Skocz do zawartości
Errorx

Notebook Do Www, Muzyki, Troche Gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Poszukuje notebooka w cenie do ~4500 zl i mam troche metlik w glowie.

Wiem ze zaraz obok jest podobny temat ale jego autor daje pokaz skrajnej niesamodzielnosci i nikt juz tam nie zaglada.

Moje wymagania:

-procek Core2Duo

-1GB ram

-grafa przynajmniej x1400/gf7400 (generalnie zeby wydajnosc byla wieksza niz radka 9800 w moim desktopie)

-w miare solidne wykonanie (acer odpada)

-matryca 14.1" - 15.4"

-praca na baterii > 2h

-bluetooth

 

Rozwazam:

 

 

oraz

taki LG

z tym ze tak naprawde niewiele o nim wiadomo i jest BIAŁY (yuh). Poza tym srednio mi pasuje logo LG na klapie (do LG nic nie mam ale raczej malo prestizowe jest Dołączona grafika )

 

Idealem bylby lapek z x1600 ale za taka cene raczej nie znajde (chyba ze sie myle). Wiem ze jest Benq ale jakos mi on nie pasuje, zreszta ma tylko CD.

 

Wszelkie inne propozycje mile widziane

 

Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc

Edytowane przez Errorx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x1450 to delikatnie poprawiony x1400,ktory jak powszednie wiadomo mial pamieci 128 bit :) Btw.Watpie,zeby ktoras z podanych przez Ciebie graf byla w praktyce szybsza od 9800.

PS.ciekawe,czy jest rzeczywiscie dostepny

Ja bym taki pewny nie byl. O ile sie orientuje Benq montuje nawet x1600 64bit wiec reguly nie ma. Poza tym F2j z x1400 wg tej recki robi 1670p w 3dmarku 05 a LG z x1400 w tej 2100 w 05 wiec cos ewidentnie jest na rzeczy bo reszta konfigu raczej podobna.

 

Idealny prawdopodobnie dla mnie bylby prawdopodobnie asus A6Je ale w polsce go nie ma... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Toshiba a100-847 za 4700? http://www.mobilworld.pl/produkt/satellite...php?2,1,20,,964

z czasem mozna dokupic kostke ramu

 

tez szukam czegos w tej cenie i zdecydowalem sie wlasnie na ta Toshibe

Myslalem o tej toshibie ale czytalem ze ona ma max 2h na baterii jak sie baaardzo postarac - troche mnie to odrzuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, a ile chcesz pociagnac na baterii na core2duo?

>2h? tzxn 2:05?

jezeli chcesz aby czasy pracy na baterii siegaly blisko/ponad 3h to rozejrzyj sie za czyms na Pentium M

Niekoniecznie może wystarczy tylko wolniejszy procek

 

Intel Core 2 Duo T5500 - 1,66 GHz - 2 MB L2 Cache - 25 W

Intel Core 2 Duo T5600 - 1,83 GHz - 2 MB L2 Cache - 25 W

Intel Core 2 Duo T7200 - 2,00 GHz - 4 MB L2 Cache - 49 W

Intel Core 2 Duo T7400 - 2,16 GHz - 4 MB L2 Cache - 49 W

Intel Core 2 Duo T7600 - 2,33 GHz - 4 MB L2 Cache - 49 W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Contradanza te dane masz z notebookchck ?

Zobacz na storne intela ... sa zupelnie inne ;)

 

Wszystkie C2D maja 34W ;) (65W maja concore wiec miedzy nimi a meromami nie moze byc tylko 16W roznicy ;) )

 

http://processorfinder.intel.com/List.aspx...c=&OrdCode=

Edytowane przez baxxxio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja też stoję przed identycznym wyborem przy identycznym stanie kasy.

W sumie zastanawiam się nad Toshibą A100-192 (ATI x1600, RAM 512, HDD 100, CoreDuo 2 Ghz) za mniej więcej 4050 PLN a HP Pavilion dv6140 (nV7400, RAM 1 GB, HDD 120 GB, CoreDuo 1,73 Ghz) za mniej więcej 4400 PLN i też mam zagwozdkę. Dokładać 350 zł i mieć więcej RAMu, HDD, kamerkę i mikrofon ale za to słabszą grafę ? Pograć od czasu do czasu lubię, głównie w FPP sprzed 1-2 lat - typu MoHaa, CoD itp.

RAM i HDD mogę wymienić, z prockiem i grafiką już gorzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, delikatna zmiana sytuacji. dostalem nieoczekiwany cash boost i mam teraz max 5,5k i chyba zdecyduje sie na Asusa F3JP, myslicie ze to dobry wybor w tej cenie? Mnie sie wydaje ze tak ale chcialbym jeszcze zasiegnac jakiejs opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...