Skocz do zawartości
Sid

Prezenty Czyli "nie Mam Pomysłu" ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem nad jakimś pluszakiem. Co Wy na to?

Osobiście uważam, że to paskudztwa, te pluszaki.

 

ja swojej ukochanej raczej kupie perfumy lacoste pink rozwazałem szklanke ze wspolnym zdjeciem, poduszke, kalendarz, aleeee chyba perfumy to jedyna rzecz ktora mi sie tak spodobała :)

A jej się podobają? Bo to ważne!!

 

 

Też mam elo mikołajki klasowe i niestety wylosowałem wychowawczynie 8O Co kupić babce w średnim wieku , która nie lubi dostawać pierdół z porcelany ... Siostra doradziła mi ten notes z kalendarzem , ale jak widziałem to babka taki ma hehe . Doradźcie mi co mam tej babce kupić 8O

Książkę. Ładny album np z fotosami z filmu, albo ze zdjęciami z NG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje swojej bielizne (waidomo jakie kolory 8O) i przy okazji bede mial mile widoki. Do tego niezly perfum i juz po sprawie... Wiem ze perfum i bielizna to juz jest tandetne, i nudne, ale co innego kupisz Kobiecie, z czego bardziej sie ucieszy ;) 8O :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

To ja się dorzuce:

Co dla dziewczyny która mi się podoba kupić na mikołajki do 50 zeta?

Wiek - ok. 16 lat, czyli tyle co ja ;D

Ale lamca jestem i nie wiem co by jej kupić, w każdym bądź razie zaje..... jest :D

 

Fajny dżołk ;]

Ale wolałbym coś, za co się nie obrazi :D

widze że nikt Ci nie odp dlatego ponawiam i podczepiam się pod pytanie... niby pluszak jest zawsze elo ale jak napisała agnes np ona nie trawi... szczerze to pierwszy raz widzę taką reakcje ale to dobre doświadczenie życiowe :) moja sytuacja jest trochę trudniejsza ponieważ ona ma jeszcze 3 dni po mikołajkach urodziny...

 

a na mikołajki klasowe też wylosowałem koleżankę, na pytanie 'co chcesz' otrzymałem zajebistą odpowiedź "zobaczę jaki masz gust, wymyśl coś" - tak super elo pro, tak trudno dać normalną odp.? 8O 8O stwierdziłem że kupie kalendarz na ściane z empiku, taki elo z nagimi panami (ofc w granicach dobrego smaku) ;)

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

@Kaaban kup jej plyte blog 27 i Tokio Hotel, no co? O gustach sie nie dyskutuje... :D

ta bardzo śmieszne 8O jak ktoś tu napisał, też nie chcę hedszota zaliczyć :)

 

 

Powiesz, że to nie ty tylko Święty Mikołaj wymyślił prezent ;)

taa 8O

 

[OT]

omg hary zmienił nicka! dopiero zauważyłem :D

[/OT]

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje swojej bielizne (waidomo jakie kolory 8O) i przy okazji bede mial mile widoki. Do tego niezly perfum i juz po sprawie... Wiem ze perfum i bielizna to juz jest tandetne, i nudne, ale co innego kupisz Kobiecie, z czego bardziej sie ucieszy ;) 8O :)?

diamenty [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a może dziecko jej zmajstruj ? prezent na lata - no i masz też z głowy podarunki dla rodziny i przyszłych teściów... ;P 8O

 

Czy to aż tak trudno kupić coś dziewczynie ? Książka, muzyka, perfumy, czekoladki (tylko nie jakieś najtańsze)... Zaczyna się okres świąteczny - sklepy aż uginają się od pomysłów na ciekawy i fajny podarunek, wystarczy ruszyć kuper sprzed monitora 8O

 

Ja na przykład, swojej kupiłem pluszaka + perfumy na mikołaja, a na gwiazdkę dobrą książkę + plytę z muzyką + czekoladki + srebrny wisiorek (który się jej podobał)... Bieliznę i biżuterię, zostawiam sobie na inną okazję :)

Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na mikołajki klasowe też wylosowałem koleżankę, na pytanie 'co chcesz' otrzymałem zajebistą odpowiedź "zobaczę jaki masz gust, wymyśl coś" - tak super elo pro, tak trudno dać normalną odp.? 8O 8O stwierdziłem że kupie kalendarz na ściane z empiku, taki elo z nagimi panami (ofc w granicach dobrego smaku) ;)

Od samego poczatku dawanie prezentow na Mikolajki polegalo na zaskoczeniu. Co to za zabawa jak sie jej pytasz co chce. Czego oczekiwales? Podania nazwy sklepu, a Ty łaskawie kupisz jej to co sobie wybrała... ? :)

 

//

 

Ostatnio kupilem ksiazke z bajkami ;]

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście płytka kupiona, a nie tłoczona w nakładzie limitowanym - 1 egzemplarza 8O

Porzadnie zrobiona skladanka (nadruk/naklejka na CD, jakas porzadnie wydrukowana okladka) wcale nie jest zlym pomyslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematów tyle było na forum ,że wystarczyło poszukać

 

Dla elo prO młodzieży polecam:

 

http://www.allegro.pl/item145567312_mikola...p_prezent_.html

http://www.allegro.pl/item143701643_tancza..._w_polsce_.html

http://www.allegro.pl/item145598385_grzeja..._mikolajki.html

http://www.allegro.pl/item144845768_podusz..._mikolajki.html

http://www.allegro.pl/item145123959_rekawi..._na_swieta.html

http://www.allegro.pl/item147204007_kajdan..._wszystkie.html

 

I tak można wymieniać 8O Zależy od charakteru danej osoby

 

 

 

A tak ogólnie to dla dziewczyny jakieś perfumy ,ale co ważne dowiedz się wcześniej jakie preferuje 8O Dla facetów to nie wiem... jakieś gadżety.... Pomysłów jest od groma.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwierciadełko powiedz przecie, że jesteś niezłym prezentem. Rzecz jasna dla kobiet albo metroseksualnych mężczyzn 8O

Ale nie takie ze sklepu "wszystko po 4,50", tylko nieco lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze tez mozna samemu prezent zrobic, w koncu wiekszosc z was modduje kompy nie? kawalek plexy jakies ledy ne555 jakas grawerka i lampka nocna gotowa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od paru lat poprostu rozmawiamy, co chcielibyśmy z lubym kupić, na uwagę zasługuje armaflex i w tym roku dremel:D

 

Ja sugeruje tysiącpięćsetstodziewięćset rzeczy, żeby kupił mi coś z nich, ale jak grochem o ścianę8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

no to piszcie co kupiliście ciekawego? potem zamiast następnego tematu zrobi się jakieś FAQ ;]

 

ja koleżance z klasy na mikołajki kalendarz z elo panami z kaloryferami na klacie itd ;]

koleżance na urodziny-mikołajki - kwiaty tylko wam radzę sprawdzić wcześniej symbolikę kolorów 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem. Gdyby nie to, że wcześniej mi tata kupił kufel wypaśny dla kolegi, to bym mu kupił książkę o tematyce politycznej, np "Polska, Głupcze!". Myślę, że kupowanie prezentów które tylko sprawią problem jest trochę bez sensu. Wiadomo, że ma być z jajem, ale jakoś tak dziwnie 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...