Skocz do zawartości
woj84

Pliki Pdf Zabezpieczone Przed Kopiowaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję wydrukować fragment tego textu + obrazki (do szkoły):

http://bip.szczecin.uw.gov.pl/bip/files/9A...BB/007-2006.pdf

 

Tylko te pliki są jakoś zabezpieczone, nie daję rady tego skopiować, ani nic :mur: . Ktoś ma jakiś pomysł, używam Adobe Reader 7.0 Czy to wina programu? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety się nie otwiera :( informuje że uszkodzony plik itp.

 

Straszna kicha, potrzebuję kilkanaście stron i nie da rady tego wydrukować. A całość kosztuje prawie 30 zł.

A wydrukować nie można bo "kiedyś nie było potrzeby publikacji takich dzienników" jak to mówi Pani z urzędu :angry:

 

No nic, wielki dzięki chłopaki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.train.pl/pietia/UP/purepc.rar

 

format doc

 

Nie działa mi ten link, nie wiem czemu.

 

@Pietia, jak byś mógł wyjaśnić jak to zrobiłeś będę wdzięczny, bo mam jeszcze kilka plików do przerobienia (a nie chciał bym za każdym razem zawracać tu głowy):

2416452[/snapback]

Hmm, ja wszedłem w File -> Document Properties -> Security, ustawiłem "No security" i można teraz kopiować tekst, drukować, etc...

 

Nie ma u mnie takiej opcji :huh: której wersji programu używasz?

 

 

EDIT:

 

Wielkie dzieki dla wszystkich którzy chcieli mi pomóc. A szczególne dla użytkowników którzy podesłali cenne wskazówki na PW. To co chciałem wydrukowałem :)

 

Pozdrawiam :-D

Edytowane przez woj84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...