Skocz do zawartości
Carolco

Najlepszy Odtwarzacz Plików Mp3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zna ktoś może obecnie lepszy odtwarzacz plików mp3 od winampa?

Ze swoim Winamp'em mam problem, gdy z niego wychodzę pozostaje nadal plik w pamięci i ponownie nie mozna go uruchomić, tylko trzeba ręcznie wywalać plik z pamięci menadżerem zadań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie najlepszy jest WMP. A to dlatego ze można nim sterować za pomocą klawiszy multimedialnych na klawie, mozna go zminimalizowac do paska start i wcale nie jest gorszy od winampa.

a winampem to może nie można? :) Moim winampem to ja steruję z klawiszy ctrl+numpad lub z pulpitu gdzie mam kontrolkę do sterowania winampem.. którego nawet na oczy nie widzę podczas pracy. bo po co.. on ma grac a nie napietalać po oczach jakimiś bazgrołami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zna ktoś może obecnie lepszy odtwarzacz plików mp3 od winampa?

Jest jeszcze bardzo dobry pod względem jakości Japoński player "Lilith"

 

jest coś lepszego od win ampa ?

 

aporpos lilith . .. bardzo fajny program (ja akurat znam jako-o-tako japonski wiec nie mialem problemow z konfiguracja).

Ten soft narpawde inaczej gra . . . nie sa to jakies minimalne roznice jak miedzy winampem a foobarem tylko zupelnie cos innego. Srodek jest wyraznie glosniejszy/lepszy/inny oraz wysokie zdaja sie byc podbite. W polaczeniu z senkami 580 mamy naprawde bardzo analityczny dzwiek

Strona domowa playera "Lilith" :

http://www.project9k.jp/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat.

 

Mam w laptopie klawisze do odtwarzania płyt przy wyłączonym sprzęcie.

Kiedy system jest włączony mogę nimi kontrolować WMP.

Czy da się coś zrobić żeby działały z winampem i ewentualnie z innymi playerami?

 

Ściślej mówiąc to te klawisze zostały nazwane przez asusa Audio DJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...