Skocz do zawartości
Sid

Prezenty Czyli "nie Mam Pomysłu" ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Kupowanie testera z Allegro ma kilka wad:

- cena nie jest wiele niższa niż w sklepie

- bardzo duże prawdopodobieństwo trafienia na tureckie wódczane smrody

- tester na prezent - chyba żeś się nie mył

Tester można kupić jak już zapach jest sprawdzony i chodzi tylko o "dolewkę". Nie wyobrażam sobie zawijać tego w kolorowe papierki i z dumą wręczać na imieniny czy co tam.

 

Brak kasy nie jest jakąś straszliwą zbrodnią, dla niepracującego licealisty/studenta 100 pesos na pachnidło to abstrakcja. Najlepiej byłoby określić budżet, bo zaraz ktoś poleci sklep "wszystko po 4,50" 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już po fakcie, zakupiłem prezent, ale o tym za chwile.

 

Co do naszyjnika czy czegoś z biżuterii to też nad tym myślałem i wydało mi sie to fajnym pomysłem gdyby nie to, że prezent juz kupiłem.

 

Powiedziałem, że musiałbym zgłupie zeby tyle dać za perfum. Przemyślałem to i stwierdziłem, że jeżeli moge sprawić jej radość dając taki prezent, to cena schodzi na drugi plan. Wziąłem pożyczke u, nie śmiać sie, mamy (;*) i kupiłem Puma Flowing 50ml. Ale przynajmniej wiem, że trafie z prezentem.

 

Inna sprawa, że gratis dostałem darmową próbkę Hugo Boss Selection, wiec też na tym skorzystałem, bo zapach kozaczy

 

Takze mój temat można uznać za zamknięty, teraz tylko jestem ciekaw reakcji na prezeny.

 

PS No troche mi ręka drżała jak dawałem kasjerce te 100zł... Notabene bardzo ładnej kasjerce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja też odświeżę, co by nie było :) święta już za rogiem (i oknem bo u mnie śnieg dzisiaj pada)

a ja znów mam problem z prezentami, tzn ne iweim co kupić, głównie chłopakowi

znalazłam fajną stronkę z pomysłami na prezenty, ale jak wybór jest taki duży to ja nie wiem co kupić. Powiedzcie, jakbyście byli facetem kochającym swoją hondę civic ponad wszystko, to co chcielibyście dostać? a może coś niesamochodowego za czym szaleją faceci? dzieki za ewentualne sugestie, bo na razie to tylko 8O

a ja chce 8O ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no najlepiej jakbys podala jeszcze kwote i czy to ma byc cos z jajem, pozytycznego, sexi.

 

zawsze uniwersalne na prezent = perfumy, bo nie sadze, ze kupilabys mu galke do drazku skrzyni biegow czy cos podobnego ~~

 

ps. prezentu na 18stke potrzebuje, co dla niej i niego, tak wiem kreatywnosc, ale po calym roku juz na koniec nie ma sie pomyslow 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brat za 3 dni ma urodziny. Chce mu kupic cos ciekawego, tylko nie wiem co. Ma 15 lat, interesuje sie kompami, filmami i samochodami. To chyba standard na jego wiek. Osobiscie myslalem nad ktoryms z mini-helikopterkow z toys4boys. Mial ktos z nimi kontakt? Na fotkach wygladaja wporzo, tylko ceny troszke wysokie. Moze jest jakas tansza alternatywa?

 

edit. juz nieaktualne, wymyslilem cos lepszego:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=270028643 ;D

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup jej lancuszek z serduszkiem, najlepiej srebrny, zreszta zalezy ile chcesz wydac ;]

BTW, moze kolacja w jakims fajnym miejscu ?

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup jej lancuszek z serduszkiem, najlepiej srebrny, zreszta zalezy ile chcesz wydac ;]

Ustaliłem sobie, że nie będę oszczędzał tak do 500PLN.

 

BTW, moze kolacja w jakims fajnym miejscu ?

Kolacja świetny pomysł, ale milo bybłoby coś jej dać na tej kolacji...

 

Może jakieś kolczyki + kolacja?

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaliłem sobie, że nie będę oszczędzał tak do 500PLN.

Kolacja świetny pomysł, ale milo bybłoby coś jej dać na tej kolacji...

Może jakieś kolczyki + kolacja?

Stary, w takim razie kolacja i jakis fajny naszyjnik, skoro dysponujesz takim budgetem [;

 

A ja sie zastanawiam co kupić dziewczynie na mikołaja. 8O

Jaki budget ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe trochę nie trafiłeś z poradą, myślę, że większość ludzi którzy tu pytają co kupić rodzicom dysponuje kasą rzędu 100-200zł a nie 4 do 6 tyś zł 8O, poza tym ja bym wybierał z yamahy, onkyo, denoa, Pioneera czy harman kardona hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie przesadny prezent, przykład jak bardzo święta tracą na tradycji, ogarnął nas powszechny materializm ... tracimy umiar

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie przesadny prezent, przykład jak bardzo święta tracą na tradycji, ogarnął nas powszechny materializm ... tracimy umiar

Dramatyzujesz - jesli ktos chce miec gest i kupic komus cos drogiego to ma tego nie robic, bo to uraga tradycji? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie do końca chodzi mi o drogie prezenty ale dobrym przykładem że święta to już nie tradycja a interes są widoczki w hipermarketach, totalne szleństwo zakupów, nerwowa atmosfera, zapozyczanie się na tysiące zł ...to z pewnością nie jest przejaw normalności.

 

spokojniej i skromnej też można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ja na ten prezent zbierałem prawie pół roku i nadarzyła się dobra okazja by ten prezent ofiarować rodzicom 8O ps. u mnie i tak wręczanie prezentów stoi na ostatnim miejscu w czasie świat. Co do wymienionym przez was producentów to już wyższa półka cenowa i nie na moją kieszeń. Zresztą odsłuch sprzętu był wykonany i jak najbardziej przypadł mi go gustu.

Edytowane przez piotrjancy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyzsza? W ostatniej gazetce Euro widzialem komplet Pioneera z glosnikami Denona za 1899zl 8O Jedyny minus, ze w zestawie nie bylo suba.

 

EDIT: troche OT, ale w poszukiwaniu glosnikow polecam zagladac do MM i Saturnow, czesto mozna trafic pojedyncze egzemplarze w smiesznie niskich cenach - ojciec niedawno kupil glosnik centralny Cabasse przeceniony z 1800 na 600zl 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadnych rad? Bo swieta nadchodza...

dzis w castoramie ogladalem cos takiego:

http://www.allegro.pl/item285460136_zestaw...ecker_650w.html

o dziwo taniej, o jakies 50zl. Raczej skorzysta z tego typu narzedzi, chociaz preferuje wiertarki <60zł made in china z wieczysta gwarancja 8O Czy te wyzej prezentuja cos soba czy lepiej sobei darowac? Bo jeszcze byly zestawy narzedzi, nie mechanicznych, w sexi walizeczkach...

edit

albo dremel ;> tego nie ma jeszcze ;]

Dla mamusi?

Perfumik - bylem dzis w Douglasie (czy jak sie te drogerie zwia) i zaden damski mi sie nie spodobal. Na papierku jaakos tak dziwnie pachna, o wiele lepiej wypaaja gdy mozna je poczuc bezposrednio z kobiety. Np. Armani Code, na przyjaciolce super, na papierku lipa. Mozecie cos konkretnego, sprawdzonego polecic?

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...