Skocz do zawartości
nalewator

San Diego + X1950pro + Asus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W związku z tym iż znalazlem kupca na swoje stare graty:) przymierzam sie do upgradu kompa. Komp ma służyć głównie do

gier. Niestety na C2D nie wyrobie, dlatego biorę taki config pod uwage:

 

 

procek A64 San Diego 3700+ OEM + Fryzjer 64 ---- 335pln

płytka Asus A8N SLI SE ------ 315pln

grafa ASUS Radeon x1950pro ------ 715pln

 

 

I tutaj moje pytanie czy ten config będzie działał bezproblemowo (oczywiście po oc).Czytałem ,że płyty ASUSA na NF4 nie bardzo sie lubią z

kartami ATI. Ile w tym prawdy???

Interesuje mnie gra w rozdziałce min 1280x960. Aha oprócz tych elementów co wymieniłem reszta zostaje ze starego kompa.

 

Wszelki zmiany i sugestie mile widziane :) (oczywiście w tym przedziale cenowym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o zasiłke to jestem akurat spokojny bo ciągnie krecone C2D + 1900XTX + inne duperele nie ma proplemu:) Miałem tylko wątpliwości co do płytki i grafy czy sie nie bedą "żarły" ?? Zasilator kupowałem bezpośrednio u Zenfiista (przy mnie go obciążał ) tak ,że zasiłka wyrobi napewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO pierwsze to kasy nie starczy :( Musiałbym dodatkowo memki kupic min 1GB jakieś dobre coby min 800 robiły. A robie upgrade kompa z myślą głównie o grach (do innych rzeczy wystarczy mi w zupełności to co mam) . Po drugie myślę że jednak C2D E6300 @ 2.8-3GHz + 7300GT bedzie w GRACH słabszy niż SD 3700+@ 2800 -3000GHz + x1950pro .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze bedzie dylemat czy c2d czy jakis atlonisz

 

mialem proca na lga myslalem ze sobie rozbuduje w przyszlosci (jak to kupowalem) ale intel ma to do siebie ze podstawka ta sama a chipsetow pelno i zeby obsluzyc c2d trza zainwestowac w min w i965(no cyba ze jakies i945 z nowszych rewizji)

 

athlony te juz nie stanieja , latwo je sprzedac wiec dlaczego by nie brac tego SD?

 

jak lubisz se pograc to jak dla mnie dobry bedzie SD + x1950

moze keidys dorwies jakiegos x2 i bedzie jeszcze lepiej

 

a huntkey to sie bedzie nudzil:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie macie racej ten san diego jak go podkrecic bedzie wydajny ;) E4 sie wysmienicie kreca po 3 GHZ na standard vcore... do tego dobra grafa x1950pro... hmm ;) w kazda gre bedziesz mogl zagrac :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam taką konfiguracje z ta róznicą ze zamiast nf4 mam xpress 200 cf. w konfiguracji A64 4000+ san diego, radeon x1950pro, asus a8r-mvp - zadnych problemów + dodatkowy bonus w postaci crossfire tyle ze wszystko na default

Co do o/c to sie nie wypowiem.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...