Skocz do zawartości
Gość galaxy

Ati Robi Ukłon W Strone Starych Blaszaków?

Rekomendowane odpowiedzi

Patrze sobie po internecie iii widzie że ceny na agp wachaja sie od 320 dolarów do 400

http://www.shopbot.com.au/p-35893.html

Drogo niestety, a liczyłem na cenę poniżej 1000 zł :(, chyba ATI znowu nie zrobi karty która da konkurencji popalić, tylko kartę która pokaże że ATI jest w tym segmencie cenowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogo niestety, a liczyłem na cenę poniżej 1000 zł :(, chyba ATI znowu nie zrobi karty która da konkurencji popalić, tylko kartę która pokaże że ATI jest w tym segmencie cenowym.

I taka też będzie, w niemczech wersja 512mb - http://computer-fitzek.shops4ecommerce.de/...amp;pr=MjM4LjIw

 

zaokrąglając euro do 4zł wychodzi poniżej 1000 - porównywałem też ceny szafirów w tym sklepie z naszymi i średnio są droższe w .de o jakieś 200pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na stockowym bartonie 2500+...

Czy ty naprawdę się nie wstydzisz się tego pisać? :mur: W tej chwili bierz się za oc i bez "lajtowego" 2,2-2,4GHz nawet się tu nie pojawiaj, dobrze że ktoś inny tego nie zobaczył bo dopiero byś dostał op... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już długo jestem na forum i wiele osób zna mój problem z bartonem (przynajmniej tak mi się wydaje). Próbowałem wszystkiego i się nie podkręca, dlatego jest stockowy. "Chlopie bez nerw". :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki nie skojarzyłem, sam miałem prawie nie kręcącego się GF6600GT i wiem jakie męki przeżywasz, przyjmij moje najszczersze przeprosiny :( Nie mniej nie czułem że moja karta jest w jakiś poważny sposób spowalniana przez 2400+ @ 2,2GHz tyle że w moim przypadku w 2k5 max wyrabiałem ledwie 3500 co, zważywszy na lipne zegary karty nie odbiegało mocno od normy, a jeszcze dodając do tego qltowego ECS K7S5A było wynikiem wręcz rewelacyjnym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam prawdopodobnie zakupić tę karcioche i dziwie się dlaczego 7800GS jest droższy od tego radka :mur: .... Ile W zabiera X1950PRO ? Tam w tescie jest chyba coś o długości karty, wie ktos coś na ten temat?

Test powercolor ma fajne chłodzenie odrazu :)

Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam prawdopodobnie zakupić tę karcioche i dziwie się dlaczego 7800GS jest droższy od tego radka :mur: .... Ile W zabiera X1950PRO ? Tam w tescie jest chyba coś o długości karty, wie ktos coś na ten temat?

 

Poniekąd - tam jest podana wielkość pudełka w którym jest ten egzemplarz: 265x165x60mm. Wiadomo, że ma 11cm wysokości :)

Około 219W ( http://70.84.187.178/en/forums/showpost.ph...mp;postcount=19 )

Edytowane przez Shake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem nowym użytkownikiem waszego forum. Od kilku dni śledzę ten temat ponieważ zamierzam kupić Radeona x1950 Pro Agp w styczniu. Skoro już wspomnieliście od mocy pobieranej przez kartę i zasilaczach to mam pytanie: Obecnie posiadam taki zasilacz, jestem ciekawe czy uciągnie on tę karę graficzna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie powinno być problemów, pozatym kupe ludzi jedzie na słabszych zasiłkach mając lepszy sprzęt więc wątpie że ta karta bierze 200W........ @TasMan jaka reszta sprzętu?

Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie było x1950pro test co ciekawe to czasem ten powercolor dostaje od szafira AGP który ma 512GDDR3, cały czas nurtuje mnie pytanie czy Accelero 2 wejdzie na tą karte, niby identyczna budowa :D co PCi-E (elementy na pcb)

Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie powinno być problemów, pozatym kupe ludzi jedzie na słabszych zasiłkach mając lepszy sprzęt więc wątpie że ta karta bierze 200W........ @TasMan jaka reszta sprzętu?

Ok dzięki za odpowiedź, a moj sprzęt to:

Athlon XP Mobile 2500@2200 Mhz - ustawiam w zależności od tego ile potrzebuje

Mobo: Epox 8RDA3+ Pro

Ram: 2x Twinmos 2,5CL 400 Mhz w Dual Chanel plus dodatkowe 256 MB 400 Mhz 3 CL

 

Zastanawiam się czy tego nie sprzedać i nie przesiąść się na PCIE a alternatywa dla sprzedania tych podzespołów jest kupienie jakiejś dobrej karty na AGP i poczekanie aż ten sprzęt w całości się zestarzeje w niezmienionej juz konfiguracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość galaxy

Chyba nie było 2441023[/snapback]

Chyba nie było x1950pro test co ciekawe to czasem ten powercolor dostaje od szafira AGP który ma 512GDD3, cały czas nurtuje mnie pytanie czy Accelero 2 wejdzie na tą karte, niby identyczna budowa :D co PCi-E (elementy na pcb)
Szczeże to myślałem że będzie gożej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kickboxer

tak dalej pojdzie to zobaczymy jakis low end dx10 na agp

 

czemu narazie w polsce na agp sa karty z 512 mb pamieci

wersje 256mb napewno beda 70-80zeta tansze a roznica naprawde niewielka jezeli ktos nie grywa w rozdzialkach wiekszych od 1280x1024

Edytowane przez kickboxer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za odpowiedź, a moj sprzęt to:

Athlon XP Mobile 2500@2200 Mhz - ustawiam w zależności od tego ile potrzebuje

Mobo: Epox 8RDA3+ Pro

Zmien to :-P ta grafa sie bedzie nudziła B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniekąd - tam jest podana wielkość pudełka w którym jest ten egzemplarz: 265x165x60mm. Wiadomo, że ma 11cm wysokości :)

Około 219W ( http://70.84.187.178/en/forums/showpost.ph...mp;postcount=19 )

Kilka stron dalej w tym samym wątku ( http://70.84.187.178/en/forums/showthread....ge=16&pp=10 ) niejaki "Buhntz" podaje linki do róznych testów i opracowań z których wynika zużycie na poziomie max 66W w 3d (w tym jakieś 60W = ~ 5A na lini 12V) Co prawda w większości dotyczą one wersji PCI-E ale w AGP powinno być bardzo podobnie ...

... więc mam nadzieję, ze mój Fortonik 350MDN (z 19,5A na 12V) pociągnie bez problemów ;-))

 

Przy okazji - proszę o radę .. czy przy uzytkowaniu monitora o rozdzielczości natywnej 1650x1080 i kompie na 2x512MB RAM'u koniecznie muszę się pakować w kartę z 512MB pamięci czy też w wersji z 256MB (jak juz sie takie pojawią na polskim rynku) będę w stanie grać z podobnymi wynikami (+-10%) przy takiej rozdzielczości ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zauważyłem :P pozatym absurdalne było by gdyby 219W ciągnął :lol: :lol: Mam tabele pokazane jest że ok 65W. Co do tej twojej rozdziałki to jest ona dość duża i myśle że 512 się przyda jeśli będziesz grał w gry typu G3, Oblivion itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zauważyłem :P pozatym absurdalne było by gdyby 219W ciągnął :lol: :lol: Mam tabele pokazane jest że ok 65W. Co do tej twojej rozdziałki to jest ona dość duża i myśle że 512 się przyda jeśli będziesz grał w gry typu G3, Oblivion itp.

Może te 219W dotyczyło całego systemu ? choć z kolei to trochę mało ...

Szczerze mówiąc niewiele gram (prawie wcale ;-)) ale może też dlatego, ze nie mam na czym (Ati9550 64bit -pozyczony ;-))) ... najprawdopodobniej jak juz to jakieś łatwe "wyścigi" typu NFS Carbon itp ...

Czy gdzies można poczytać miarodajne porównanie podobnych kart z 256 vs 512 RAM'u ? najchętniej w rozdzielczości jw ew. 1600x1200 ...

Bardziej będzie używany do programów 3d ... Kupiłem jakiś czas temu TrueSpac'a w wersji 7.1 i na obecnej karcie nie da się pracować ... (program renderuje w czasie rzeczywistym) ... więc coś szybszego muszę kupić ...

Edytowane przez Vonda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...