Jump to content
Sign in to follow this  
Sid

Prezenty Czyli "nie Mam Pomysłu" ;)

Recommended Posts

Hej Jakie prezenty aktualnie daje się na 18 urodziny? Bo szczerze powiedziawszy na ostatniej 18stce byłem jakieś 4 lata temu i nie wiem jak jest teraz. Wtedy się składaliśmy na jeden prezent. Na aktualnej imprezie o żadnych składkach nie słyszałem tak więc pewnie trzeba będzie samodzielnie kupic jakiś prezent.... Co sądzicie o zaprojektowaniu koszulki? 

www.megakoszulki.pl

Edited by geek22

uwielbiam te pytania - komu, czym sie ta osoba interesuje, co lubi... takie to abstrakcyjne pytanie "co dac w prezencie".

ale tak na marginesie - najbardziej uniwersalne to sa abonamenty albo certyfikaty na jakies rodzaje rozrywki

Zdziwiona jestem, że jeszce nikt nie podsunął jakiegoś pomysłu z biżuterią, która zawsze, ale to zawsze się sprawdza. Co powiesz może na taki naszyjnik https://www.beller.pl/naszyjniki/126-classic-zloty-naszyjnik-n-12.html? Skromny, ale ładnie się prezentujący. Nie raz uda sięgo dopasować do każdej suienki lub kreacji. Myślę, że to strzał w dziesiątkę XD

• Downvote 2

34 minuty temu, risk napisał:

Niektórzy robia sobie bardzo drogie prezenty. My wychodzimy z dziewczyna z założenia,ze nie ma sensu sobie kupować takich drogich rzeczy ponieważ coś takiego lepiej jest kupować sobie jednak samodzielnie. Dajemy sobie na rożne okazje jakieś pierdoły. Czy po prostu organizujemy sobie wyjście do kina czy do jakiejs knajpy aby dobrze zjeśc. 

W ilu tematach będziesz jeszcze tak bezsensownie nabijał posty???

29 minut temu, Tomekwck napisał:

Zbliżają sie Walentynki. I u mnie będzie raczej standardowo

Zamierzam zamówić dla mojej dziewczyny kwiaty w kwiaciarni

Poza tym idziemy razem do restauracji na kolację. 

Ile jeszcze takich idiotycznych postów walniesz? Próbujesz podnieść sobie reputacje?

Mój facet lubi dostawać praktyczne prezenty. I takie staram się mu dawać. Unikam dawania tak zwanych pierdostółek, z ktorymi potem nie wiadomo co robić i zajmują jedynie miejsce na półce. Polecam

skarpetki

porządny krawat

sportową koszulkę, ewentualnie bluzę  https://www.braggashop.pl/bluzy-prosto-cat-32 ( warto tutaj isć w jakość i celować w bluzy od prosto albo od Pit bull west coast, bo wytrzymają na pewno dłużej niż to co jest dostepne w sieciówkach).

Edited by kajekmetr