Skocz do zawartości
srekal34

Jaki zegarek?

Rekomendowane odpowiedzi

[...]

A teraz górna półka:

Dwa modele Junghans:

Pierwszy

Drugi

Uwierz mi, to nie jest górna półka 8O

Shafa: http://www.zegarki.krakow.pl/zegarki/1/IWC...%20Complication

No ale powiedzmy, że target na tai zegarek jest mocno okrojony, więc górna półka to tak >25k :) Chociaż to zależy. Ale akurat uważam, że te co podoałeś do 2k to wcale nie jakieś rewelacje. Bo La Coste sama zegarków nei robi, tylko na ich zlecenie po czym je brandują i płacisz za logo, a nie za zegarek. Bo producent sprzedaje powiedzmy jakiś mechanizm trochę taniej niż by sprzedawał pod własną marką, po czym np. La Coste, Gucci, CK itp. też musi mieć kawałek tortu i podnosi cenę. Więc sam zegarek nie jest tyle wart. Ale to kwestia tego czy chcemy mieć DG na ręce dla szpanu, czy lepiej mieć Tissot'a, maurice Lacroix. Bo znawca bardziej doceni te dwa ostatnie niż pierwszy.

 

I nie uważam, żeby to było coś złego wydawać dużo na zegarek, jeśli kogoś stać i nie jest to obarczone poświęceniem typu: rodzina nie dojada, zalegam z płatnościami, odcięli mi gaz, prąd, wodę, to czemu nie. Zegarek wiele mówi o właścicielu. I wcale nie mam tu na myśli zegarków po parę-, paręnaścietysięcy. Dobrze dobrany, ładny, skromny np. Vacheron Constantin, czy nawet prosty Tissot, będzie lepszy niż sikor na pół łapy jak Rolex, mimo, że będzie 10 razy tańszy.

 

A i jeszcze a propos

Czy wydałbyś na zegarek tyle ile np na laptopa?

Zależy jakiego ktoś chce mieć laptopa 8O

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tony Soprano cena tego zegarka to 678300,00 zł ? Czy też się mylę i cena jego to 300zł ?

 

Bo jeśli ta pierwsza to dałeś przykład nieziemski luksusu 8O

 

Jin* a laptop to tak do 3,0-3,5 tyś zł jest już na obecne czasy wystarczająco zaawansowany 8O, a jak ma służyć tylko do podstawowych czynności to taki do 1,5 tyś zł wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tony Soprano cena tego zegarka to 678300,00 zł ? Czy też się mylę i cena jego to 300zł ?

 

Bo jeśli ta pierwsza to dałeś przykład nieziemski luksusu 8O

Cena tego zegarka to 678'300 zł, czyli Sześćset siedemdziesiąt osien tysięcy trzysta złotych. I bywają droższe. 8O bo to tylko 200 000 Euro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowałbym zegarka 8O

 

Mam atlantica i jestem z niego bardzo zadowolony ( klasyczny stalowa brasoleta czarna tarcza )

 

Potrzebuje cos koniecznie na skórzanym pasku najlepieje prostokatnego, w miare nie malego 8O

 

Cena do kolo 600 zl :)

 

jakis Seiko moze sie trafi ? Diesel ? czy co kolwiek innego byle dobra firma i ten max 600 zl

 

oczywiscie czarna tarcza lub jakas ciemna...

 

EDIT: Cos w style tego moze to bedzie nawet ten :

 

http://www.allegro.pl/item427310268_seiko_...lata_edawo.html

Edytowane przez Dandek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki POMOCY !!!

 

Musze miec taki zegarek ! juz zdecydowalem 8O musze miec taki zegarek jak ten kolo zalaczam zdjecia ktore dzisiaj zrobilem na wykladzie kolesiowi z tym zegarkiem :)

 

 

Prosze o pomoc w znalezieniu tego zegarka szukam juz od 5 h i nic 8O( prosze o pomoc moze wy zobaczycie cos charakterystycznego na tym zegarku...

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Aviatora znalazlem ale tez mi cos z tym sekundnikiem nie pasowalo... ale to chyba ten... to zdjecie duzo przeklamuje gdyz jest z komorki robione

 

EDIT: BTW Kupilem Seiko premier 8O

 

 

http://www.minuta.pl/x_C_I__P_7515407-7510...LP_5__LN_9.html

 

taki tylko na skorze a nie na bransolecie 8O

Edytowane przez Dandek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Znów ja.

Zegarek do ok 100 zł (20 zł więcej może). Wymagania? Metalowa koperta, nie psujący się. Otwarty na większość propozycji.

(poprzedni nabytek Casio AW-80D to był złom. 2 koperty podczas roku funkcjonowania...)

Edytowane przez kojeczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez obrazy ale za 100 zl to mozna kupic wyrob zegarkopodobny

 

oprocz casio nic ciekawego w tej cenie nie znajdziecie

dałem rowno setke, mam na niego papiery, rocznik 76 ;d

 

Dołączona grafika

Edytowane przez meeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić zegarek, raczej któryś z poniższej listy. Kwota do wydania to 600zł. Ale mam pytanie, który z poniższych zegarków Wam podoba się najbardziej?

 

Festina

Festina

 

PS: jak macie inne swoje typy to podajcie mi je.

Ostatnio tez kupilem Festine i ta czarna byla jedna z dwoch, ktore bralem pod uwage. Jednak pomimo, ze lubie duze zegarki to ona wydala mi sie OLBRZYMIA i wzialem ostatecznie takie cos:

 

Dołączona grafika

 

Ale to i tak do koszuli czy garniaczka, bo na codzien i po miescie to...

 

mudman_black.jpgMudman0G9000_1V_pic9.jpg 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam zegarka w przedziale cenowym 150 - 200 pln. Czarna tarcza, skórzany pasek, ze wskazówkami, bez zbędnych bajerów. Dobrze by było, jakby pasował i do garnituru i na uczelnie 8O

 

coś w ten desen, http://allegro.pl/item476371873_markowe_ze...ss.html#gallery

Edytowane przez gni0tek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam zegarka w przedziale cenowym 150 - 200 pln. Czarna tarcza, skórzany pasek, ze wskazówkami, bez zbędnych bajerów. Dobrze by było, jakby pasował i do garnituru i na uczelnie 8O

 

coś w ten desen, http://allegro.pl/item476371873_markowe_ze...ss.html#gallery

Akurat tak się składa że pół roku temu również w Bigbenie kupowałem Timexa - kierowałem się tymi samymi argumentami co Ty.

Wybór padł na - TIMEX Indiglo Dołączona grafika

Bez zbędnych bajerów. Spora tarcza, świetnie prezentuje się na ręce zarówno w ubraniu casual jak i wszelakie garniaki. Jego szybka się nie rysuje (wiele razy przez przypadek przytarłem o ścianę tudzież inny materiał - i nie ma najmniejszej ryski) a jeśli chodzi o dokładność to ostatnio obliczyłem że spóźnia się o NIECAŁĄ sekundę tygodniowo co nam daje ok 49 sekund rocznie - myślę, że jak na zegarek za 165 złotych to świetny wynik. Polecam 8O

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...