Skocz do zawartości
MaCZq

Prawie Nie Reagujący System...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przejzalem wiekszosc tematow, lecz nie znalazlem odp na swoje pytanie. Mianowicie: jak co wieczor wylaczylem kompa, nic nie zmienialem. Nastepnego dnia spotkala mnie nie mila niespodzianka. Przy probie logowania, system stanął. ładował się, ale jakbymym pracowal na P I. Musze dodac, ze te czarne kienko i niebieski pasek smigaja mi w normalnej predkosci, problemy zacyznaja sie przy logowaniu. Nie udaje mi sie uruchomic w normalnym trybie windowsa. Jedynie na awaryjnym, po czekaniu 5 minut system sie laduje. Niestety praca na nim nie jest mozliwa, kazde wlaczenei folderu, otwrcie menu Start trwa 30-60 sek, windows ma spozniony zaplon :mur: Nawet nie jestem wstanie nic pogrzebac windowsie, bo zrobienie czego kolwiek graniczy cudem, predzej moja cieprliwosc sie wyczerpie. Wszystkie objawy sklaniaja mnie to twierdzenia, ze cos jest nie tak z pamiecia, bo nawet przy przesuwania okienak folderu ejst charakterystyczne "skakania". Nawet udalo mi sie wlaczyc menadżera, okazalo sie, ze ledwie 10% procesora jest zluzyte i okolo 60mb (na 512) pamieci. Mimo to wszystko dziala zabojczo wolno. Nie mam pojecia co moge zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój brat tak miał.

 

 

Chwycił tak na oko z 300 spywaru i adwaru. Search&Destroy Ci to usunie (pobieżnie).

 

 

Format C:/s, od nowa instalka, windows sp2, kasperksy antywirus. Przenieś ważne dane na drugą partycję i go.

 

 

Tutaj nie ma co ratować, chyba że masz procek przegrzany, chipset.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasyfienie -> watpie, wczesniej dzialal bezproblemowo

wczoraj troche odkurzylem kompa i nawet sie uruchomil szybko, tylko jak juz sie zalogowal to programy do traya nie chcialy sie zaladowac,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...