Skocz do zawartości
Sid

Prezenty Czyli "nie Mam Pomysłu" ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Walentynki? Szczęście w nieszczęściu, że od tygodnia u mnie ten problem przestał istnieć...

 

Walentynki... No właśnie... Mam LEKKO przyspieszoną tę datę, bo najprawdopodobniej obejdę ją wcześniej (12.02) dlatego, że 13.02 lecę do Tajlandii (bez ukochanej). I wiecie co ? Nie mam pomysłu. 8O Kurna... Ostatnio kupiłem jej łańcuszek, więc to już odpada ... pierścionka niet ... no nie wiem. ;] Gubię się. A kasy ile ... To zależy oczywiście jaki prezent, jeśli będzie warty to i pieniądze się znajdą... 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ych, każdy ma tą samą zagwozdkę na Walentynki 8O Jestem na etapie przeszukiwania walentynkowych propozycji na prezent w Merlinie... Grrr, kobiety są zbyt skomplikowane - gdzie ta cholerna instrukcja obsługi?!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomóżcie 8O

 

Moja Lady ma urodziny 13 lutego, a 14 są walentynki ;)

 

Lepiej sprawić 1 większy prezent czy 2 mniejsze ? 8O

 

Mam do wydania 300 zł.

 

Wiem na pewno, że ciuchy odpadają (nigdy nie trafiam w Jej gust).

 

Myślałem nad biżuterią, pytanie tylko pierścionek, kolczyki, czy naszyjnik ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłoby problemu gdyby chodziło o prezent dla kumpla. Ale. Co kupić na 18 urodziny dziewczynie, mam na to miesiac, budżet blizej (jeszcze) nieokreślony. Myślałem o jakieś biżuterii itp., perfumy odpadaja, nie chce sie powtarzać co roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłoby problemu gdyby chodziło o prezent dla kumpla. Ale. Co kupić na 18 urodziny dziewczynie, mam na to miesiac, budżet blizej (jeszcze) nieokreślony. Myślałem o jakieś biżuterii itp., perfumy odpadaja, nie chce sie powtarzać co roku.

Biżuterii nigdy za wiele 8O Proponuje jakiś komplecik kolczyki + łańcuszek z zawieszką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na 18 to jakas ladna bizuterie, ale najlepiej taka ktora bedzie nosic codziennie.

Czyli jakis fajny lancuszek najlepiej z "wisorkiem".

 

A na dzien kobiet tez cos wypada procz kwiatow, co nie?

 

Ja wymyslilem sol do kapieli o zapachu roz, takie kobiece mi sie to wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wibrator 8O

Ja rozumiem Grzesiu, że masz dobry humor, żarty żartami, ale teraz troche przesadziłeś.

 

Zobaczymy czy Tobie bedzie tak do śmiechu jak bedziesz miał taki problem... bo kupić kobiecie prezent który jej sie spodoba... kurde, kamikadze mieli łatwiej...

 

Ja wymyslilem sol do kapieli o zapachu roz, takie kobiece mi sie to wydaje.

Kwiaty kobiecie, to sie bez okazji kupuje. Przynajmniej ja tak czasem robie. Sybolicznie wystarczy nawet sam kwiat. Moja panna 8 marca będzie jeszcze za granicą, dlatego chce jej kupić coś specjalnego na urodziny, żeby poniekąd jej wynagrodzić dzień kobiet. Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladnej bizuterii nigdy za duzo. Do tego dorzuc wlasnorecznie zrobiona kartke. Masakra 8O

 

PS a sol do kapieli jest rowniez genialna (ale to juz co najwyzej na dzien kobiet, a nie na urodziny). Szczegolnie jak pozniej mozna rowniez z niej skorzystac wraz z obdarowana 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozeznaniu sie z moimi finansami, po opróżnieniu najciemniejszych zakamarków moich skąpych kieszeni, po wyciagnięciu spod dywanu ostatniego grosika, wiem ile pieniędzy moge przeznaczyć na owy prezent dla panny na 18-nastkę. Generalnie 100pln jest w miare, 200 przełkne, max maxów co moge dać to 500 pesos (o ile będzie tego warty upominek), oczywiscie przy takiej kwocie bez tabsów typu Tranxene sie nie obędzie. Wiec? Jakie propozycje?

 

Ja myślałem nad biżuterią, ale nie wiem czy trafie w gust. Ale to chyba najbardziej uniwersalne wyjscie.

Drugą opcją jest sexi bielizna, choć nie wiem jak ona to zinterpretuje, moze wyjsć tak że będę wisiał. Niekoniecznie za szyje.

Ona interesuje sie snowboardem, moze iść w tą strone?

 

Uprzedzając pytania, to ktos wiecej niż koleżanka. Pisałem wcześniej, że nie mam problemu na walentynki, po jakimś miesiacu sie z panną zeszlismy i sumując to jesteśmy ze sobą ponad rok juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

To kup naszyjnik+sexi bieliznę i pozamiatane 8O.

 

A jak wybierać ja bym kupował bieliznę ;P e tam naszyjnik.......8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie kupuj pierścionka by tego źle nie zinterpretowała 8O

Swoją droga - wszystko co ma brylant lub inny kamień, jest ze złota lub platyny będzie dobre 8O

 

Możesz też spróbować na zakupy zwerbować jej jakąś dobrą koleżankę - to czasem może na prawdę pomóc :)

 

Możesz też podejrzeć, czy jej się aby perfumy nie kończą.. albo ogólnie zaszaleć z jakimiś fajnymi perfumami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze trzy tygodnie czasu, ale wstępnie wybrałem opcje Kaabana, czyli naszyjnik + bielizna. Dorzuce do tego jakąś laurke handmade (dzięki Kaz!o). Plan jest taki, że najpierw dam jej bielizne i laurke, zobacze jak zareaguje. Jak reakcja będzie pozytywna to kolacyjka i w momencie kulminacyjnym dam naszyjnik. Jeżeli zareaguje negatywnie, to ja zgarne w pysk, ale przynajmniej świecidełko będzie na inną okazje ^^. Oczywiście opcje te wiążą się ze sporym wydatkiem (krople lub tabsy na uspokojenie przy zakupach), ale jestem gotowy przeżyć taki szok, szczególnie jak sobie pomyśle o ewentualnych profitach tego przedsięwzięcia ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale nie wytrzymam zaraz. Kobieta ma Ci dać w pysk za taki prezent? To może nic nie rób i daj sobie spokój z taka ciezka do zycia osoba.

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale nie wytrzymam zaraz. Kobieta ma Ci dać w pysk za taki prezent? To może nic nie rób i daj sobie spokój z taka ciezka do zycia osoba.

Dokladnie to chcialem napisać 8O

 

Ja bym co najwyzej dostał w pysk ze jestem głupi i takie drogie rzeczy kupuje 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja mama ma jutro urodziny, pojutrze imieniny, wczoraj była wypłata 8O. Więc do rzeczy, chcę kupić mamie maszynę do szycia, ponieważ bardzo narzeka na starego, wysłużonego Łucznika(z lat 70) na ten cel mogę przeznaczyć ok 600 zł. Nie wiem co wybrać:

 

Mówi mi coś Singer i Łucznik. Reszty firm nie znam, zresztą nie znam się kompletnie na tym sprzęcie. Nie mam się kogo poradzić w tej kwestii, a nuż może ktoś tu jest specjalistą etc i coś doradzi. Maszyna będzie służyć do szycia różnych materiałów, w tym jeans, zgodnie z jej przeznaczeniem 8O.

 

maszyny singer - allegro

maszyny łucznik- allegro

 

EDIT

 

Jakiś czas temu wysłuchałem waszych porad odnośnie zakupu pralki i ten 'buszmen' śmiga.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Łucznika z lat 70 (po renowacji) i się nie skarżę. Wybierz coś z Łucznika, niekoniecznie z milionem ściegów. Z tego, co tak na szybko się rozejrzałam, to z nowych wchodzą w grę Natalia, Kornelia i 340FA. Wzięłabym tę ostatnią.

ps. Ale ja to szyję hobbystycznie, a mama zawodowo? Bo ta maszyna to dla hobbysty właściwie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...