Skocz do zawartości
Sid

Prezenty Czyli "nie Mam Pomysłu" ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Jakie prezenty aktualnie daje się na 18 urodziny? Bo szczerze powiedziawszy na ostatniej 18stce byłem jakieś 4 lata temu i nie wiem jak jest teraz. Wtedy się składaliśmy na jeden prezent. Na aktualnej imprezie o żadnych składkach nie słyszałem tak więc pewnie trzeba będzie samodzielnie kupic jakiś prezent.... Co sądzicie o zaprojektowaniu koszulki? 

www.megakoszulki.pl

Edytowane przez geek22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiona jestem, że jeszce nikt nie podsunął jakiegoś pomysłu z biżuterią, która zawsze, ale to zawsze się sprawdza. Co powiesz może na taki naszyjnik https://www.beller.pl/naszyjniki/126-classic-zloty-naszyjnik-n-12.html? Skromny, ale ładnie się prezentujący. Nie raz uda sięgo dopasować do każdej suienki lub kreacji. Myślę, że to strzał w dziesiątkę XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, risk napisał:

Niektórzy robia sobie bardzo drogie prezenty. My wychodzimy z dziewczyna z założenia,ze nie ma sensu sobie kupować takich drogich rzeczy ponieważ coś takiego lepiej jest kupować sobie jednak samodzielnie. Dajemy sobie na rożne okazje jakieś pierdoły. Czy po prostu organizujemy sobie wyjście do kina czy do jakiejs knajpy aby dobrze zjeśc. 

W ilu tematach będziesz jeszcze tak bezsensownie nabijał posty???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Tomekwck napisał:

Zbliżają sie Walentynki. I u mnie będzie raczej standardowo

Zamierzam zamówić dla mojej dziewczyny kwiaty w kwiaciarni

Poza tym idziemy razem do restauracji na kolację. 

Ile jeszcze takich idiotycznych postów walniesz? Próbujesz podnieść sobie reputacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, temat dość stary ale może ktoś trafi na pomysł ode mnie. Osoby bliżej 20 mogą nie docenić w 100% tego rodzaju upominku, jednak starsze na pewno 😍 Zobaczcie sobie co na prezent na Dzień Kobiet wybrać. To na bank będzie miły upominek i naprawdę wysokiej jakości. Właścicielka sklepu bardzo dba o to co i skąd jest, dobiera produkty, z których sama korzysta. Sprawdźcie herbaty, kubki, słodycze. Myślę, że warto spróbować przynajmniej raz i wesprzeć PL firmę 😉

 

Dajcie znać co sądzicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...