Skocz do zawartości
srekal34

Jaki zegarek?

Rekomendowane odpowiedzi

takie małe pytanie - wskażowki "świecą w ciemnosci" ? i co to za model puszki

 

bo dosc fajnie wygląda

 

Tia, jak się naświetli.

EFR-539RB-2AER

Ja to bym raczej zapytal, czy idzie z niego godzine odczytac, bo tyle tych wskaznikow/wskazowek, ze nie wiadomo na co patrzec ;) (aby nie bylo, jestem zwolennikiem standardowych zegarkow, a nie uposledzonych el. namiastek)

(...)

 

Daje radę. Białe/żółte wskazówki dość kontrastują z resztą [ciach!]lnika na tarczy ;)

To ja mam pytanie. Szukam zegarka na co dzień wymagania:

 

-chronograf

-czarny

-bransoleta

-do 1K zł

 

Jest kilka Casio Edifice np.

 

 

 

ale jednego Edifice już mam wiec chętnie sprawiłbym sobie coś innego.

No też myślałem o czarnej bransolecie ale odrzuciła mnie myśl o przecieraniu się i białych rysach.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co sądzicie może na temat tego zegarka od firmyAdriatica? Mianowicie szukam dla siebie obecnie jakiegoś eleganckiego klasycznego zegarka na bransolecie. INteresują mnie głowine zegarki szwajcarskie ( już dwa japońskie mam tak wieć wolę szwajcarski dla odmian). Zegarek na bransolecie z mechanizmem kwarcowym.

http://www.zegarmistrz.com/Adriatica_meskie-k202-0-3-default.html

300_300_productGfx_daf1f87a6ca23575d8084

Edytowane przez geek22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kk001 napisał:

Skoro ma być na bransolecie, do 500 zł to myśle ,że zegarki casio damskie na bransolecie będą odpowiednie. Są bardzo eleganckie więc bez problemu znajdziesz odpowiedni model dla siebie. Tylko Casio-rozmawiasz z ich wielką fanką 

kolejny spamer....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeca to forum zdycha od ponad  roku  :/   moderacja z totalnej opozycji chyba albo jeszcze gorzej z  nowoczesnej.

Może by ktoś to forum  kupił zrobił reboota  i  przywrócił do dawnej świetności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2018 o 16:53, Luksusowy napisał:

Ja polecam zegarki casio. Budowa zegarka jest niezwykle ważna i od niej zależy jego użyteczność, a zegarki Casio są wykonane z bardzo dobrych materiałów. Zwłaszcza te G-shock.

 

Dnia 19.07.2018 o 10:46, kk001 napisał:

Skoro ma być na bransolecie, do 500 zł to myśle ,że zegarki casio damskie na bransolecie będą odpowiednie. Są bardzo eleganckie więc bez problemu znajdziesz odpowiedni model dla siebie. Tylko Casio-rozmawiasz z ich wielką fanką 

Miałem 2-3 zegarki Casio (różne modele), co prawda męskie, cyfrowe (nie mechaniczne)  i  wszystkie sporo spieszyły (od okolic 20 sek/miesiąc do okolic 30 sek/miesiąc - sprawdzone wg. atomowego zegara przez internet). Także Casio pod wzgl. dokładności, to bieda z nędzą. Gdyby to był chiński no-name za 20PLN, to bym jeszcze zrozumiał, ale markowy sprzęt nie ma prawa być tak niedokładny!

Dla porównania mam/miałem jeden model TIMEX i spieszy mi tylko kilka sek/miesiąc - także jest wielokrotnie bardziej dokładny od CASIO.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zegarek Seiko Automatic 5 i złego słowa o nim nie powiem. Chociaż już przez 5 lat szkiełko nadaje się do wymiany bo jest porysowane ale to norma gdy zegarek nosi sie do pracy i czasami w trudnych warunkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...