej gry

ze bedzie wygladalo idealnie i sie troche zawiodlem... szczerze ? nie zalezy mi zeby takie gry wychodzily

na pc bo traca caly swoj "urok" , sam mialem kiedys ps`a i bardzo dobrze go wspominam - przyklad "braku uroku" ? front mission III (polecam) na ps`ie gralem calymi nocami ... na pc sprawdzilem tylko czy dziala .... poprostu to nie to samo, tak samo POP`y , MGS`y czy ostatni Devil May Cry ...

 

fakt ze na konsolkach gierki sa mniej lub bardziej (ale zawsze sa ..) optymalizowane pod dany sprzet swiadczy tylko na + ... sam czaje sie na x360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjalem do wiadomosci ;)

to, ze gierki na konsole sa dobrze zoptymalizowane to nie dziwota, gdyby bylo inaczej nie bylo by na kogo zwalic winy, a w przypadku pc zawsze mozna zwalic wine na zroznicowanie konfiguracji sprzetowej, sterowniki, za slaby sprzet itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje ci o mistrzu za ulaskawienie :P a swoja droga przydaloby sie wiecej "killerow" na ps3 bo nawet gdybym byl na tyle bogaty zeby sobie ja zakupic to praktycznie nie widze zadnych "must have" puki co ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje ci o mistrzu za ulaskawienie :P a swoja droga przydaloby sie wiecej "killerow" na ps3 bo nawet gdybym byl na tyle bogaty zeby sobie ja zakupic to praktycznie nie widze zadnych "must have" puki co ...

no dobra, ale x360 po lanchu konsoli tez nie mial za duzo takich asow. PS2 ze swoją Fantavision i RR5 również. Zreszta, czekaj do marca - wtedy troche gier powinno juz byc. Wczesniej kupic to i tak bez sensu, bo raz ze full kasy trzeba wydac, dwa poki co nie ma za duzo gier, trzy - region na BluRay nie ten.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solid. Ale czemu teraz trzeba wydać Full kasy? Jeśli ktoś ma znajomego w stanach to może kupić za 500$ a to jest 1400zł. Na allegro albo Ebaya nie patrzę bo tam ceny są z kosmosu. ;) Problemem może być regionizacja ale i na to liczę, że znajdzie się sposób. Może jakiś update na dysku? I drugi problem to jak na razie brak konsol. Znajomy upatruje jedną sztukę dla mnie i dla siebie. Jak się tylko pojawi to biorę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solid. Ale czemu teraz trzeba wydać Full kasy? Jeśli ktoś ma znajomego w stanach to może kupić za 500$ a to jest 1400zł. Na allegro albo Ebaya nie patrzę bo tam ceny są z kosmosu. ;) Problemem może być regionizacja ale i na to liczę, że znajdzie się sposób. Może jakiś update na dysku? I drugi problem to jak na razie brak konsol. Znajomy upatruje jedną sztukę dla mnie i dla siebie. Jak się tylko pojawi to biorę. :)

uhm... dostań PS3 w stanach za 500 $ nie stojąc 3 dni pod sklepem w kolejce, to bedziesz guru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem, że upatruje. Jak się trafi to kupi. Stać pod sklepem nie ma zamiaru a szkoda. Zresztą ja bym też nie stał. :) A może jakieś przeznaczenie sprawi, że jedna sztuka zostanie właśnie dla mnie? :) :rolleyes: Pewnie tak samo jak trafię szóstkę w totka! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New Motorstorm Patch - Making The Game Unbootable

 

The new Motorstorm Time Attack patch is now available to download from the PSN Store, however, a few of our forum members are now reporting that after download the update, Motorstorm becomes unbootable. A few other forum boards are reporting the same problem, so you might want to hold off from downloading the update until a solution is found.

Zrodlo: Maxconsole

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Zrodlo: Maxconsole

 

Pozdrawiam.

czyli po update'cie gra nie uruchamia sie ? :blink: ,a jechalo sie po x'e za problemy po update'cie dasha ;), no prosze kazdemu moze sie zdarzyc :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak wygrać wyścich Buggych na trasie Tenderizer (ostatni festiwal trzeciego poziomu)? Przejeżdżam trasę bezbłędnie, unikam błota kiedy tylko to możliwe, a i tak mój najlepszy wynik to trzecie miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje. Sprawdziłem w motorstormie i filmik nazywa się "Festival" i leci od razu po intrze. Ten film o którym mówisz był na wcześniejszej stronie i linkował go chyba Solid. Niestety strona nie działa. Coś mi teraz zaświtało i chyba mam go na dysku w filmikach HD. Idę sprawdzić. :)

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/47905.html

 

PS. Mam mam mam. Później upnę na sendspace. ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...