Skocz do zawartości
Sid

Prezenty Czyli "nie Mam Pomysłu" ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Sercznąłem szybko. Nie było czegoś takiego. W sumie mógłbym dać do jakiegoś "co kupić" ale głupio by to wyglądało 8O Otóż mamy mikołajki klasowe i niby nic wielkiego, ale jest problem. Otóż to co chciałem kupić jest dosyć nietypowe. Więc szukam pomysłu na coś: zabawnego, fajnego, śmiesznego, elo joł miluśkiego. Dodam że akurat wylosowałem kolege. Który nie jest maniakiem kompów 8O Jeśli chodzi o cene to teoretycznie jak każde mikołajki rzucono 10zł, ale nie oszukujmy się - nie chcę tego załatwić tak tanio. Myślę że do 30 czy 50 mógłbym coś kupić. Tylko co...

 

Macie jakieś pomysły? Miśki wy pomysłowe moje :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się dorzuce:

Co dla dziewczyny która mi się podoba kupić na mikołajki do 50 zeta?

Wiek - ok. 16 lat, czyli tyle co ja ;D

Ale lamca jestem i nie wiem co by jej kupić, w każdym bądź razie zaje..... jest ;)

Może pigułki antykoncepcyjne 8O

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
joke 8O
Fajny dżołk ;]

Ale wolałbym coś, za co się nie obrazi :)

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel pytal sie kupeli ktorej robie prezent i powiedziala ze chciala by..............................................................................

.........wibrator 8O 8O

Moze podpowiecie mi cos ciekawego?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche pomysłowosci, ludzie! Ja np. kumplowi kupiłem ostatnio na osiemnastke kaftan bezpieczeństwa. Ale były loty jak on uciekał po ulicy w kaftanie a my w kitlach przebrani za nim 8O

 

Inny kumpel dostał wóz policyjny z dźwiekiem i migoczącym kogutem 8O

 

Troche pomysłowości.

 

A bardziej klasycznie i na każdą okazje to zestaw pióro + długopis jakieś ładne a dla dziewczyny to bielizna albo pluszak albo coś z biżuterii albo... no duży wybór jest

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm kurde... myślę co kupić bliższej kumpeli... nie mam za wiele kasy więc wybór będzie mały... bielizna odpada, jakoś nie chcę p oraz kolejny zaliczyć headshota z otwartej ręki :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o prezenty w klasie to nie mam pomysu ;]

ja swojej ukochanej raczej kupie perfumy lacoste pink rozwazałem szklanke ze wspolnym zdjeciem, poduszke, kalendarz, aleeee chyba perfumy to jedyna rzecz ktora mi sie tak spodobała 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przy okazji mozecie podrzucic jakies fajne pomysly co dac kolezance z klasy bo akurat tez mam Mikolajki klasowe...

Przyczepiam się do pytania ;]

Gorzej, że jestem w 1 lic i nie zdążyliśmy się jeszcze poznać dobrze ze wszystkimi ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się dorzuce:

Co dla dziewczyny która mi się podoba kupić na mikołajki do 50 zeta?

Wiek - ok. 16 lat, czyli tyle co ja ;D

Ale lamca jestem i nie wiem co by jej kupić, w każdym bądź razie zaje..... jest :)

Może pigułki antykoncepcyjne 8O
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
joke 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel pytal sie kupeli ktorej robie prezent i powiedziala ze chciala by..............................................................................

.........wibrator 8O 8O

Moze podpowiecie mi cos ciekawego?? :D

Ja bym kupił :) Byłoby troche śmiechu ;)

 

A co do tego co kupić to ja wiem... Ale czas nagli, allegro więc odpada... A po sklepach u mnie szukałem tego co chciałem i średnio... Ale pomysły macie ciekawe i napewno skorzystam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu temat o [gluteus maximus]ch. Nigdy się, zaraza, nie zmienicie - "co kupić koleżance?" "wibrator!" "bieliznę!" "czekoladowego penisa!". Dżizes Krajst. Zróbcie sobie sami prezent i kupcie małgochę 8O

 

Sprezentowanie sztucznego członka NIE JEST dobrym sposobem na subtelne nawiązanie bliższej znajomości, wbrew temu co pokazują w filmach przyrodniczych.

 

Wydawa mnie się, że płyta z muzyką jest jak do tej pory najlepszą i najneutralniejszą propozycją. Ale nie taka z sieci sklepów Emule, wypalana na el0-nagrywarce-którą-sam-podkręciłem-ya-wanna-see-? 8O

 

Perfumy i ciuchy to dość śliska sprawa, nie trafi się w gust i, jak to tu piszą, headshot* gotowy.

 

Koleś, który nie jest maniakiem komputerów na pewno jest maniakiem czegoś innego. Trza dyskretnie spytać i samo się wymyśli.

 

 

 

* - swoją drogą cóż za zdziczenie obyczajów - headshot od kobiety? Albo te kobiety jakieś inne, albo ja jakiś dziwny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO najlepiej pójść do sklepu 'wszystko za 5 zł' 8O i wybrać coś absurdalnego. Ostatnio ktoś ode mnie dostał podawaczkę do wykałaczek, rękawicę do głaskania/drapania zwierzaków i drapaczkę do pięt, która wyglądała jak matowe lusterko. 8O

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... płyta z muzyką, jakiś milusi pluszak, coś z porcelany, a do tego jakieś czekoladki i prezent z głowy... w sumie, najbezpieczniejsza kombinacja...

 

Oczywiście płytka kupiona, a nie tłoczona w nakładzie limitowanym - 1 egzemplarza 8O

Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam elo mikołajki klasowe i niestety wylosowałem wychowawczynie 8O Co kupić babce w średnim wieku , która nie lubi dostawać pierdół z porcelany ... Siostra doradziła mi ten notes z kalendarzem , ale jak widziałem to babka taki ma hehe . Doradźcie mi co mam tej babce kupić 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...