Skocz do zawartości
romek

[artykuł]: Galaxy Masterpiece - Dwurdzeniowy 7900gt

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zajmiemy się kolejną ciekawą pozycja firmy Galaxy, a mianowicie Galaxy Masterpiece Dal Core 7900GT. Jest to dwurdzeniowe rozwiązanie oparte na jednym PCB. Nie jest to więc Geforce GX2. Jest to rozwiązanie przypominające wcześniejsze podwójne 6600GT i inne rozwiązania, które prezentował już Gigabyte i o ile mnie pamięć nie myli Asus. Czy start Galaxy pośród dwurdzeniowych kart będzie równie udany jak ich poprzednie produkty? Zapraszam do przeczytania recenzji.

 

Dołączona grafika

Pełna treść artykułu pod tym linkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od siebie dodam, ze nawet c2d@2,8ghz skutecznie zamula SLI z 7900GS a co dopiero a64.

 

sam na nizszych taktach grafik i posiadajac tylko 2*256mb na grafe oraz po 20 potokow mialem nieznacznie lepsze wyniki niz Chaos.

 

 

moze pora pomyslec o skolowaniu platformy testowej dla osoby, ktora sie bedzie zajmowac testowaniem grafik, bo takie testy pomaly przestaja miec sens, bo reszta platformy zaciaga hamulec reczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spozniona ta karta jest o dobrych pare miesiecy. Watpie czy zyska jakaskolwiek popularnosc ;)

jakys przeczytal recke do konca wiedzialbyś ze jej jeszcze nie ma nawet dostepnej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co nie zmienia faktu, ze za pozno ja (karte) wypuscili (nie chodzi o to, ze recka za pozno - bo pewnie tak to zrozumiales).

jesli ma kosztowac 2000zl to hm.. nie wroze jej nic dobrego.

hehe ..

dobrze zrozumialem ;]

 

bo jak mozna pisac ze za puźno karte wypuścili jak jeszcze jej nie wypuścili ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recka tej karty była 2 miesiące temu na egiełdzie:

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=1943

O ile pamiętam nic tam nie pisali, że to jakiś egzemplarz testowy?

Mam pytanko do jednego testu: "Oblivion - 1280×1024, Detale na Maximum, AAx2 = w pełni grywalne (45-50fps)"

Detale max, czyli HDR również włączony? Z tego co wiem, to AA+HDR obsługuje dopiero G80 (mowa o Nvidii)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam nic tam nie pisali, że to jakiś egzemplarz testowy?

Pierwsze zdanie po wstępie...

Już na samym początku pragniemy wyraźnie zaznaczyć, ze jest to jeszcze wersja karty przedprodukcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recka tej karty była 2 miesiące temu na egiełdzie:

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=1943

O ile pamiętam nic tam nie pisali, że to jakiś egzemplarz testowy?

Mam pytanko do jednego testu: "Oblivion - 1280×1024, Detale na Maximum, AAx2 = w pełni grywalne (45-50fps)"

Detale max, czyli HDR również włączony? Z tego co wiem, to AA+HDR obsługuje dopiero G80 (mowa o Nvidii)?

a dobra uwaga .. hdr byl właczony .. AA wyłoczne ... zapomnialem ze musialem wylaczyc AA ;]

ale wpadka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakys przeczytal recke do konca wiedzialbyś ze jej jeszcze nie ma nawet dostepnej ;]

 

Mozliwe, w recenzji w kazdymrazie nie jest sprecyzowane "- Dostępność (karta niedostępna w Polsce)". Ne wnikalem glebiej czy jest dostepna za granica, bo jak napisalem karta nic szczegolnego za ta cene nie prezentuje. Zanim 2 raz zaczniesz wytykac bledy to sam doczytaj do konca ;)

Edytowane przez tyr83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...