Skocz do zawartości
neomagnet

Lcd 19" - Co Wybrac?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Chcę kupic jakis dobry monitor lcd za ok 1100zł (górna granica). Nie mam pojęcia co wybrać, interesuje mnie coś dobrego 19" (moze byc większy). Monitor będzie do gier i do filmów.

Pozdro

 

 

Edit: Zapomniałem dodac ze dobrze gdyby monitor miał złącze DVI i kabel w zestawie.

Edytowane przez NeoMagNeT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HP LP1965, na matrycy MVA lub PVA (roznie to bywa), wydaje mi sie lepszy wybor niz iiyama na TN...

http://www.tre.pl/index.php?docid=stowar&id=52671 1194zł, od 5 grudnia ma byc dostepny z powrotem wiec luz ;>

dokladniejszy opis monitora i zdjecie masz na siriusie: http://www.sirius.pl/komputery/towar_wyszu..._19_LP1965.html

Edytowane przez mlodass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety, ale jedyna jezscze rozsadna propozycja w tej cenie to niedostepny nigdzie Benq FP91GP, mozesz zaczekac/pozyczyc/cokolwiek, nic tanszego nie ma, no jest jeszcze HP L1955 na matrycy MVA..

 

aha i ten HP co podałem to na tre.pl kosztuje 1190 wiec nie ponad 1200 :>

moze po nowym roku cos stanieje, teraz monitory jakby nie patrzec sa drozsze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, znalazłem kase i zdecydowałem się na tego HP, chciałbym jedynie się dowiedzieć jak jest z gwarancją na bad pixele (jaka jest długa)?

 

Aha, na stronie producenta znalazłem takie coś: Typ technologii wyświetlania: Aktywna matryca TFT (thin film transistor). To na jakiej on jest matrycy??

Edytowane przez NeoMagNeT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitor się nazywa LP1965 i stosowane są w nim dwa rodzaje matryc M190EG01V.0 AUO lub LTM190E4-L32 Samsung, więc technologia matrycy może być MVA lub PVA w zależności od tego, jaka matryca będzie użyta.

jeden osobnik z forum.mva.pl wyslal maila do hp i taka odpowiedz dostal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...