Skocz do zawartości
zioper

Wspolny Internet Miedzy Mac I Pc.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

Mam nastepujacy problem...

Jest to problem z internetem...

Otoz od niedawna ma nesotrade 2MB/zek (modem ZXDSL 852), modem jest zainstalowany na komputerze macintosh firmy apple na systemie 10.4.

Przy wlaczeniu na macu udostepniania internetu przez karte bezprzewodowa niby wszytsko ok... Ale na swoim PC podpiac sie do neta nie da... Moj komputer siec widzi.. Przy probie polaczniapyta a haslo... Wpisuje haslo (128bit WEP) ale wtedy program jakby nie reaguje i nie podlacza sie do sieci/maca/internetu... Ma kto pomysl jak to rozwiazac?? PODLACZENIE NEOSTRADY PO PC NIESTETY NIEMOZLIWE!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mac nie ma zrobionej autoryzacji po mac'u ? (w sensie po adresie fizycznym) Bo z tego co piszesz to by nawet pasowalo zachowanie windowsa, apple korzysta z kart na ukladach atherosa ktore bez wiekszych problemow obsluguja filtrowanie po mac'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobny temat to napisze tutaj moj problem. wczoraj przyjechal moj znajomy wloch i przywiozl ze soba macBooka.. chcialem mu zapodac internet na to ale wlasnie wtedy pojawil sie problem. nie znam sie na mac-osie totalnie.. na kompie w domu jest xp z neostrada i chcialem mu ja udostepnic po kablu ale sie udalo.. nie wiem co mu tam pisalo bo bylo po wlosku :huh: ale podobno o jakies haslo go prosilo ..czy ktos sie zna i moglby mi wytlumaczyc czy jest mozliwe udostepnienie polaczenia internetowego na maca? jesli tak to w jaki sposob?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...